pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hubsao NIe no Salzburg gorszy trochę od nas z tamtego meczu XD
0
@mekston Ej, ale serio oglądam ten mecz tak zerkając tylko i to wygląda jak Bayern vs Haiti
0
Co ten Salzburg robi w Lidze Mistrzów? I to w fazie pucharowej XD
1
@Pawelsky Musiałby 3,4 lata tak strzelać minimum 10 bramek na edycję, ale Messi tez coś strzeli.
5
@Momals11A po co mają robić? Juz swoje zrobili, niech się teraz inni wykażą, Lewandowski, Mbape, Halland itp. Tacy piłkarze jak Messi, Ronaldo, Ibra, Suarez juz mają swoje lata świetności za sobą, tera zkolej na Lewandowskiego i młodych.
7
@BlaseR9 Te białe to piłkarze będą wyglądać jak jacyś rycerze, templariusze.
1
@MESSIah16 Niestety przeciw
31
@Janiama No nie wiem w której wsi są za Kaczyńskim, ale na pewno nie z mojej. Tu i tu są wyborcy Kaczyńskiego, nie tylko na wsi, więc trochę głupotę napisałeś.
1
@masq wąz i pod ciśnieniem, tylko tak zeby woda z węza obracała ten wałek, ale musisz zrobić to na zewnątrz oczywiście.
1
@KrychaFCB Ja nigdy nie byłem u fryzjera, mam 21 lat i tylko mój tata mnie strzyze.
4
@Kgorecki2500 Buc, nawet nie umie poprawnie nazwiska wymówić, głąb.
1
@msmsms juz prawie milf, jeszcze z 5 lat i będzie 100% milf hahaha
6
@DLFCB Takich ludzi w Polskim sporcie nam brakuje.
2
@Batys No ja nie dawno wszedłem tutaj sprawdzić informacje, ale jak zobaczyłem komentarz powołaniu do wojska i stwierdzenie, ze dla kazdego to mnie krew zalewa, debil i tyle, o wezwanie to chodzi tylko o rezerwistów, którzy mieli do czynienia z wojskiem na powaznie, a nie 18 czy 20 latek co ma ocenę A w ksiązece, albo drugie pisze o zimnej wojnie w Polsce, no ku..a, XD
7
@Azi Oby po jego mordzie przejechał czołg, wygładziłaby mu się i zyczę mu tego.
1
@Batys Dokładnie, niektórzy zmyślają jakieś pierdoły.
2
0
@Dawid_J Cięzko, bo wszędzie teraz są takie zdjęcia czy filmiki np. załozyłem wczoraj konto na tt i tam jest nagranie bardzo drastyczne, ale jest opcja czy pokazać, ale i tak kazdy dzieciak ma teraz tam konto i kliknie, więc na La rambli jest tak jak wszędzie.
0
@IronSanHybrid Balcerowicz musi odejść, tak jak to w którymś odcinku Kiepskich było.
0
@clyde Oczywiście, ale wczoraj załozyłem konto na tt i tam tez sprawdzam, bo wygodnie jest i mogę obserwować tylko rzeczy związane z wojną, a tu jest trochę innych rzeczy które wkurzają. Po prostu chce mieć przejrzyste informację.
4
@Kgorecki2500 Za co jest Pokojowa Nagroda Nobla?
Pokojowa Nagroda Nobla, przez Norweski Komitet Noblowski, za „najlepszą pracę na rzecz braterstwa między narodami, likwidacji lub redukcji stałych armii oraz za udział i promocję stowarzyszeń pokojowych”.
Chyba zasłuzył, ale ja bym dał zbiorową jak by się dało, dla wszystkich walczących przeciwko putinowi i rosji.
0
@Emhyr O kurde, jakby takie coś zrobili to nie wiem, czapki i włosy z głów.
3
Jakie porządne strony informacyjne obserwujecie na tt, oprócz nexta, anonymus i Łukasz Bok?
0
@RichardWinters No nie wiem, ja nie we wszystko wierzę co tu wyślą.
0
@daniel32778 No na pewno nie wysłali samych 20 latków, bez przesady zeby wierzyć w takie coś, wiadomo, ze starsi bardziej doświadczeni tez są z nimi.
0
@RichardWinters A jak holowali go cywile z Ukrainy? A ci nie wiedzieli i zaatakowali. Ja się trzymam takiej wersji.
0
@Survier NO, ale tu nie ma zołnierzy tylko ten pojazd jest holowany przez cywilów.
0
@RichardWinters No nie wiem co to jest, ale i tak dziwne ze rzucili w holowaną maszynę.
1
@Pogba Ale dlaczego rzucili czołg, który jest holowany przez traktor? Nie lepiej sobie go przejąć i wykorzystać?
0
@karol130197 Dziennikarzy wyprosili z sali rozmów.