0

@Emhyr Dembele jak szef haha

0

@Guess zalezy jak masz samochód.

4

@!urek Zgadzam się z tobą, gburowate zachowanie Pique i tyle, on najwyrźniej nie nadaję się na ojca czy męza, nie dorósł do takiej roli po prostu.

9

@parpe Ale on nie musi być jak Pedri czy Gavi, on został sprowadzony zeby dać trochę fizyczności w w wymagających momentach meczowych.

0

@Kluivert_P to pisz od razu, a nie

0

@Kluivert_P no to nie pisz o technice, tylko o twój gust czy coś.

0

@Kluivert_P chyba logiczne, bo mają duzo większy staz treningów i walk.

0

@Deviler NO wygrał, rozniósł go w 3 rundzie, a tamten oskarek nic nie robił.

0

Xayoo kozak, wiedziałem ze nie odpuści i mu wpierdzieli.

1

o niee znou jakiś pedzio raper czy kij wie co

0

Oby juz tej formy nie uzywali, bo to jest katorga dla widza.

0

Niech się spieszą z tą klatką, bo tego się słuchać nie da, kto taką muzykę w ogóle słucha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Katalonbar Kategoryczne NIE! Xavi to Najwybitniejszy pomocnik, playmaker w futbolu, nikt nie grał i nie gra tak wybitnie jak on, to jest gość który zrewolucjonizował grę pomocnika grającego w centrum. Oczywiście Modrić jest dobry, ale no bez przesady.

0

@marcin62 No kolczyki w nosie czy gdzie indziej na twarzy u dziewczyn wyglądają okropnie, jak juz to tylko w uszach.

1

@gumaz Ja usuwam pastą cukrową, lepsze niz golenie

0

@Janas11224 to dawaj bez majtek, nawet przyjemniej jest bym powiedział

0

@Kz1234 Ja chętnie zagram, nie gorzej od obecnych, nawet lepiej tylko kondycję musiałbym odnowić i jazda.

1

Mam wrazenie, ze nasza trójka z przodu gra zbyt egoistycznie, ale tylko między sobą, wczoraj na siłę kazdy z nich szukał strzału zamiast podać do lepiej ustawionego, jęsli nie będzie współpracy między nimi to mecze w ofensywie będą wyglądać jak ten wczoraj. Bardzo mi się to nie podobało.

1

@masq jak jeszcze zrobi elastikko na meczu to zaczne go lubić

1

@FC1899Barca Tez gdzieś czytałem, ze jacyś mnisi mieli go zabić ciosem wibrującej pięści za to, ze pokazał światu zakazane umiejętności sztuk walk.

0

@TR3YWAY No, nie powiedziałbym, ten muran siedzi krzyczy, nie daje dojść do słowa i klepie głupoty. Powinni zrobić na zywo rozmowę między sobą i muran się skompromituje jeszcze bardziej niz tu, głupek i tyle, kto zna NItro ten wie, ze wypowiadać się mądrze umie, a nie ten kretyn wyciąga 3 sekundowe wycinki ze streamów.

1

Trzeba przyznać, ze Barca robi robotę z tymi transferami, jeszcze tylko sprzedać niepotrzebnych piłkarzy i jest niezła kadra, dawno takiej nie było.

0

@Fenelon Oj tak, to były filmy, a nie teraz te lalusie w loczkach robią z siebie pajacy.

0

@DonMatteo901 NO, no fajne ma węgielki, takie to by całą zimę dobrze ciepło trzymały.

3

@DonMatteo901 Tiktok to najgorsza rzecz jaka powstała ostatnio, mozna się kompleksów i zanizenia samooceny nabawić, serio sam przez chwilę stałem się tego ofiarą. Wyskakiwały mi jakieś baby w róznym wieku i gadał coś na temat męzczyzn, ze męzczyzna powinien być taki owaki, biznesmen, ze w wieku dwudziestu paru lat kazdy ma się wyprowadzić od rodziców, bo to wstyd z nimi mieszkać itp. A ja w wieku 22 lat szukam dobrego kierunku studiów, mieszkam z rodzicami i młodszym bratem na wsi, prowadzimy gospodarstwo, cięzko pracujemy, chociaz nie mamy duzo hektarów, no i teraz wchodzisz na tiktoka i przybierasz sobie to do głowy, dramat, ale sobie myślę, czemu ja mam się przejmować jakąś lampucerą z neta, głupota i tyle.

3

@Xavifcb6 Pedri? Gavi?

0

@tristan87 No trudno się nie zgodzić, Zlatan to niesamowita dziewiątka z wyjątkowym stylem.

0

Moim zdaniem 3 lata to za dużo, to jest zawodnik nie młody, powinni dać mu rok z opcją przedłużenia o kolejny, ale tylko jak się sprawdzi

0

@tomek8756 Moim zdaniem aborcja powinna mieć miejsce dopiero wtedy kiedy dziecko ma urodzić się cięzko chore i się męczyć całe zycie, ale tez za zgodą rodziców, bez ich zgody to odpada. Oczywiście jak urodzić się ma zdrowe to powinna być zakazana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?