pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde lubię tego Najmana, taki fajny wujek hah
0
Tak jest Najman rządzi! haha
2
@Kessie Ostatnia wieczerza
0
Kurde, ale ten bayern ma ekipe jak w fifie, potężny skład mają.
47
ma racje akurat
0
Szkoda że zegaru z czasem nie cofnęli. Vamos barca!
1
@VamosRakieta myślałem że Holandia wygra
4
Szkoda że Krzycha Golonke nie wzięli, porobiłby triki, a nie ciągle jakieś nudne występki.
0
kto by się spodziewał
1
dla mnie Payet najlepszy gol
1
@gumaz mięso pieczone z ziemniakami
0
@Mow_mi_Douglas czarny Muller XD
8
ten Bruno to taki gbur, że nie wiem, mega chamski typ.
12
Ale naszych słychać na tym stadionie, nawet na Camp Nou tak nie dopingują
0
@Kengo to też dużo hehe
1
@Kengo dużo, bardzo spoko
0
@koziar tak, ale tu chodzi o przepisy, a nie kto szybszy, jak nie sygnalizuje że wyprzedza i mi hamuje jeszcze przy prawie 90 przede mną
0
@Rust_Cohle No wkurzają mnie tacy cwaniacy z bmw, najgorsi tacy są na drodze
0
@Rust_Cohle sory musiałem o tym komuś powiedzieć i olałem w sensie że za nim nie pognałem jak debil
1
Ale dzisiaj miałem nerwy, jechałem sobie teraz niedawno samochodem, normalna droga krajówka, jedę tak do 90, a za mną jedzie bmw, gość zaczyna mnie wyprzedzać, bez kierunku, jeszcze gość hamuje przede mną i rura, ja nie wiem czy to jakiś świeży kierowca i zobaczył audi przed sobą i musiał przykozaczyć czy sprowokować, oczywiście olałem go, bo nie będę sobie samochodu rozbijał po dziurach. szkoda, że kamerki nie mam to od razu byłby zgłoszony pajac.
1
@IronSanHybrid Ale ładna
2
Ferrari jaki frajer XD
0
@NeKenI to zależy
0
@Popitek12 Dla mnie Karaś ma lepszą, przypomina Bruca Lee
1
@Kamilos84 A za co coś takiego mają dostać? Co zrobił Juventus?
0
@Gaz Głupek i betoniara w jednym. Jak wygląda tak myśli, czyli słabo lekko mówiąc.
0
@Kondziubarca Dziwne, ta pomoc mnie nie przekonuje i ten Militao taki dobry był?
0
@Andi18 Mi w marcu 9m, ale zleciało
0
@Dembouz1899 Wielki bal, bo czuje się nostalgię do tych wybitnych aktorów jak są wszyscy razem na jednym odcinku.
1
Ma ktoś tapety Messi z pucharem world cup rozdzielczość 1920x1080?