3

@kryhaa Dzięki za słowa otuchy.

1

@Rewolucja123 No, a najgorsze jest to, ze tej mojej koleznaki nie widziałem od 2 lat, a nadal ją kocham XD. Wchodzę na fb i patrzę tylko czy nie zmieniał statusu związku, ale piszę wolny i czuję taki strach, ze kogoś znajdzie i nie wiem co ja ze sobą zrobię wtedy, ale wierzę ze się zmienię i otworzę w tych sercowych sprawach.

11

@tomek8756 Ja mam 21 lat(22 w tym roku) i nigdy do tej pory nie miałem dziewczyny, ale wynika to z tego, ze nie jestem zbyt rozmowny i nie chodzę na imprezy i tez nie umiem i nie lubię tańczyć. Zawsze jak jakiejś dziewczynie się podobałem to ze względu na te rzeczy traciła zainteresowanie, w jednej nawet jestem zakochany, ale wiem ze nie podołam i nie chce zeby ktoś tracił na mnie czas.

0

Wie ktoś moze co z tym zdalnym nauczaniem, będzie czy nie, bo nie oglądałem konferencji, a tutaj na pewno ktoś wie.

1

@Comfortable_ Ciekawe ile taki kosztuje, o bym kupił

0

@TheNekro94 Taka smutna prawda.

0

@arasz1819 też tak miałem na operze gx, ale usunołem tą przeglądarkę i przerzuciłem się na Microsoft edge i jest lepsza, nic nie wyskakuje.

1

@Herato To były najlepsze lata w piłce noznej, świetna generacja piłkarzy, zajebiste mecze na najwyzszym poziomie, a teraz to takie meh te wszystkie mecze, nie budzą takich emocji jak wtedy w tych latach.

0

@Pawel13sz Jak ta muza się nazywa?

1

@Pawel13sz Ja chciałem Lacazeta

0

@FC1899Barca City, teraz niech będzie era angielskich zespołów, a potem my za kilka lat ich zjemy heheeh

0

@Grubson06 Balans jak u Messiego

3

@Pawel13sz Napastnik kompletny, a nie jakieś dobijacze.

0

@TheNekro94 Oj tak, tyle wybitnych polskich aktorów na jednym odcinku.

2

@Kusco15 Pamiętam jak chciałem Lacazetta w Barcelonie, ale przyszedł Suarez więc nie najgorzej wyszło.

0

@Barca1992 W biedronce cola po 4 coś za 2 litry

0

@Encore Ona ćwiczy i dlatego tak sądzisz, ze niby sztuczna

2

@kuz Nie no, ja się w pełni z tobą zgadzam, przez takie coś młodziez jest coraz to głupsza, bo biorą przykład z takich ludzi, nawet nazywają ich swoimi idolami. Porazka totalna

0

@draxidox Ja jak byłem mały to zawsze miałem taką tradycję, ze kupuję petardy wszelkiego rodzaju i jazda, tak przez 10-13 lat robiłem, a teraz od dwóch lat juz mnie nie jara, wiek robi swoje 21 lat to juz nie czas na zabawy w petardy.

0

@amanter Ja juz o tym duzo wcześniej myślałem, ze to moze być ktoś na wzór Villi.

1

@barcanawieki Nie, u mnie zawsze się mówi, ze to na szczęście i nic się nie stało.

1

@DaPidejpi Kurde nie wiedziałem, sugerowałem się tym ze był tam mundial, więc jest spoko kraj XD

1

@DaPidejpi RPA, bo chyba jest najbezpieczniejsze

0

Powinni przełozyć ten mecz.

0

@Kamyk37 Ja w Świętokrzyskim i puki co to jest -10, a śniegu tak jakbyś trochę mąki rozsypał po trawie. Ja lubię jak jest sporo śniegu, a tu tydzień temu było z 8cm, przedwczoraj roztopy i błoto, a teraz mróz i nic.

0

@Kamyk37 Przydałoby się więcej śniegu, bo ledwie trawę zakrywa, tak 40 cm byłoby sztos i piękna zima by była.

0

@Momals11 2000, jestem wyjątkowy XD

0

@ViscaDelFritz1983 Piękny stadion

0

@Joe_Pesci To było piękne pokolenie piłkarzy, ich era powoli się kończy, a teraz...

1

@taris normalnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?