pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakby Dembele zmienił agenta i podpisał normalny kontrakt to by zyskał u mnie szacunek.
0
To jest tragedia ta nasza gra dzisiaj, chyba najgorsze 45 w tym roku, totalne zera.
0
Dembele pozjadał wszystkie rozumy i mu zaszkodziło, biedny tak się stara.
0
@GeneralXavi Szkoda tych ostatnich sezonów w Barcy, bo jakby klub umiał robić dobre ruchy transferowe na odpowiednie pozycje to jestem w 100% pewny, ze lepiej by to wyglądało, jeśli chodzi o grę, statystyki czy tez formę fizyczną, no i tu tez trener o odpowiednich predyspozycjach wchodzi w grę np. typu Enriqe, ale wyszło jak wyszło, w Bayernie dobrze zarządzają i Lewy ma teraz coś do powiedzenia jeśli chodzi o najlepsze 9.
0
@GeneralXavi Kazdy moze mieć swój prime w róznym wieku Suarez był kozakiem przed Lewym te kilka lat, a teraz Lewy jest na podium dziewiątek od 3 lat.
0
@Azi to nie czasy Bartomeu ze każdy dostawał 200 milionowe kontrakty, czas pokazać że w Barcelonie nie ma miejsca na takie coś jak Dembele.
0
@norbi77 Nie sądzę zeby to miało jakiś wpływ, jakby biegali to róznice metrów nie sprawiałyby problemów.
0
@KrychaFCB Spytaj Bartusia i jego kolegów, tylko nie gadaj za duzo, bo obudzisz sięna Madagaskarze.
0
Byliśmy po prostu słabsi fizycznie, chodzi tu o wybieganie, grając tak jak dzisiaj nie ma szans by wyjść z tak zabójczego pressingu, który tamci stosowali.
0
@norbi77 Jedyną receptą na wyjście z tak agresywnego pressingu jest rozwój piłkarzy, bo po prostu są za słabi, zeby z niego wyjść. Młodzi zawodnicy muszą nabrać doświadczenia.
0
@norbi77 Ale ja pisze o pressingu a nie lukach.
0
@Rewolucja123 To wszyscy piłkarze mają z niego wyjść, tu chodzi o spokój, a my go nie mamy, Xavi juz o tym mówił.
0
@horang Tak, a kogo wstawisz za nich?
0
@norbi77 A co ma Xavi do tego, ze przeciwnicy stosują wysoki i agresywny presing? To od piłkarzy zalezy czy z niego wyjdą, na takie coś taktyka nie ma wpływu to piłkarze muszą pokazać skilla i z niego wyjść.
5
@DonAndrzejos ja bym powiedział, ze zostaliśmy zjedzeni kondycyjnie i szybkościowo.
0
@Tomek54321 W ostatnich latach nie mieliśmy go za duzo, więc tu nie chodzi tylko o ten czy poprzedni sezon.
0
Wreszcie mamy trochę szczęścia, oby w dogrywce tak było, Vamos i po awans!
1
Barcelona musi mieć prawego i lewego obrońce, bo Alba juz stary nie jest juz taki dynamiczny jak np. 2,3 lata temu, no i ten nieszczęsny prawy, bo Alves to powinnien być zmiennikiem Desta na ten moment, w ogóle szkoda, ze nie gra. Tez przydałby się jakiś atakujący z topu ten Halland nie wydaje mi się zbawieniem, ogólnie trudno znaleść obecnie jakiegoś piłkarza który odnalazł by się w ataku Barcy, Depay to nie jest słaby piłkarz, ale nie moze się odnaleść, na ten moment mamy Fatiego na lewe, Ferran myslę, ze się odnajdzie, Martin pewnie coś tam strzeli, ale poza tym oprócz jeszcze tych dwóch młodych to nic Konkretnego.
0
Nico za Gaviego i Alvesa tez trzeba zdjąć, bo chyba myśli, ze gra w Barcy Guardioli i myśli, ze wszyscy są zgrani.
0
@Rick Ten Gates to chyba ma w tej siwej pale pandemie
0
@dzagos Pomyliłby samoloty jak Kevin i do Nowego Yorku by poleciał.
0
@Nhyz To co w radiu w samochodzie mi się spodoba to potem szukam na yt i zapisuje np. ava max, dua lipa, alan walker, pitbul, shakira, rat city, the weekend, katy perry, purple disco, elton john i dua lipa cold heart, gangsta's paradise, i ciebie tez bardzo,
1
@IronSanHybrid Jak słyszę hymn Barcy jak jest pełny stadion to az ciary przechodzą, a realu taki słaby jest, az odpycha.
3
@DonMatteo901 Odklejony trochę, ale mam nadzieję, ze na trzeźwo tego nie pisał.
1
@Fenelon Tez bym był zawiedziony, niech lepiej zostanie w tej Holandii.
0
@urbipl Serio, u mnie działa na odwrót, bo przybyło 1cm.
0
@bartekvisca Miesięcznie to 400 zł na 4 osoby w domu.
1
@tomek8756 no ze względu na dzieci tez bym tak zrobił, ale jakby nie było dzieci nie wybaczyłbym.
1
@Piernik Co do wymiaru sprawiedliwości to sataniści mają dobre metody np. złodziejowi uciąć dłoń, mordercę skazać na śmierć itd.
0
@verdant I jeszcze np. 10 przykazań jak zmienili, ciekawe w jakim celu wyrzucili 2 przykazanie? I jak rozdzielili 10, teraz nie jest średniowiecze, ze mogą wciskać ludziom kit, większość ma dostęp do wiedzy i informacji i wiedzą jak jest i jakie zbrodnie kościół popełniał i popełnia, jedynie emeryci i niektóre starsze osoby w to wiezą, bo są tak nauczeni i jest mi ich bardzo szkoda, bo wierzą i dają pieniądze na oszustów. Ja mieszkam na wsi i słyszałem od mieszkańców, ze ma być składka na remont dachu kościoła i okazało się, ze kazdy mieszkaniec wsi ma dać 1000 zł. No to kurde niektórzy nie mają za co zyć w tej wsi, a mają płacić na budynek do którego nawet nie chodzą? Czemu kuria nie zasponsoruje czy inne jakieś ich władze, tylko jak te krwiopice wysysają z obywateli, a ci jeszcze im dają. I jeszcze politycy nic im nie zrobią, bo "wysłannicy bozy" mają do tego prawo, by udzielać się w tv, bo są duzą korporacją czy czymś. Oczywiście niektórzy ci duchowni są normalni, ale to jest moze ze 2%.