0

@AmigoBlancos Gwałciciele i mordercy powinni zostać skazywania na śmierć, ale właśnie jest to ryzyko, ze tą karę moze dostać ktoś niewinny.

11

@Sulimo NIe równie, to tylko zwierzęta i nie są wazniejsze od człowieka. Jeśli wybierałbym między człowiekiem, a swoim psem to wybrałbym człowieka.

13

@Kgorecki2500 Jeśli takie zestawienie to zdecydowanie na dzieci, zwierzęta nie są wazniejsze.

1

@BartqRKO Aha, smutne ze o takie coś go tak potraktowali

1

Koksu równy gość, fajne ma historie.

0

@Sulimo Ale co tu złego? Dziecko trzyma sobie kota, no i co?

3

Fc Barcelona to więcej niz klub, Vamos!

1

@FC1899Barca Jemu chodzi o francuskich, a nie ogólnie

1

@Jakchcesz Stać go to ma hehehe

4

@JohnnyBarca Po za Europą są lepsze mundiale np. Brazylia czy RPA, jest ten klimat piłki, potu

0

@AmigoBlancos Ja jestem legendom, jestem juz 8 lat na tej stronie więc szacunek się nalezy XD

4

@Fenelon Skąd się biorą tacy debile XD, siadać na drodze i psuć ludziom plany na dzień.

0

@FC1899Barca Albo jakaś choroba, albo ktoś coś trującego rozpylił.

1

@mm_ Biznesmen z głową osiemnastolatka. Szkoda słów.

0

@Przemek2323 w radiu mówili.

1

@Herato Reszta tez jest cienka w porównaniu do tych z 2012.

2

@Solmyr NA szczycie pomocników Jest: Iniesta, Zidane, Xavi, PIrlo, a reszta pod nimi.

1

@HighestInTheRoom Ja ogólnie nie słucham rapu, ale jak widziałem jak on się wypowiada i co mówi to szok, ze on ma jakiś fanów.

2

@HighestInTheRoom Ten gość to jedna wielka patologia, jedynie moze mieć jakiś tam talent muzyczny, ale człowiek śmieć i burak.

1

@Kgorecki2500 Lody koktajlowe koral w kubku z biedronki, orzech karmel, krówka kukułka

0

@Momals11 TeamShakira

2

@Colon Ciekawe ile osób widziało Pele czy Maradonę w grze.

0

@Vebrol Ładne kwiaty, tez takie mam w swoim klombie. Jeszcze mam hibiskusy i maki.

13

@Lionel_Messi10 Myślałem ze to Bagietson Michael

0

@sergio5 No, jemu się poszczęściło w chipsach, a my gramy dalej.

1

@sintesox Lewandowski, Puchacz, Buksa, Krychowiak

1

@DaPidejpi Argentyna bo Messi, a tak to HIszpania za styl i ewentualnie dla beki za Polską

1

@GeneralXavi Ja lubiłem ten trójkąt Dortmundzki

7

Tak szczerzę to bardzo zawiodłem się na Pique, bo mieć taką wspaniałą żonę i dzieci i zachować się tak szczeniacko i niedojrzale. Myślałem, ze to porządny chłop z głową na karku, ale jednak zwykły gość bez zasad.

0

@FC1899Barca Ja wczoraj widziałem 15 groszy w 2 godziny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?