pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj Dest i Pique dla mnie najlepsi, no i jeszcze Depay robił robotę.
31
Najbardziej wnerwia mnie to, ze jak pokazują Koemana i tego łysego to oni co mecz coś notują w tym jeba..m zeszycie, podejrzewam, ze juz napisali ze 4 tomy sądząc po grubości tego notesu, ale skoro tyle piszą, rysują to czemu widzimy to samo gówno co mecz XD, 0 wyciągania wniosków, piłkarze latają gdzie chcą, przypuszczam, ze nawet niektórzy nie wiedzą gdzie grają.
7
Luuk de Ptok, główkuje jak moze XD
2
No z tym karnym to takie 50/50, sam patrzyłem na te powtórki i taki meh ten karny, ale nie będę narzekał.
0
Kiedy jest gala złotej piłki?
1
@Vebrol Tak juz lecę, tylko niech mi kasę dadzą i w ogóle mój procesor nie jest jakiś byle jaki, moze coś ogarną w przyszłości i bedzie mozna miec ten w11
0
Kto tez ma nieobsługiwany procesor do systemu windows 11? I radzą kupic nowy komputer z tego powodu XD
3
@-barca4ever- sztab medyczny Barcelony polecam, zajebiści weterynarze.
2
@hayek NO XD on jako jedyny coś robił z przodu, lepiej byłoby De Jonga zdjąc, bo to jest manekin nie piłkarz.
0
Nie no Coutinho schodzi XDDDDD
2
@Kgorecki2500 Dopiero pod koniec ruszyli, ale przed tym to tragedia była
0
Kurde Dest zaszalał na tej lewej, dobre to było
0
@gumaz No, informatyka jest teraz najpopularniejsza, ale tez słyszałem ze trudny kierunek
0
@LeoMessiah No, ja chciałbym spróbować to zarządzanie sportem właśnie.
0
Siema, jakie kierunki studiów polecacie? Czy np. budownictwo się opłaca czy np. zarządzanie sportem? Ktoś coś doradzi, podsunie pomysł?
0
Siema, mam pytanie do osób, które znają się na tabletach, a mianowicie chodzi mi o to jakie są teraz najlepsze, zeby długo pochodziły itp.
0
@hayek dzieki juz się dowiedziałem
0
@FCMichalo ale chodzi mi o nazwę, bo nie wiem czy to jest nowa matura, miedzynarodowa, europejska?
0
Jak się nazywa ta matura co maturzyści pisali ja w tym roku?
0
@malicinho Tez tak uwazam.
0
@Majkel12 No ten Luuk to jest parodia ze takie cos gra w barcelonie.
2
Brawa dla młodych co dzisiaj grali, jesem przekonany ze jak zgrają się za jakiś czas to z tego Srajernu nic nie zostanie. Vamos Barca!
0
I tak brawa dla naszych co teraz przebywają na boisku. Vamos barca
0
@socha Xd jak ten cały twój Luuk jest zerem i nic nie umie to czego ty od niego oczekujesz? XD Jest cały czas wyprzedzany przez obrońców Bayernu, a ty pretensje do Pedriego i De Jonga masz.
0
@barcelonaLM On wyglada tak jakby miał się zaraz na łeb wywalić.
0
Ten Luuk de Jong to biega tak jakby miał torbe do obu nóg przywiązaną i nie moze większych kroków dawać bo mu się ta torba urwie. Nie no gość jest niesamowice beznadziejnym piłkarzem, juz menel z pod sklepu lepiej by grał na tym ataku niz ten Luuk. Roberto bez komentarza stabilna forma od kilku ładnych lat. Ten Bayern dzisiaj byłby do ogrania gdybyśmy mieli w ataku oprócz Depaya jeszcze dwóch swiatowej klasy napastników.
0
@Messibestplayerintheworld Juz wole kratke XD, bo ta wygląda jak jakiś dywan na ściane
0
@FC1899Barca Hahaha co to za bolec XD
0
@kkbarca Wygląda jak Halinka z Kiepskich
2
@masq No dla mnie nie, ma takie jakby była naćpana.