pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kryhaa Dzięki za słowa otuchy.
1
@Rewolucja123 No, a najgorsze jest to, ze tej mojej koleznaki nie widziałem od 2 lat, a nadal ją kocham XD. Wchodzę na fb i patrzę tylko czy nie zmieniał statusu związku, ale piszę wolny i czuję taki strach, ze kogoś znajdzie i nie wiem co ja ze sobą zrobię wtedy, ale wierzę ze się zmienię i otworzę w tych sercowych sprawach.
11
@tomek8756 Ja mam 21 lat(22 w tym roku) i nigdy do tej pory nie miałem dziewczyny, ale wynika to z tego, ze nie jestem zbyt rozmowny i nie chodzę na imprezy i tez nie umiem i nie lubię tańczyć. Zawsze jak jakiejś dziewczynie się podobałem to ze względu na te rzeczy traciła zainteresowanie, w jednej nawet jestem zakochany, ale wiem ze nie podołam i nie chce zeby ktoś tracił na mnie czas.
0
Wie ktoś moze co z tym zdalnym nauczaniem, będzie czy nie, bo nie oglądałem konferencji, a tutaj na pewno ktoś wie.
1
@Comfortable_ Ciekawe ile taki kosztuje, o bym kupił
0
@TheNekro94 Taka smutna prawda.
0
@arasz1819 też tak miałem na operze gx, ale usunołem tą przeglądarkę i przerzuciłem się na Microsoft edge i jest lepsza, nic nie wyskakuje.
1
@Herato To były najlepsze lata w piłce noznej, świetna generacja piłkarzy, zajebiste mecze na najwyzszym poziomie, a teraz to takie meh te wszystkie mecze, nie budzą takich emocji jak wtedy w tych latach.
0
@Pawel13sz Jak ta muza się nazywa?
1
@Pawel13sz Ja chciałem Lacazeta
0
@FC1899Barca City, teraz niech będzie era angielskich zespołów, a potem my za kilka lat ich zjemy heheeh
0
@Grubson06 Balans jak u Messiego
3
@Pawel13sz Napastnik kompletny, a nie jakieś dobijacze.
0
@TheNekro94 Oj tak, tyle wybitnych polskich aktorów na jednym odcinku.
2
@Kusco15 Pamiętam jak chciałem Lacazetta w Barcelonie, ale przyszedł Suarez więc nie najgorzej wyszło.
0
@Barca1992 W biedronce cola po 4 coś za 2 litry
0
@Encore Ona ćwiczy i dlatego tak sądzisz, ze niby sztuczna
2
@kuz Nie no, ja się w pełni z tobą zgadzam, przez takie coś młodziez jest coraz to głupsza, bo biorą przykład z takich ludzi, nawet nazywają ich swoimi idolami. Porazka totalna
0
@draxidox Ja jak byłem mały to zawsze miałem taką tradycję, ze kupuję petardy wszelkiego rodzaju i jazda, tak przez 10-13 lat robiłem, a teraz od dwóch lat juz mnie nie jara, wiek robi swoje 21 lat to juz nie czas na zabawy w petardy.
0
@amanter Ja juz o tym duzo wcześniej myślałem, ze to moze być ktoś na wzór Villi.
1
@barcanawieki Nie, u mnie zawsze się mówi, ze to na szczęście i nic się nie stało.
1
@DaPidejpi Kurde nie wiedziałem, sugerowałem się tym ze był tam mundial, więc jest spoko kraj XD
1
@DaPidejpi RPA, bo chyba jest najbezpieczniejsze
0
Powinni przełozyć ten mecz.
0
@Kamyk37 Ja w Świętokrzyskim i puki co to jest -10, a śniegu tak jakbyś trochę mąki rozsypał po trawie. Ja lubię jak jest sporo śniegu, a tu tydzień temu było z 8cm, przedwczoraj roztopy i błoto, a teraz mróz i nic.
0
@Kamyk37 Przydałoby się więcej śniegu, bo ledwie trawę zakrywa, tak 40 cm byłoby sztos i piękna zima by była.
0
@Momals11 2000, jestem wyjątkowy XD
0
@ViscaDelFritz1983 Piękny stadion
0
@Joe_Pesci To było piękne pokolenie piłkarzy, ich era powoli się kończy, a teraz...
1
@taris normalnie?