pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb Ja uwazam, ze coś było, jakoś nie chcę mi się wierzyć w bajki z zachaczeniem o drzewo.
0
Levante chciało zagrać taktyką realu, czyli "w trzy karne", ale im nie pykło
0
Pisałem z przerwie meczu, ze wrzutkami ich pokonamy i siadło XD
0
Hahhaha .UJ w du.e Relante, Vamos Barca! Jesteśmy Najlepsi!
1
@DCHX Ta, juz wpieniczyli nawet.
1
@norbi77 Według mnie powinni teraz przerzucić siły na dośrodkowania Alby i Dembele, wprowadzić Luka de Jonga i moze strzeli co z główki, albo niech walą jakoś z dystansu.
1
@norbi77 No Auba ma przyklejonych do siebie 3 typów cały czas, takze nie wiem po co go krytykować XD, Levante przechodzi na obronę na 5 obrońców i zagęszcza środek, nie ma jak ich zaatakować, jedynie wrzutki.
0
Trzeba się przebudzić, bo od meczu z Eintrachtem gramy wolno i ospale, tak jakby się nie chciało walczyć.
8
@Lionel_Messi10 NO i pięknie, Messi na swoim miejscu
2
@ArtTiguana99 Jak pod skórą masz to chyba jest trądzik, jakaś jego odmiana, pewnie Ci jakieś tabletki przepisze.
1
@Ogorinho1974 Świętokrzyskie i na wsi
0
@Hubsao szkoda ze odrzucił
1
@Lola120 Ja tez nie lubię i Władcy Pierścieni tez, tych Hobbitów w sumie tez, nuda straszna.
0
@qchulainn Tez Modrik to dla beki w tej 20 jest
0
@Zoker Nie, nudy dla mnie.
0
@Zoker Piraci z Karaibów, Park Jurajski, Opowieści z Narni, Indiana Jones, a reszta to dla mnie jest nie ciekawa
1
@Oskar00 Otóz to! Niech Barca i Real znów zdominują świat piłki i te bajerny, liverpule i city po 5 do jaja ograją.
0
@tomek8756 Piękna jest, w moim guście
0
@qubson12345 W sumie, mam komputer z msi 4 lata, śmiga jak nówka cały czas, nie zacina się w ogóle, takze nie nastawiam się na aktualizację do 11
1
@dawidor9 Tez nie mogę, bo moja karta graficzna nie jest zgodna i proponują zmianę komputera z tego powodu XD
2
@kuz Nie, nawet za darmo nie
3
@DLFCB Real Wapnyt
1
@tristan87 Chyba ma na myśli lata 70 i 80.
1
@Michael24 Globalne ozimnienie XD
1
@PIETREKs Meksyk
Argentyna
Arabia Saudyjska
Polska
0
@POLNEYMAR Messiemu, nie Argentynie
6
Było losowanie teraz tylko poczekać te dwa miesiące i jazda, a nie czekaj mundial za pół roku XD
2
@JordiElNino 6 lat temu, jak u bierzmowania byłem
2
@Herato No Messiemu, poniewaz jestem bardzo emocjonalnie przywiązany do kibicowania Leo, bo to mój idol, ulubiony piłkarz i chciałbym zeby wygrał ten mundial, ale to nie tak ze gardzę Polską, tez im kibicuję, ale juz nie tak jak Messiemu czy Hiszpanii (za styl gry).
0
@Khajio Ja za Messim, a jak odpadnie to HIszpania, a potem Polska