1

Ale Lukaku zhiguałnił swoje sytuacje

8

Dobrze że Argentyna już nie atakowała, tylko grali dla Polski można powiedzieć, ale fart, ja nie mogę

0

@Chaoss Spuszczać to się można nad twoim awatarem hehehe

0

@MESSIah16 Chciałbym żeby pojawił się w Polskiej kadrze ktoś taki jak Deyna, piłkarz wybitny technicznie, niesamowity przegląd pola, potrafił strzelić z rożnego nawet.

1

@STALU Właśnie chyba Argentyna według mnie najgorzej radzi sobie na murarzy, dopiero jak dzisiaj się Meksyk otworzył po 1 bramce to już Argentyna groźnie atakowała.

1

@MESSIah16 Odważne słowa, oby się spełniły

0

@DIPENNN Chyba kupię sobie flagę Argentyny i powieszę na domu i jeszcze z wizerunkiem Messiego, ale by ludzie gadali hahaha.

0

@Bartula No jak jestem z Messim i życzę mu jak najlepiej to czuję ogromne emocje, chyba logiczne.

2

Ale jak Messi strzelił gola, to chyba na pół wsi się zadarłem GOOOOOOL, mega emocje.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

A niech ma tego karnego, byleby nie był pchany w ten sposób do finału, bo to będzie tragedia.

0

@CryMeARiver akurat karny dla Argentyny ewidentny, a tu to śmiech na sali, ale niech się nacieszy ten piękniś.

1

@Herato Moim zdaniem problemem jest kolesiostwo, bo nie wierz, że nie ma w Polsce utalentowanych piłkarzy.

4

Wczoraj oglądałem Trudne Sprawy Polska - Meksyk, dziś oglądam Gladiatora czyli Hiszpanię bawiącą się piłką, ale to jest przepaść.

1

@tomek256 Polecam kleber, średnia klasa, kupiłem w tym roku na oponeo za 588zł i są bardzo dobre, jeżdżę już dwa tygodnie, są ciche i jedzie się lekko, czuć to nawet przy skręcaniu. Mają bardzo dobre opinie.

0

@VbamboeB w 2014 też

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mathoue A mnie obchodzi tylko czysto piłkarsko, a wszystko inne mam gdzieś.

0

@dawidor9 Jest, ale to poziom polskiego rapu.

1

@AmigoBlancos 1. Brazylia 2. Rosja 3. Katar Wcześniejszych nie oglądałem, ale szkoda mi RPA, bo miałem wtedy 10 lat i chyba nie byłem jeszcze świadomy, że w tv jeszcze starym lecą mecze mistrzostw.

0

@Cvzx Są kompilacje, ale tylko z filmów tv, te inne usunięte, a kiedyś były

0

@tomek8756 No tego nie da się opisać słowami hahah

1

@tomek8756 No ona nie tylko w takich filmach grała, kto wie ten wie

0

@Emhyr Chyba wręcz przeciwnie, gość wygląda jak pełna betoniarka, chyba że chodzi ci o to że ćwiczy na dużych ciężarach, chociaż i to jest nieistotne.

0

@Azi Ale ja patrzę czysto sportowo, nie ze względu na pieniądze.

5

Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać tego mundialu już. Ciekawe jak to będzie wyglądać, te stadiony nowoczesne, klimat na nich, no i oczywiście kibicować Messiemu i tak patrzę na terminarz grupowy to sporo fajnych meczy będzie. Ostatnio tak się jarałem w 2014 roku jak miałem 14 lat.

0

@pluszek Bo ma pieniądze

6

Pique to się wykartkował już do końca życia XD

0

@daniel32778 Mi to się z Romario skojarzyła

0

@mindbender84 +1, zgadzam się z tobą w 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?