0

@zuang1995 No wiem jak jest z tymi świadkami Jehowy, sam miałem z jednym do czynienia, bo miałem przez pół roku korki do matury, bo nie ukrywam samemu słabo mi się uczyło. I gość z początku tam tłumaczył mi matmę itp. i po miesiącu kupił mi Biblię i na koniec korków kazał czytać jakieś fragmenty mówiąc, ze to mi się przyda na polski, ale pretekst był taki by mnie zwerbować na ich wiarę i musiałem zrezygnować z jego pomocy, bo na serio doił kasę za nic mozna powiedzieć. Potem wydzwaniał tak często, ze musiałem go zablokować na telefonie. I właśnie w trakcie nauki do matury czytałem na internecie sporo o Biblii i wierze i chyba dlatego nie wierzę we wszystko co w Biblii jest napisane, bo niektóre rzeczy są dla mnie nierealne np. ta somora i gomora, ze akurat w to miejsce musiało coś uderzyć. Ale człowiek uczy się całe zycie, zmienia się, więc jeszcze pewnie coś będzie się zmieniać u mnie.

0

@zuang1995 Właśnie ze mną jest tak, ze ja to zacząłem sobie inaczej postrzegać te wiary i nie uznaje wielu rzeczy, dla mnie kościół, ci wszyscy duchowni są złodziejami i nie mają nic wspólnego z Bogiem, oni powinni naśladować Jezusa jak to się mówi, być przykładem dobra, a jest jak jest. Jeśli chodzi o stworzenie wszystkiego to Bóg stworzył wszystko, w tym naturę, która rządzi się swoimi prawami i somora i gomora to wybryk natury moim zdaniem, a nie "gniew Boga", poniewaz nie wierzę w złego Boga, który kara ludzi, dla mnie istnieje tylko dobry Bóg. Z Jezusem jest tak, ze to jego syn, wysłannik, który ma głosić jego nauki.

0

@zuang1995 Jesteś świadkiem Jehowy?

0

@zuang1995 Wierzę w Boga, ale te testamenty nie napisał sam Bóg, kazdy na przestrzeni lat zmieniał i sam dopisywał coś innego według mnie, dla mnie Bóg to nie kodeks tylko coś co uwazam za ideał i chcę zyć według tego i się poprawiać.

0

@RosjaninBut No z przykazaniami jest racja, gdyby nie one to takich Putinów byłoby więcej.

0

@Wojcio Nie no to jest głupota zeby wybaczyć Putinowi, a np. jakby takiego Putina usunąć to znowu ty byłbyś podobny do niego, bo popełniłeś przestępstwo i to jest takie dziwne dla mnie.

0

@Faun Ja staram się taki być, wiadomo nikt nie jest idealny i popełnia błędy, ale tez trzeba je neutralizować, no i dla mnie jest tylko jeden Bóg.

0

Tak wszyscy o Rosji i LM, to ja mam pytanie, jakie macie poglądy religijne? Bo ja np. wierzę w Boga, a nie uznaję księży i innych duchownych, do kościoła chodzę tylko kiedy wypada, ale według mnie to jest szopka pod pieniądz, a nie wiarę i dla mnie to zabobony. Co do Biblii tez nie we wszystko, bo zawsze jakiś mnich czy inny random mógł sobie coś pofantazjować. Moja wiara opiera się na tym, ze wierzę w jednego Boga, który stworzył wszystko, a jego nauka jest taka by ludzie byli po prostu dobrymi, nie robili głupstw itp.

0

@Kurkmen To czym prędzej ruszy to tym prędzej zniknie, proste.

1

@osa91 Nie wiem, mnie to nie przeszkadza, ja nie toleruję jak niektórzy są wulgarni, zyczą śmierci i się tak droznią z człowiekiem, a ten jak tak piszę to niech se pisze, nie mam nic do tego.

2

@osa91 Chyba kazdy ma prawo do własnej opinii, na tej stronie pojawiło się jeszcze więcej debili co zyczą drugiej osobie śmierci i takich powinni banować, a nie normalny komentarz.

0

@Krzysiek872 mam 21 lat w tym roku 22

0

@tomek8756 chyba słowa nie dopisałeś XD, przeczytaj jeszcze raz.

0

@MarioVeB! Nie, nie piję alkoholu.

4

@Uukasz_93 Putin gra w world of tanks tylko nie na kompie.

0

@Kapitan hawk Moją ulubioną jest liczba 3, poniewaz kiedy byłem dzieckiem, miałem tak z 7 lat, lubiłem grać na takiej grze telewizyjnej, ja na to tak mówiłem, a chodzi o klawiaturę do której wkładało się kasetę z grą i do tego był dżojstik i pistolet, ale to mniejsza z tym, bo ja grałem w taką grę co nazywała się Double Dragon 3 i właśnie ta trójka mi się wtedy spodobała i tak sobie ustaliłem wtedy, ze to będzie liczba, którą będę lubił. No i taka jest moja historia ulubionej liczby.

1

@bartas97 Xayoo vs Dis i zeby Xayoo wygrał. Jestem ciekaw co by to było, opinie ludzi itp.

0

@Mr8lack Wzajemnie, nie pozdrawiam. Szkoda, ze ty nie chciałeś napisać swoich.

0

@Peszko07 Wojna jest od zawsze, a teraz moze być militarna.

2

@Peszko07 Będzie

0

@Mr8lack Spróbuj juz nie zawrać mi dupy i pisać o ortografii, ale chyba juz nie masz argumentów więc się nie dziwię, ze tylko o tym piszesz.

0

@Mr8lack O juz się ortografii czepia, coś jest jednak nie tak hehe

5

@dmcteam Jutro najwazniejszy test naszej Barcy czyli wyjazd i zarazem rewanz.

0

Komentarz usunięty

0

@Mr8lack O psycha siada widzę, jak juz jesteś wulgarny haah

0

@Tom0VeB No to przezyjemy razem niestety i nasze następne pokolenia będą się kłócić za sto lat o to samo.

0

@Mr8lack O proszę, wcześniej oskarzałeś mnie o to ze ja rzyczę komuś śmierci, a teraz ty napisałeś to czarno na białym hahaha, o kurde

0

@Mr8lack No wyobrazam sobie i szacun dla niego za podejście, bo mam takie samo, wolę poświęcić kraj niz rodzinę, taki przekaz tych moich wypocin.

0

@Jakchcesz Nie nie proszę o śmierć innych, napisałem ze dla mnie moja rodzina jest dla mnie najwazniejsza, a los polski mnie nie obchodzi, chyba logiczne.

0

@Mr8lack To idź na front i poświęć swoją rodzinę dla polski, sory ale dla mnie wazniejsza jest rodzina, nie obchodzi mnie co będzie za 100 lat, wtedy moze dziać się co chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?