0

@paweldunajecfcb Ja uwazam, ze coś było, jakoś nie chcę mi się wierzyć w bajki z zachaczeniem o drzewo.

0

Levante chciało zagrać taktyką realu, czyli "w trzy karne", ale im nie pykło

0

Pisałem z przerwie meczu, ze wrzutkami ich pokonamy i siadło XD

0

Hahhaha .UJ w du.e Relante, Vamos Barca! Jesteśmy Najlepsi!

1

@DCHX Ta, juz wpieniczyli nawet.

1

@norbi77 Według mnie powinni teraz przerzucić siły na dośrodkowania Alby i Dembele, wprowadzić Luka de Jonga i moze strzeli co z główki, albo niech walą jakoś z dystansu.

1

@norbi77 No Auba ma przyklejonych do siebie 3 typów cały czas, takze nie wiem po co go krytykować XD, Levante przechodzi na obronę na 5 obrońców i zagęszcza środek, nie ma jak ich zaatakować, jedynie wrzutki.

0

Trzeba się przebudzić, bo od meczu z Eintrachtem gramy wolno i ospale, tak jakby się nie chciało walczyć.

8

@Lionel_Messi10 NO i pięknie, Messi na swoim miejscu

2

@ArtTiguana99 Jak pod skórą masz to chyba jest trądzik, jakaś jego odmiana, pewnie Ci jakieś tabletki przepisze.

1

@Ogorinho1974 Świętokrzyskie i na wsi

0

@Hubsao szkoda ze odrzucił

1

@Lola120 Ja tez nie lubię i Władcy Pierścieni tez, tych Hobbitów w sumie tez, nuda straszna.

0

@qchulainn Tez Modrik to dla beki w tej 20 jest

0

@Zoker Nie, nudy dla mnie.

0

@Zoker Piraci z Karaibów, Park Jurajski, Opowieści z Narni, Indiana Jones, a reszta to dla mnie jest nie ciekawa

1

@Oskar00 Otóz to! Niech Barca i Real znów zdominują świat piłki i te bajerny, liverpule i city po 5 do jaja ograją.

0

@tomek8756 Piękna jest, w moim guście

0

@qubson12345 W sumie, mam komputer z msi 4 lata, śmiga jak nówka cały czas, nie zacina się w ogóle, takze nie nastawiam się na aktualizację do 11

1

@dawidor9 Tez nie mogę, bo moja karta graficzna nie jest zgodna i proponują zmianę komputera z tego powodu XD

2

@kuz Nie, nawet za darmo nie

3

@DLFCB Real Wapnyt

1

@tristan87 Chyba ma na myśli lata 70 i 80.

1

@Michael24 Globalne ozimnienie XD

1

@PIETREKs Meksyk
Argentyna
Arabia Saudyjska
Polska

0

@POLNEYMAR Messiemu, nie Argentynie

6

Było losowanie teraz tylko poczekać te dwa miesiące i jazda, a nie czekaj mundial za pół roku XD

2

@JordiElNino 6 lat temu, jak u bierzmowania byłem

2

@Herato No Messiemu, poniewaz jestem bardzo emocjonalnie przywiązany do kibicowania Leo, bo to mój idol, ulubiony piłkarz i chciałbym zeby wygrał ten mundial, ale to nie tak ze gardzę Polską, tez im kibicuję, ale juz nie tak jak Messiemu czy Hiszpanii (za styl gry).

0

@Khajio Ja za Messim, a jak odpadnie to HIszpania, a potem Polska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?