pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Gwałciciele i mordercy powinni zostać skazywania na śmierć, ale właśnie jest to ryzyko, ze tą karę moze dostać ktoś niewinny.
11
@Sulimo NIe równie, to tylko zwierzęta i nie są wazniejsze od człowieka. Jeśli wybierałbym między człowiekiem, a swoim psem to wybrałbym człowieka.
13
@Kgorecki2500 Jeśli takie zestawienie to zdecydowanie na dzieci, zwierzęta nie są wazniejsze.
1
@BartqRKO Aha, smutne ze o takie coś go tak potraktowali
1
Koksu równy gość, fajne ma historie.
0
@Sulimo Ale co tu złego? Dziecko trzyma sobie kota, no i co?
3
Fc Barcelona to więcej niz klub, Vamos!
1
@FC1899Barca Jemu chodzi o francuskich, a nie ogólnie
1
@Jakchcesz Stać go to ma hehehe
4
@JohnnyBarca Po za Europą są lepsze mundiale np. Brazylia czy RPA, jest ten klimat piłki, potu
0
@AmigoBlancos Ja jestem legendom, jestem juz 8 lat na tej stronie więc szacunek się nalezy XD
4
@Fenelon Skąd się biorą tacy debile XD, siadać na drodze i psuć ludziom plany na dzień.
0
@FC1899Barca Albo jakaś choroba, albo ktoś coś trującego rozpylił.
1
@mm_ Biznesmen z głową osiemnastolatka. Szkoda słów.
0
@Przemek2323 w radiu mówili.
1
@Herato Reszta tez jest cienka w porównaniu do tych z 2012.
2
@Solmyr NA szczycie pomocników Jest: Iniesta, Zidane, Xavi, PIrlo, a reszta pod nimi.
1
@HighestInTheRoom Ja ogólnie nie słucham rapu, ale jak widziałem jak on się wypowiada i co mówi to szok, ze on ma jakiś fanów.
2
@HighestInTheRoom Ten gość to jedna wielka patologia, jedynie moze mieć jakiś tam talent muzyczny, ale człowiek śmieć i burak.
1
@Kgorecki2500 Lody koktajlowe koral w kubku z biedronki, orzech karmel, krówka kukułka
0
@Momals11 TeamShakira
2
@Colon Ciekawe ile osób widziało Pele czy Maradonę w grze.
0
@Vebrol Ładne kwiaty, tez takie mam w swoim klombie. Jeszcze mam hibiskusy i maki.
13
@Lionel_Messi10 Myślałem ze to Bagietson Michael
0
@sergio5 No, jemu się poszczęściło w chipsach, a my gramy dalej.
1
@sintesox Lewandowski, Puchacz, Buksa, Krychowiak
1
@DaPidejpi Argentyna bo Messi, a tak to HIszpania za styl i ewentualnie dla beki za Polską
1
@GeneralXavi Ja lubiłem ten trójkąt Dortmundzki
7
Tak szczerzę to bardzo zawiodłem się na Pique, bo mieć taką wspaniałą żonę i dzieci i zachować się tak szczeniacko i niedojrzale. Myślałem, ze to porządny chłop z głową na karku, ale jednak zwykły gość bez zasad.
0
@FC1899Barca Ja wczoraj widziałem 15 groszy w 2 godziny