0

Dzisiaj Dest i Pique dla mnie najlepsi, no i jeszcze Depay robił robotę.

31

Najbardziej wnerwia mnie to, ze jak pokazują Koemana i tego łysego to oni co mecz coś notują w tym jeba..m zeszycie, podejrzewam, ze juz napisali ze 4 tomy sądząc po grubości tego notesu, ale skoro tyle piszą, rysują to czemu widzimy to samo gówno co mecz XD, 0 wyciągania wniosków, piłkarze latają gdzie chcą, przypuszczam, ze nawet niektórzy nie wiedzą gdzie grają.

7

Luuk de Ptok, główkuje jak moze XD

2

No z tym karnym to takie 50/50, sam patrzyłem na te powtórki i taki meh ten karny, ale nie będę narzekał.

0

Kiedy jest gala złotej piłki?

1

@Vebrol Tak juz lecę, tylko niech mi kasę dadzą i w ogóle mój procesor nie jest jakiś byle jaki, moze coś ogarną w przyszłości i bedzie mozna miec ten w11

0

Kto tez ma nieobsługiwany procesor do systemu windows 11? I radzą kupic nowy komputer z tego powodu XD

3

@-barca4ever- sztab medyczny Barcelony polecam, zajebiści weterynarze.

2

@hayek NO XD on jako jedyny coś robił z przodu, lepiej byłoby De Jonga zdjąc, bo to jest manekin nie piłkarz.

0

Nie no Coutinho schodzi XDDDDD

2

@Kgorecki2500 Dopiero pod koniec ruszyli, ale przed tym to tragedia była

0

Kurde Dest zaszalał na tej lewej, dobre to było

0

@gumaz No, informatyka jest teraz najpopularniejsza, ale tez słyszałem ze trudny kierunek

0

@LeoMessiah No, ja chciałbym spróbować to zarządzanie sportem właśnie.

0

Siema, jakie kierunki studiów polecacie? Czy np. budownictwo się opłaca czy np. zarządzanie sportem? Ktoś coś doradzi, podsunie pomysł?

0

Siema, mam pytanie do osób, które znają się na tabletach, a mianowicie chodzi mi o to jakie są teraz najlepsze, zeby długo pochodziły itp.

0

@hayek dzieki juz się dowiedziałem

0

@FCMichalo ale chodzi mi o nazwę, bo nie wiem czy to jest nowa matura, miedzynarodowa, europejska?

0

Jak się nazywa ta matura co maturzyści pisali ja w tym roku?

0

@malicinho Tez tak uwazam.

0

@Majkel12 No ten Luuk to jest parodia ze takie cos gra w barcelonie.

2

Brawa dla młodych co dzisiaj grali, jesem przekonany ze jak zgrają się za jakiś czas to z tego Srajernu nic nie zostanie. Vamos Barca!

0

I tak brawa dla naszych co teraz przebywają na boisku. Vamos barca

0

@socha Xd jak ten cały twój Luuk jest zerem i nic nie umie to czego ty od niego oczekujesz? XD Jest cały czas wyprzedzany przez obrońców Bayernu, a ty pretensje do Pedriego i De Jonga masz.

0

@barcelonaLM On wyglada tak jakby miał się zaraz na łeb wywalić.

0

Ten Luuk de Jong to biega tak jakby miał torbe do obu nóg przywiązaną i nie moze większych kroków dawać bo mu się ta torba urwie. Nie no gość jest niesamowice beznadziejnym piłkarzem, juz menel z pod sklepu lepiej by grał na tym ataku niz ten Luuk. Roberto bez komentarza stabilna forma od kilku ładnych lat. Ten Bayern dzisiaj byłby do ogrania gdybyśmy mieli w ataku oprócz Depaya jeszcze dwóch swiatowej klasy napastników.

0

@Messibestplayerintheworld Juz wole kratke XD, bo ta wygląda jak jakiś dywan na ściane

0

@FC1899Barca Hahaha co to za bolec XD

0

@kkbarca Wygląda jak Halinka z Kiepskich

2

@masq No dla mnie nie, ma takie jakby była naćpana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?