0

@MesQueUnClub_87 Nie wiem, ja w tamtym roku zamrazarkę zamawiałem i wielki tir mi pod dom podjechał, ale nie wiem z jakiej firmy.

2

bardziej pecha przez spalonego De Jonga, ale ok

0

@michal26 Ja Pedriego dał bym na minus, bo nic nie dał w tym meczu, ogólnie nie ma formy, po za golem nic, duzo niepotrzebnych strat i przetrzymań piłki zamiast podać.

2

Kurde szkoda ze tylko remis, a espaniol niech wypie.. z la ligi, zwierzęta symulanckie, hatsfu. Vamos Barca!!!!!!

0

@kobusssP na redicie lub footybite są linki

1

@DLFCB Kurde i Busquets przegoni Inieste, a tak się fajnie rymująco ułoryło Messi, Xavi, Iniesta.

0

@norbi77 Szkoda ze nic z tego nie mam.

1

@Sau_Ron 1. athletic bilbao
2. atletico madryt
3. bayern monachium

3

No to teraz wiadomo dlaczego był tak ubrany, takze mozna wybaczyć

4

@Momals11 to Messi z 2015 roku, po fryzurze widać

1

@Xavinaldo nie, bez przesady, chociaz Pedri ma szanse dogonić Busquetsa.

2

@tomek8756 Średnia z twarzy dla mnie.

0

@IronSanHybrid Ja uwazam, ze uzywają tych zwrotów dlatego, by inni myśleli ze dobrze piszą i są obiektywnymi znawcami, a ci co tak piszą myślą ze są mądrzy i wykształceni czy nieomylni. Oczywiście mam na myśli tylko fora internetowe, a nie ze na zywo.

0

@KochamInieste No, ale tez spójrzmy obiektywnie w dwie strony, poniewaz Atletico miało 3 bardzo groźne sytuację, Felix dwie i jeszcze główka Savicia, co byłoby wtedy jakby wykorzystali te sytuację? one były chyba w pierwszej połowie kiedy graliśmy najlepiej. Oczywiście nikt o tym nie teraz nie pamięta.

2

Traore to taki wuja na sterydach, dzik, byczek, nie wiem jak go opisać XD

0

Alealeale alealealela lalalalalaal parapraprap;

7

@Sau_Ron Ten Modrić mnie przeraza w tej nagrodzie, masakra.

0

@Naturopata No to moze jednak oni mają.

0

@Naturopata Pewnie jakieś głupie przepisy i musi nosić.

2

@Criss18Barca No i sprowokowałeś z tym Busquetsem, bo i tak nie był by lepszy od Iniesty, Xaviego i Zidana, mógłby być czwarty gdyby dodać mu te %.

5

@Barca1992 Data wazności człowieka XD

0

@Gappeq Tez tak sądzę, ze on ma wszystko w dupie

2

Jakby Dembele zmienił agenta i podpisał normalny kontrakt to by zyskał u mnie szacunek.

0

To jest tragedia ta nasza gra dzisiaj, chyba najgorsze 45 w tym roku, totalne zera.

0

Dembele pozjadał wszystkie rozumy i mu zaszkodziło, biedny tak się stara.

0

@GeneralXavi Szkoda tych ostatnich sezonów w Barcy, bo jakby klub umiał robić dobre ruchy transferowe na odpowiednie pozycje to jestem w 100% pewny, ze lepiej by to wyglądało, jeśli chodzi o grę, statystyki czy tez formę fizyczną, no i tu tez trener o odpowiednich predyspozycjach wchodzi w grę np. typu Enriqe, ale wyszło jak wyszło, w Bayernie dobrze zarządzają i Lewy ma teraz coś do powiedzenia jeśli chodzi o najlepsze 9.

0

@GeneralXavi Kazdy moze mieć swój prime w róznym wieku Suarez był kozakiem przed Lewym te kilka lat, a teraz Lewy jest na podium dziewiątek od 3 lat.

0

@Azi to nie czasy Bartomeu ze każdy dostawał 200 milionowe kontrakty, czas pokazać że w Barcelonie nie ma miejsca na takie coś jak Dembele.

0

@norbi77 Nie sądzę zeby to miało jakiś wpływ, jakby biegali to róznice metrów nie sprawiałyby problemów.

0

@KrychaFCB Spytaj Bartusia i jego kolegów, tylko nie gadaj za duzo, bo obudzisz sięna Madagaskarze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?