pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBMati10 Dokładnie
1
@Survier szkoda, ze go za te rzadkie jak gówno kudły nie złapał i o mate tym łbem
0
@MSN30 Bo robi show na konferencjach i walkę dał fajną, a nie gada jak inni, ze wychodzi dać sportową walkę bla bla bla, tu się zadyme robi, a nie stype
1
@TR3YWAY Robią, na innych darmowych do oglądania stronach haha
0
@TR3YWAY No i dobrze, piękne kobiety powinny pokazywać swoje walory, a nie je ukrywać.
1
@koksik2700 Ja boję się i brzydzę pająków, ale jak mi w oknie siedzi i łapie robaki i muchy to jest git, tylko niech mnie nie dotyka.
2
@ViscaBarca123 Xavi El Maestro i Iniesta El Iluzionista
1
@Transu96 Bagieta to jedna z nielicznych osób, która ma jakieś wartości ludzkie w odróznieniu od 90% yt.
2
@PatrychoO Chyba nikt tak nie umie nurkować XD
0
@Joe_Pesci Obrońca zwierząt się znalazł
0
@Joe_Pesci XD, więzienie ze coś tam kotu zrobił, powinna być grzywna, a nie więzienie, kot to nie człowiek
0
@AmigoBlancos Nie, po prostu on o tym marzy, a nie obiecuje. Ja tez tak mam, za bardzo bym chciał, zeby Barcelona zachwycała swoją grą i wygrywała jak 10 lat temu.
0
@draxidox Pewnie tylu ilu się zaszczepi
11
@bartas97 łatwo z kompleksiarą XXD
0
Komentarz usunięty
0
@draxidox No to jestem homofobem XD
0
@paweldunajecfcb Tak, ale w takim stylu jak kiedyś sexmasterka
0
@PatrychoO krzyzacy fc
2
@SteuerFreiMoney Ja to mam 2 pary i jedną na zimę xd
3
@Sulimo Jest na pewno duzo talentów, ale Polska to taki kraj gdzie potrzebne jest w ciul kontaktów i papierów o pieniądzach nie wspomnę, zeby się przebić. Grająci na których stać i pewnie "wujkowie załatwili grę".
0
@Karokilla Chodzi tylko o tych co zrobili to na 100%
1
@Jakchcesz No na równi nie, ale ich nie lubię po prostu, brzydzę się i tez nie chcę więcej pisać, bo perma dostanę.
1
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos Gwałciciele i mordercy powinni zostać skazywania na śmierć, ale właśnie jest to ryzyko, ze tą karę moze dostać ktoś niewinny.
11
@Sulimo NIe równie, to tylko zwierzęta i nie są wazniejsze od człowieka. Jeśli wybierałbym między człowiekiem, a swoim psem to wybrałbym człowieka.
13
@Kgorecki2500 Jeśli takie zestawienie to zdecydowanie na dzieci, zwierzęta nie są wazniejsze.
1
@BartqRKO Aha, smutne ze o takie coś go tak potraktowali
1
Koksu równy gość, fajne ma historie.
0
@Sulimo Ale co tu złego? Dziecko trzyma sobie kota, no i co?
3
Fc Barcelona to więcej niz klub, Vamos!