pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Dembele jak szef haha
0
@Guess zalezy jak masz samochód.
4
@!urek Zgadzam się z tobą, gburowate zachowanie Pique i tyle, on najwyrźniej nie nadaję się na ojca czy męza, nie dorósł do takiej roli po prostu.
9
@parpe Ale on nie musi być jak Pedri czy Gavi, on został sprowadzony zeby dać trochę fizyczności w w wymagających momentach meczowych.
0
@Kluivert_P to pisz od razu, a nie
0
@Kluivert_P no to nie pisz o technice, tylko o twój gust czy coś.
0
@Kluivert_P chyba logiczne, bo mają duzo większy staz treningów i walk.
0
@Deviler NO wygrał, rozniósł go w 3 rundzie, a tamten oskarek nic nie robił.
0
Xayoo kozak, wiedziałem ze nie odpuści i mu wpierdzieli.
1
o niee znou jakiś pedzio raper czy kij wie co
0
Oby juz tej formy nie uzywali, bo to jest katorga dla widza.
0
Niech się spieszą z tą klatką, bo tego się słuchać nie da, kto taką muzykę w ogóle słucha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Katalonbar Kategoryczne NIE! Xavi to Najwybitniejszy pomocnik, playmaker w futbolu, nikt nie grał i nie gra tak wybitnie jak on, to jest gość który zrewolucjonizował grę pomocnika grającego w centrum. Oczywiście Modrić jest dobry, ale no bez przesady.
0
@marcin62 No kolczyki w nosie czy gdzie indziej na twarzy u dziewczyn wyglądają okropnie, jak juz to tylko w uszach.
1
@gumaz Ja usuwam pastą cukrową, lepsze niz golenie
0
@Janas11224 to dawaj bez majtek, nawet przyjemniej jest bym powiedział
0
@Kz1234 Ja chętnie zagram, nie gorzej od obecnych, nawet lepiej tylko kondycję musiałbym odnowić i jazda.
1
Mam wrazenie, ze nasza trójka z przodu gra zbyt egoistycznie, ale tylko między sobą, wczoraj na siłę kazdy z nich szukał strzału zamiast podać do lepiej ustawionego, jęsli nie będzie współpracy między nimi to mecze w ofensywie będą wyglądać jak ten wczoraj. Bardzo mi się to nie podobało.
1
@masq jak jeszcze zrobi elastikko na meczu to zaczne go lubić
1
@FC1899Barca Tez gdzieś czytałem, ze jacyś mnisi mieli go zabić ciosem wibrującej pięści za to, ze pokazał światu zakazane umiejętności sztuk walk.
0
@TR3YWAY No, nie powiedziałbym, ten muran siedzi krzyczy, nie daje dojść do słowa i klepie głupoty. Powinni zrobić na zywo rozmowę między sobą i muran się skompromituje jeszcze bardziej niz tu, głupek i tyle, kto zna NItro ten wie, ze wypowiadać się mądrze umie, a nie ten kretyn wyciąga 3 sekundowe wycinki ze streamów.
1
Trzeba przyznać, ze Barca robi robotę z tymi transferami, jeszcze tylko sprzedać niepotrzebnych piłkarzy i jest niezła kadra, dawno takiej nie było.
0
@Fenelon Oj tak, to były filmy, a nie teraz te lalusie w loczkach robią z siebie pajacy.
0
@DonMatteo901 NO, no fajne ma węgielki, takie to by całą zimę dobrze ciepło trzymały.
3
@DonMatteo901 Tiktok to najgorsza rzecz jaka powstała ostatnio, mozna się kompleksów i zanizenia samooceny nabawić, serio sam przez chwilę stałem się tego ofiarą. Wyskakiwały mi jakieś baby w róznym wieku i gadał coś na temat męzczyzn, ze męzczyzna powinien być taki owaki, biznesmen, ze w wieku dwudziestu paru lat kazdy ma się wyprowadzić od rodziców, bo to wstyd z nimi mieszkać itp. A ja w wieku 22 lat szukam dobrego kierunku studiów, mieszkam z rodzicami i młodszym bratem na wsi, prowadzimy gospodarstwo, cięzko pracujemy, chociaz nie mamy duzo hektarów, no i teraz wchodzisz na tiktoka i przybierasz sobie to do głowy, dramat, ale sobie myślę, czemu ja mam się przejmować jakąś lampucerą z neta, głupota i tyle.
3
@Xavifcb6 Pedri? Gavi?
0
@tristan87 No trudno się nie zgodzić, Zlatan to niesamowita dziewiątka z wyjątkowym stylem.
0
Moim zdaniem 3 lata to za dużo, to jest zawodnik nie młody, powinni dać mu rok z opcją przedłużenia o kolejny, ale tylko jak się sprawdzi
0
@tomek8756 Moim zdaniem aborcja powinna mieć miejsce dopiero wtedy kiedy dziecko ma urodzić się cięzko chore i się męczyć całe zycie, ale tez za zgodą rodziców, bez ich zgody to odpada. Oczywiście jak urodzić się ma zdrowe to powinna być zakazana.