pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Lukaku zhiguałnił swoje sytuacje
8
Dobrze że Argentyna już nie atakowała, tylko grali dla Polski można powiedzieć, ale fart, ja nie mogę
0
@Chaoss Spuszczać to się można nad twoim awatarem hehehe
0
@MESSIah16 Chciałbym żeby pojawił się w Polskiej kadrze ktoś taki jak Deyna, piłkarz wybitny technicznie, niesamowity przegląd pola, potrafił strzelić z rożnego nawet.
1
@STALU Właśnie chyba Argentyna według mnie najgorzej radzi sobie na murarzy, dopiero jak dzisiaj się Meksyk otworzył po 1 bramce to już Argentyna groźnie atakowała.
1
@MESSIah16 Odważne słowa, oby się spełniły
0
@DIPENNN Chyba kupię sobie flagę Argentyny i powieszę na domu i jeszcze z wizerunkiem Messiego, ale by ludzie gadali hahaha.
0
@Bartula No jak jestem z Messim i życzę mu jak najlepiej to czuję ogromne emocje, chyba logiczne.
2
Ale jak Messi strzelił gola, to chyba na pół wsi się zadarłem GOOOOOOL, mega emocje.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
A niech ma tego karnego, byleby nie był pchany w ten sposób do finału, bo to będzie tragedia.
0
@CryMeARiver akurat karny dla Argentyny ewidentny, a tu to śmiech na sali, ale niech się nacieszy ten piękniś.
1
@Herato Moim zdaniem problemem jest kolesiostwo, bo nie wierz, że nie ma w Polsce utalentowanych piłkarzy.
4
Wczoraj oglądałem Trudne Sprawy Polska - Meksyk, dziś oglądam Gladiatora czyli Hiszpanię bawiącą się piłką, ale to jest przepaść.
1
@tomek256 Polecam kleber, średnia klasa, kupiłem w tym roku na oponeo za 588zł i są bardzo dobre, jeżdżę już dwa tygodnie, są ciche i jedzie się lekko, czuć to nawet przy skręcaniu. Mają bardzo dobre opinie.
0
@VbamboeB w 2014 też
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mathoue A mnie obchodzi tylko czysto piłkarsko, a wszystko inne mam gdzieś.
0
@dawidor9 Jest, ale to poziom polskiego rapu.
1
@AmigoBlancos 1. Brazylia 2. Rosja 3. Katar Wcześniejszych nie oglądałem, ale szkoda mi RPA, bo miałem wtedy 10 lat i chyba nie byłem jeszcze świadomy, że w tv jeszcze starym lecą mecze mistrzostw.
0
@Cvzx Są kompilacje, ale tylko z filmów tv, te inne usunięte, a kiedyś były
0
@tomek8756 No tego nie da się opisać słowami hahah
1
@tomek8756 No ona nie tylko w takich filmach grała, kto wie ten wie
0
@Emhyr Chyba wręcz przeciwnie, gość wygląda jak pełna betoniarka, chyba że chodzi ci o to że ćwiczy na dużych ciężarach, chociaż i to jest nieistotne.
0
@Azi Ale ja patrzę czysto sportowo, nie ze względu na pieniądze.
5
Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać tego mundialu już. Ciekawe jak to będzie wyglądać, te stadiony nowoczesne, klimat na nich, no i oczywiście kibicować Messiemu i tak patrzę na terminarz grupowy to sporo fajnych meczy będzie. Ostatnio tak się jarałem w 2014 roku jak miałem 14 lat.
0
@pluszek Bo ma pieniądze
6
Pique to się wykartkował już do końca życia XD
0
@daniel32778 Mi to się z Romario skojarzyła
0
@mindbender84 +1, zgadzam się z tobą w 100%