pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBeSeM Coś w stylu Ronaldo jak strzelał z przewrotki czy ze łba, albo Bale XD, a tak to reszta meczu odegranie do partnera z druzyny hahaha
0
@Sysia11 Ja chyba jednak postawię na City, bo z tym Hallandem to musi im się w końcu udać, a Real pewnie półfinał co najmniej będzie, z takim nastawieniem i wiarą.
1
@VamosGirl Kiedyś to mieliśmy np. remontada z psg, finał superpucharu europy z Sevillą i wiele ligowych meczy, nawet za Koemana, ale w ostatnich edycjach rzeczywiście nam tego brakuje, moze to tez wina piłkarzy, ze nie na kazdej pozycji mamy najlepszych jak kiedyś, przynajmniej większości pozycji.
1
@Nano22 Piłka nie zawsze jest sprawiedliwa, wczorajszy mecz przypominał typowy mecz ligowy np. Barcelony ze spadkowiczem co walczy o utrzymanie, no i ten spadkowicz wygrał oddając ledwie 2 strzały.
3
Chrzanić te ligę mistrzów, Pudzian jest koksem
0
Teraz tylko czekać na "obiektywny" odcinek Footrolla haha
0
@Bobo25 NO tak średnio podawać przykład Barcelony w rozsypce, jakby to była Barca z Messim, Xavim, Iniestą, Neymarem itp, to co innego, takze nie pisz głupot i przemyśl sobie to wszystko.
0
@Benz Co nie zmienia faktu, ze wygrała druzyna słabsza.
0
@adi7adi8 Troche nie na miejscu i bez sensu podawać tu przykład Barcelony w rozsypce, ale ok zawsze muszą być komentarze w stronę Barcy nawet jeśli są nie logiczne.
0
@kondzik47 Ale co tu doceniać? Jakby Real dominował, grał jakoś wybitnie to tak, ale jak oni oddają 1 celny strzał i w taki sposób wygrywają to XD, inaczej tego nie da się skomentować.
0
@JohnnyBarca Wybieram Barce, bo jak wygrywa to widać ze jest najlepsza.
1
@Danny Gaucho Serio? Myślałem ze rzuca się jak z autu
0
@against_modern_football No, nawet var miał z tym problem, więc to była trudna sytuacja.
0
@tristan87 No, moze masz rację, ale nie bij mnie za to.
0
@Uukasz_93 Tak XD, serio nie wiedziałem ze tak to działa
0
Aha, czyli jak Alison był wyzej od Benzemy, a ostatnim zawodnikiem Liverpulu był Robertson to on liczony jest wtedy jako bramkarz i dlatego Benzema był na spalonym, ok, kurde pierwszy raz o czymś takim słyszę XD, a interesuję się piłką od 4 roku zycia hahaha
0
Jak to jest ze Benzema był na spalonym jak blizej bramki LIverpulu był ich piłkarz? Zasady spalonego się zmieniły?
2
Lubię takie oprawy czy to przed finałami czy ceremonie otwarcia mundiali czy euro, fajne i bardzo mi się podoba, a ci co gwizdają to plebs i hołota.
0
@svensonFCB Lepsze niz polscy raperzy
0
@Rekker Emeritos banditos loading
1
@kewin W sumie trochę prawdy w tym jest.
1
@draxidox Tymi rowerami to po chodniku! A nie będzie mi blokował jazdę jakiś pajac.
2
@Pawel13sz haha, no nie spodziewałem się po Messim, ze on taki uszczypliwy potrafi być
1
@Kgorecki2500 Double Dragon 3 na grze telewizyjnej co się podłączało klawiaturę i do niej były dwa dzojstiki i pistolet co się do kaczek strzelało, a potem w wieku 9 lat na komunie komputer się dostało i Gothic 1 i 2 Noc Kruka.
0
@kamiVeB JA tylko z tego samego rocznika i nie wazne ze moze być starsza o 2,3 miesiące
0
@YouTuber U mnie tylko duzy wiatr przeszkadza, a tak to fajnie ciepło jest.
1
@YouTuber 9 lat w 2009 roku jak kolega na starej nokii sprawdzał jaki jest najlepszy piłkarz na świecie i powiedział Messi i wtedy się zaczęło.
0
@aleksandrowielki Jazda z nimi ahha
1
@Hubsao Po prostu instynkt i przeczucie, jak ktoś grał/gra w piłkę nozną to wie o co chodzi.
0
@Suker PSG, City, Chelsea tez nie, ahh