0

Powinni przełozyć ten mecz.

0

@Kamyk37 Ja w Świętokrzyskim i puki co to jest -10, a śniegu tak jakbyś trochę mąki rozsypał po trawie. Ja lubię jak jest sporo śniegu, a tu tydzień temu było z 8cm, przedwczoraj roztopy i błoto, a teraz mróz i nic.

0

@Kamyk37 Przydałoby się więcej śniegu, bo ledwie trawę zakrywa, tak 40 cm byłoby sztos i piękna zima by była.

0

@Momals11 2000, jestem wyjątkowy XD

0

@ViscaDelFritz1983 Piękny stadion

0

@Joe_Pesci To było piękne pokolenie piłkarzy, ich era powoli się kończy, a teraz...

1

@taris normalnie?

1

@DamianBarcaCule Pewnie zapomniał wyciągnąć

0

@Kgorecki2500 zywe, fajna zabawa jest.

1

@PodkarpackiKibic składania życzeń

0

@Przemek2323 No w sumie taka prawda

1

5

@MesQueUnClub_87 Ograł typa psychicznie i dzięki niemu Barca grała w przewadze, Vamos Alba!

1

@FIJI Tak szczerze to Alba dobrze zrobił, sprowokował i wywalił Kunde i graliśmy w przewadze, dobra zagrywka ze strony Alby.

3

@KrwawiaceoczyVEB Widać było, ze go tam Alba z bara juz za linią autu brał, a temu psycha siadła i go rzucił. Tak mi się wydaje, niektórym zawodnikom Sevilli juz psycha siadała z bezradności.

1

@BARCA1899Messi Piłka nozna to gra błędów, a Barca popełniła tylko jeden.

3

No nic zwycięski remis, Sevilla na nic nie zasłuzyła w tym meczu to powinny być trzy punkty dla nas, ale i tak jak na naszą obecną sytuację to jestem zadowolony z postawy naszych, Vamos!

2

Ta Sevilla jest słaba, no spodziewałem się czegoś więcej od niej, ale tez Barca zaskoczyła, Vamos i w drugiej jedziemy po zwycięstwo.

1

@FC1899Barca Ja z wyglądu Camp Nou wolę takie jakie jest, wygląda epicko, tak legendarnie, ze az ma się ciary, a to na tym zdjęciu to taka szopa.

0

@kuz Ja chorowałem dwa tygodnie, ale nie wiem czy był to covid, a zaczeło się to od bólu miednicy i nóg tak przez 6 godzin, a potem przez tydzień nie czułem smaku i węchu, po tygodniu wrócił mi smak i węch, a zostało na tydzień tylko dychanie.

1

Obrona dzisiaj dramat, bramkarz tez się nie popisał, reszta dobrze, Gavi goat

1

@baartekk97 ja tam sprzątam i się tego nie wstydzę, ponieważ lepiej pomóc np. Żonie, mamie czy babci przy porządkach niż siedzieć np. Na kanapie i robić syf.

1

@SantiSant 1. kamienie
2. Na
3. Szaniec

2

@Pawel13sz To jest prawdziwy Polski piłkarz, Puyol Polskiej piłki.

0

@clyde No, i wysmarka ich do 1/4

0

@DarkShen On to chyba po 30 zaczął tak harować, bo dopiero w drugim sezonie w Realu zaczął coś znaczyć. Tych piłkarzy co wymieniłeś to oni mieli swoje szczytowe formy przed 30. Modrić piłkarz im starszy tym lepsza kondycja.

2

@Isso89 Prawda boli hehe

0

@GeFcIo A jest coś takiego nakarm biednych ludzi, bo ja wolałbym pomóc ludziom niz psom.

1

@4drian0 To są dopiero mentalne przegrywy , szkoda gadać, "kibice" XD.

1

@NicoGonzalez Dobrze powiedziane, ale mało kto to rozumie. Ludzie nawet nie wiedzą co to jest tiki taka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?