1

@tomek8756 No ona nie tylko w takich filmach grała, kto wie ten wie

0

@Emhyr Chyba wręcz przeciwnie, gość wygląda jak pełna betoniarka, chyba że chodzi ci o to że ćwiczy na dużych ciężarach, chociaż i to jest nieistotne.

0

@Azi Ale ja patrzę czysto sportowo, nie ze względu na pieniądze.

5

Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać tego mundialu już. Ciekawe jak to będzie wyglądać, te stadiony nowoczesne, klimat na nich, no i oczywiście kibicować Messiemu i tak patrzę na terminarz grupowy to sporo fajnych meczy będzie. Ostatnio tak się jarałem w 2014 roku jak miałem 14 lat.

0

@pluszek Bo ma pieniądze

6

Pique to się wykartkował już do końca życia XD

0

@daniel32778 Mi to się z Romario skojarzyła

0

@mindbender84 +1, zgadzam się z tobą w 100%

1

@lukaszmatusiewicz Jak co mecz są rotacje i gra wiele innych piłkarzy, chyba że nie wiesz co to znaczy rotować.

2

Kurde powinno być już z 5-0, jest tyle okazji, że nie wiem, Ferran to chyba ma w domu żółtą deską na kiblu, gość jest ślepakiem XD

4

@Culers Zrobił z siebie błazna i idiotę, w dzisiejszym internecie trzeba tylko tego.

0

@Firestone Podziwiam, że dla ciebie to ulga, bo dla mnie smutek i uroniłem łzy, bo to jednak nasza legenda i jeden z najlepszych stoperów w tym wieku, ale każdy przezywa inaczej.

11

Kurde, aż mam łzy w oczach jak pomyślę ile już naszych starych gladiatorów odeszło. Puyol, Valdes, Xavi, Iniesta, Messi, Mascherano, jeszcze David Villa, Pedro, tylko Busquets został, ale też pewnie odejdzie po sezonie i to będzie koniec i zarazem początek nowej Barcelony.

1

Kolejny z gladiatorów Dream Teamu Guradioli kończy karierę, mimo że ostatnimi laty nie wszystko szło po myśli to i tak dla mnie Gerard zostanie zapamiętany jako ten jeden z wielkich. Teraz pozostaje tylko włączyć sobie muzykę z filmu Gladiator, zamknąć oczy i przypomnieć sobie wszystkie wspaniałe momenty z kariery Pique.


2

Kolejny z gladiatorów Dream Teamu Guradioli kończy karierę, mimo że ostatnimi laty nie wszystko szło po myśli to i tak dla mnie Gerard zostanie zapamiętany jako ten jeden z wielkich. Teraz pozostaje tylko włączyć sobie muzykę z filmu Gladiator, zamknąć oczy i przypomnieć sobie wszystkie wspaniałe momenty z kariery Pique.

0

@PatrykBarca Przebrał się za złotą piłkę

2

Haha teraz patrzę i widzę, że niektórzy tutaj cieszą się bardziej z remisu Realu niż z wygranej Barcelony haha.

0

@tbas Dla mnie ten był gorszy, było najwięcej niedokładności, głupie decyzje np. podania, faule, samolubna gra.

0

To był najgorszy mecz Barcy jaki oglądałem w tym sezonie, ale liczą się 3 punkty i to najważniejsze.

1

@Barcaa12 No za wcześnie i teraz zbiera to swoje żniwo, mi jest bardzo go szkoda, bo to najgorszy czas Barcy, ale i tak szacun, że podjął się takiego wyzwania.

0

@karci0 Nie tak jak Xaviego, bo go oglądałem jako piłkarza i wiem że on kocha ten klub i jest z nim emocjonalnie związany, a Koemana nie widziałem, nie znam zbytnio jego historii w Barcelonie.

0

@Firestone Nie, ale mi go szkoda bo to legendarna postać klubu i jest teraz jechany, niestety trochę zasłużenie.

1

Szkoda mi Xaviego, bo wiedział no co się pisał przychodząc jako trener i teraz będzie bardzo hejtowany.

0

Kurde ten Balde jest świetny

0

NO cóż, jeszcze sobie poczekamy na Barcelone dominującą i wygrywającą w Lm.

2

@FcBarcelonaFanMSN Przydałby się taki Dembele po lewej stronie.

0

@jedrek7000 Xavi powiedział już nie raz, że nie będzie grał jedną 11, chyba że nie śledzisz na bieżąco to sorry.

0

@Bartula 20 od razu

0

@norbi77 Ty chyba mojej odpowiedzi XD

0

@taris NIE! Tutaj większość to prezesi co wszyskich zwalniają i zatrudniają, tak jak ich prezes Jarosław.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?