pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real rozegrał rewelacyjny mecz, dominował i w ogóle futbol totalny, zasłuzony finał, udowodnili to swoją grą XD
0
I w finale liverpool będzie prowadził grę cały mecz, a real dwie akcje w 2 minuty i wygrana hahaha
10
NIe da się lubić realu, kurde , ale oni mnie wkurzają swoimi mordami i "grą" XD
1
Potrzebujemy takiego dopingu na Camp Nou:
1
@Medium wielki plus 1 dla ciebie
1
@kubix05 Ja jak zdawałem rok temu to zrobiłem sobie na angielski ściągę z przydatnymi zwrotami, ale i tak ze trzy wykorzystałem tylko.
0
@Medium Mature mozna zdawać w kazdym wieku, takze wiesz, lepiej późno niz wcale XD
0
@Gaz Ferrana, bo o Diazie wtedy nie słyszałem, ale teraz bym zamienił.
1
@FC1899Barca Ojciec chrzestny
24
Nie dziwie się mu, sam bym chyba pozabijał tych piłkarzy rayo i sędziego. Vamos Gavi
0
@DonMatteo901 I będą mówić, ze to wszystko wina sędziego XD
1
@tristan87 Lepiej na darmowym streamie oglądać niz płacić za takie gówno.
3
Dobrze powiedział, bez lizania dupy dla przeciwnika
0
Komentarz usunięty
0
@kaligrad A wiesz ze Dest był długo kontuzjowany i wszedł w takim meczu pod ogromną presją po kontuzji? Jak piszesz coś takiego to lepiej przestań, bo to az oczy pieką.
10
Najlepszym się zdarza, Barca i tak jest najlepsza, Vamos!
0
@POLAK12345 XD, przydałaby się dynamika i tyle by wystarczyło, a nie modrik.
0
@MesQueUnClub96 NIe wiem jak grał jakiś villareal, bo nie oglądałem, więc nie obchodzi mnie to.
0
Cięzko się gra z tym niemieckim klubikiem, grają jak takie atletico, murują w 20 i kontry i karne, a my się męczymy, oby w drugiej nasi ich rozgryźli.
2
@PodkarpackiKibic Głupie gadanie, a gdzie był lewandowski kiedy Suarez był na szczycie, a no był se zwykłym napastnikiem.
5
Kurde, czułem się jakbym oglądał jakiś finał mundialu, a nie ligę mistrzów XD, emocje najwyzszych lotów
2
@Herato MOim zdaniem jest przeceniany, wystarczy poczytać la ramble.
0
@paweldunajecfcb Ja uwazam, ze coś było, jakoś nie chcę mi się wierzyć w bajki z zachaczeniem o drzewo.
0
Levante chciało zagrać taktyką realu, czyli "w trzy karne", ale im nie pykło
0
Pisałem z przerwie meczu, ze wrzutkami ich pokonamy i siadło XD
0
Hahhaha .UJ w du.e Relante, Vamos Barca! Jesteśmy Najlepsi!
1
@DCHX Ta, juz wpieniczyli nawet.
1
@norbi77 Według mnie powinni teraz przerzucić siły na dośrodkowania Alby i Dembele, wprowadzić Luka de Jonga i moze strzeli co z główki, albo niech walą jakoś z dystansu.
1
@norbi77 No Auba ma przyklejonych do siebie 3 typów cały czas, takze nie wiem po co go krytykować XD, Levante przechodzi na obronę na 5 obrońców i zagęszcza środek, nie ma jak ich zaatakować, jedynie wrzutki.
0
Trzeba się przebudzić, bo od meczu z Eintrachtem gramy wolno i ospale, tak jakby się nie chciało walczyć.