0

Real rozegrał rewelacyjny mecz, dominował i w ogóle futbol totalny, zasłuzony finał, udowodnili to swoją grą XD

0

I w finale liverpool będzie prowadził grę cały mecz, a real dwie akcje w 2 minuty i wygrana hahaha

10

NIe da się lubić realu, kurde , ale oni mnie wkurzają swoimi mordami i "grą" XD

1

Potrzebujemy takiego dopingu na Camp Nou:

1

@Medium wielki plus 1 dla ciebie

1

@kubix05 Ja jak zdawałem rok temu to zrobiłem sobie na angielski ściągę z przydatnymi zwrotami, ale i tak ze trzy wykorzystałem tylko.

0

@Medium Mature mozna zdawać w kazdym wieku, takze wiesz, lepiej późno niz wcale XD

0

@Gaz Ferrana, bo o Diazie wtedy nie słyszałem, ale teraz bym zamienił.

1

@FC1899Barca Ojciec chrzestny

24

Nie dziwie się mu, sam bym chyba pozabijał tych piłkarzy rayo i sędziego. Vamos Gavi

0

@DonMatteo901 I będą mówić, ze to wszystko wina sędziego XD

1

@tristan87 Lepiej na darmowym streamie oglądać niz płacić za takie gówno.

3

Dobrze powiedział, bez lizania dupy dla przeciwnika

0

Komentarz usunięty

0

@kaligrad A wiesz ze Dest był długo kontuzjowany i wszedł w takim meczu pod ogromną presją po kontuzji? Jak piszesz coś takiego to lepiej przestań, bo to az oczy pieką.

10

Najlepszym się zdarza, Barca i tak jest najlepsza, Vamos!

0

@POLAK12345 XD, przydałaby się dynamika i tyle by wystarczyło, a nie modrik.

0

@MesQueUnClub96 NIe wiem jak grał jakiś villareal, bo nie oglądałem, więc nie obchodzi mnie to.

0

Cięzko się gra z tym niemieckim klubikiem, grają jak takie atletico, murują w 20 i kontry i karne, a my się męczymy, oby w drugiej nasi ich rozgryźli.

2

@PodkarpackiKibic Głupie gadanie, a gdzie był lewandowski kiedy Suarez był na szczycie, a no był se zwykłym napastnikiem.

5

Kurde, czułem się jakbym oglądał jakiś finał mundialu, a nie ligę mistrzów XD, emocje najwyzszych lotów

2

@Herato MOim zdaniem jest przeceniany, wystarczy poczytać la ramble.

0

@paweldunajecfcb Ja uwazam, ze coś było, jakoś nie chcę mi się wierzyć w bajki z zachaczeniem o drzewo.

0

Levante chciało zagrać taktyką realu, czyli "w trzy karne", ale im nie pykło

0

Pisałem z przerwie meczu, ze wrzutkami ich pokonamy i siadło XD

0

Hahhaha .UJ w du.e Relante, Vamos Barca! Jesteśmy Najlepsi!

1

@DCHX Ta, juz wpieniczyli nawet.

1

@norbi77 Według mnie powinni teraz przerzucić siły na dośrodkowania Alby i Dembele, wprowadzić Luka de Jonga i moze strzeli co z główki, albo niech walą jakoś z dystansu.

1

@norbi77 No Auba ma przyklejonych do siebie 3 typów cały czas, takze nie wiem po co go krytykować XD, Levante przechodzi na obronę na 5 obrońców i zagęszcza środek, nie ma jak ich zaatakować, jedynie wrzutki.

0

Trzeba się przebudzić, bo od meczu z Eintrachtem gramy wolno i ospale, tak jakby się nie chciało walczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?