pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zuang1995 No wiem jak jest z tymi świadkami Jehowy, sam miałem z jednym do czynienia, bo miałem przez pół roku korki do matury, bo nie ukrywam samemu słabo mi się uczyło. I gość z początku tam tłumaczył mi matmę itp. i po miesiącu kupił mi Biblię i na koniec korków kazał czytać jakieś fragmenty mówiąc, ze to mi się przyda na polski, ale pretekst był taki by mnie zwerbować na ich wiarę i musiałem zrezygnować z jego pomocy, bo na serio doił kasę za nic mozna powiedzieć. Potem wydzwaniał tak często, ze musiałem go zablokować na telefonie. I właśnie w trakcie nauki do matury czytałem na internecie sporo o Biblii i wierze i chyba dlatego nie wierzę we wszystko co w Biblii jest napisane, bo niektóre rzeczy są dla mnie nierealne np. ta somora i gomora, ze akurat w to miejsce musiało coś uderzyć. Ale człowiek uczy się całe zycie, zmienia się, więc jeszcze pewnie coś będzie się zmieniać u mnie.
0
@zuang1995 Właśnie ze mną jest tak, ze ja to zacząłem sobie inaczej postrzegać te wiary i nie uznaje wielu rzeczy, dla mnie kościół, ci wszyscy duchowni są złodziejami i nie mają nic wspólnego z Bogiem, oni powinni naśladować Jezusa jak to się mówi, być przykładem dobra, a jest jak jest. Jeśli chodzi o stworzenie wszystkiego to Bóg stworzył wszystko, w tym naturę, która rządzi się swoimi prawami i somora i gomora to wybryk natury moim zdaniem, a nie "gniew Boga", poniewaz nie wierzę w złego Boga, który kara ludzi, dla mnie istnieje tylko dobry Bóg. Z Jezusem jest tak, ze to jego syn, wysłannik, który ma głosić jego nauki.
0
@zuang1995 Jesteś świadkiem Jehowy?
0
@zuang1995 Wierzę w Boga, ale te testamenty nie napisał sam Bóg, kazdy na przestrzeni lat zmieniał i sam dopisywał coś innego według mnie, dla mnie Bóg to nie kodeks tylko coś co uwazam za ideał i chcę zyć według tego i się poprawiać.
0
@RosjaninBut No z przykazaniami jest racja, gdyby nie one to takich Putinów byłoby więcej.
0
@Wojcio Nie no to jest głupota zeby wybaczyć Putinowi, a np. jakby takiego Putina usunąć to znowu ty byłbyś podobny do niego, bo popełniłeś przestępstwo i to jest takie dziwne dla mnie.
0
@Faun Ja staram się taki być, wiadomo nikt nie jest idealny i popełnia błędy, ale tez trzeba je neutralizować, no i dla mnie jest tylko jeden Bóg.
0
Tak wszyscy o Rosji i LM, to ja mam pytanie, jakie macie poglądy religijne? Bo ja np. wierzę w Boga, a nie uznaję księży i innych duchownych, do kościoła chodzę tylko kiedy wypada, ale według mnie to jest szopka pod pieniądz, a nie wiarę i dla mnie to zabobony. Co do Biblii tez nie we wszystko, bo zawsze jakiś mnich czy inny random mógł sobie coś pofantazjować. Moja wiara opiera się na tym, ze wierzę w jednego Boga, który stworzył wszystko, a jego nauka jest taka by ludzie byli po prostu dobrymi, nie robili głupstw itp.
0
@Kurkmen To czym prędzej ruszy to tym prędzej zniknie, proste.
1
@osa91 Nie wiem, mnie to nie przeszkadza, ja nie toleruję jak niektórzy są wulgarni, zyczą śmierci i się tak droznią z człowiekiem, a ten jak tak piszę to niech se pisze, nie mam nic do tego.
2
@osa91 Chyba kazdy ma prawo do własnej opinii, na tej stronie pojawiło się jeszcze więcej debili co zyczą drugiej osobie śmierci i takich powinni banować, a nie normalny komentarz.
0
@Krzysiek872 mam 21 lat w tym roku 22
0
@tomek8756 chyba słowa nie dopisałeś XD, przeczytaj jeszcze raz.
0
@MarioVeB! Nie, nie piję alkoholu.
4
@Uukasz_93 Putin gra w world of tanks tylko nie na kompie.
0
@Kapitan hawk Moją ulubioną jest liczba 3, poniewaz kiedy byłem dzieckiem, miałem tak z 7 lat, lubiłem grać na takiej grze telewizyjnej, ja na to tak mówiłem, a chodzi o klawiaturę do której wkładało się kasetę z grą i do tego był dżojstik i pistolet, ale to mniejsza z tym, bo ja grałem w taką grę co nazywała się Double Dragon 3 i właśnie ta trójka mi się wtedy spodobała i tak sobie ustaliłem wtedy, ze to będzie liczba, którą będę lubił. No i taka jest moja historia ulubionej liczby.
1
@bartas97 Xayoo vs Dis i zeby Xayoo wygrał. Jestem ciekaw co by to było, opinie ludzi itp.
0
@Mr8lack Wzajemnie, nie pozdrawiam. Szkoda, ze ty nie chciałeś napisać swoich.
0
@Peszko07 Wojna jest od zawsze, a teraz moze być militarna.
2
@Peszko07 Będzie
0
@Mr8lack Spróbuj juz nie zawrać mi dupy i pisać o ortografii, ale chyba juz nie masz argumentów więc się nie dziwię, ze tylko o tym piszesz.
0
@Mr8lack O juz się ortografii czepia, coś jest jednak nie tak hehe
5
@dmcteam Jutro najwazniejszy test naszej Barcy czyli wyjazd i zarazem rewanz.
0
Komentarz usunięty
0
@Mr8lack O psycha siada widzę, jak juz jesteś wulgarny haah
0
@Tom0VeB No to przezyjemy razem niestety i nasze następne pokolenia będą się kłócić za sto lat o to samo.
0
@Mr8lack O proszę, wcześniej oskarzałeś mnie o to ze ja rzyczę komuś śmierci, a teraz ty napisałeś to czarno na białym hahaha, o kurde
0
@Mr8lack No wyobrazam sobie i szacun dla niego za podejście, bo mam takie samo, wolę poświęcić kraj niz rodzinę, taki przekaz tych moich wypocin.
0
@Jakchcesz Nie nie proszę o śmierć innych, napisałem ze dla mnie moja rodzina jest dla mnie najwazniejsza, a los polski mnie nie obchodzi, chyba logiczne.
0
@Mr8lack To idź na front i poświęć swoją rodzinę dla polski, sory ale dla mnie wazniejsza jest rodzina, nie obchodzi mnie co będzie za 100 lat, wtedy moze dziać się co chce.