1

@FCBMati10 Dokładnie

1

@Survier szkoda, ze go za te rzadkie jak gówno kudły nie złapał i o mate tym łbem

0

@MSN30 Bo robi show na konferencjach i walkę dał fajną, a nie gada jak inni, ze wychodzi dać sportową walkę bla bla bla, tu się zadyme robi, a nie stype

1

@TR3YWAY Robią, na innych darmowych do oglądania stronach haha

0

@TR3YWAY No i dobrze, piękne kobiety powinny pokazywać swoje walory, a nie je ukrywać.

1

@koksik2700 Ja boję się i brzydzę pająków, ale jak mi w oknie siedzi i łapie robaki i muchy to jest git, tylko niech mnie nie dotyka.

2

@ViscaBarca123 Xavi El Maestro i Iniesta El Iluzionista

1

@Transu96 Bagieta to jedna z nielicznych osób, która ma jakieś wartości ludzkie w odróznieniu od 90% yt.

2

@PatrychoO Chyba nikt tak nie umie nurkować XD

0

@Joe_Pesci Obrońca zwierząt się znalazł

0

@Joe_Pesci XD, więzienie ze coś tam kotu zrobił, powinna być grzywna, a nie więzienie, kot to nie człowiek

0

@AmigoBlancos Nie, po prostu on o tym marzy, a nie obiecuje. Ja tez tak mam, za bardzo bym chciał, zeby Barcelona zachwycała swoją grą i wygrywała jak 10 lat temu.

0

@draxidox Pewnie tylu ilu się zaszczepi

11

@bartas97 łatwo z kompleksiarą XXD

0

Komentarz usunięty

0

@draxidox No to jestem homofobem XD

0

@paweldunajecfcb Tak, ale w takim stylu jak kiedyś sexmasterka

0

@PatrychoO krzyzacy fc

2

@SteuerFreiMoney Ja to mam 2 pary i jedną na zimę xd

3

@Sulimo Jest na pewno duzo talentów, ale Polska to taki kraj gdzie potrzebne jest w ciul kontaktów i papierów o pieniądzach nie wspomnę, zeby się przebić. Grająci na których stać i pewnie "wujkowie załatwili grę".

0

@Karokilla Chodzi tylko o tych co zrobili to na 100%

1

@Jakchcesz No na równi nie, ale ich nie lubię po prostu, brzydzę się i tez nie chcę więcej pisać, bo perma dostanę.

1

Komentarz usunięty

0

@AmigoBlancos Gwałciciele i mordercy powinni zostać skazywania na śmierć, ale właśnie jest to ryzyko, ze tą karę moze dostać ktoś niewinny.

11

@Sulimo NIe równie, to tylko zwierzęta i nie są wazniejsze od człowieka. Jeśli wybierałbym między człowiekiem, a swoim psem to wybrałbym człowieka.

13

@Kgorecki2500 Jeśli takie zestawienie to zdecydowanie na dzieci, zwierzęta nie są wazniejsze.

1

@BartqRKO Aha, smutne ze o takie coś go tak potraktowali

1

Koksu równy gość, fajne ma historie.

0

@Sulimo Ale co tu złego? Dziecko trzyma sobie kota, no i co?

3

Fc Barcelona to więcej niz klub, Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?