3

@kamiVeB O kurde, ale gęba XD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

@Woland10 No, City juz powinno ze 3 do zera prowadzić

2

Komentarz usunięty

1

Dokładnie, w końcu mieliśmy szczęście.

1

ja nie mogę, myślałem ze będzie jak w pierwszej, kontrola, dominacja, pressing, a tu wylewy w obronie, ahh myslałem ze zachowam paznokcie, ale dwa poszły na dywan.

0

@SinMistico bardzo dobra była, brakło szczęścia przy wykończeniach, bardzo dobry pressing, dawno takiego nie widziałem i to przez całe 45 min. Widać zaangazowanie, widać po piłkarzach, ze chcą dać z siebie wszystko.

4

Jest lepszy presing i to mi się podoba, widać zaangazowanie.

0

@!34RC3!_0N4 Na yt masz transmisję z rozgrzewki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale nie lubie tego typa z mordy taki wkurzający jest.

0

Myślę, ze lepiej byłoby go rozwinąć na duzo wyzszy poziom niz przywracać jakąś jego wersję.

1

@Woland10 Szczerze ja sam chciałbym zeby ktoś mnie ustawił tak do pionu, byłbym lepszym sobą, wiedział co robić i mieć do tego motywację.

1

@BarcaInfo Xavi wywija tymi rękoma jak raper XD

0

@zmiter912576 Miałem coś podobnego, gdy naciskałem hamulec chodził tak jakby z niego powietrze uchodziło i miałem prawe przednie koło cały czas na hamulcu, ze az się przegrzewało, pojechałem do warsztatu i powiedzieli, ze to jakies przeguby i poprawili właśnie to, plus wymiana klocków.

1

@Kgorecki2500 Byle by do wojny nie doprowadzili w tym rządzie, tylko tym się martwię.

1

@Jakchcesz Ale Shrek XD

1

@klopx O kurde mocne:D

41

@macio_944 Nie jak Bartomeu co szarpie za torebkę dziewczyny De Jonga.

13

Lepszy doping niz jak na meczach Barcy XD

1

No, to jeden z gladiatorów Guardioli wraca do domu, Vamos Xavi!

0

@Momals11 No w sumie to dobrze, bo w piłce klubowej wygrał juz wszystko to teraz dobrze byłoby skupić się na tym mundialu, chociaz będzie mu cięzko.

0

Szczerze to ten sędzia za bardzo po stronie Celty był w drugiej połowie, ale i tak obrona Barcy to hit, tam potrzeba wzmocnień.

1

No, teraz jak gramy w ataku to jest więcej ruchu do piłki i widać efekty, a nie jak wcześniej stali i po obwodzie, ale lepiej dmuchać na zimne.

1

@ElKamil Jest lepszym piłkarzem, a nie tylko typową dziewiątką.

0

@BarcaSupporter No, na 300 odcinkach powinno się zakończyć, teraz to jest dramat, nie da się patrzeć jak ci aktorzy grają teraz do tak beznadziejnych scenariuszy.

0

@Deeespacito Moze to początek formy

2

@MesQueUnClub96 Suarez jest lepszy, teraz juz nie jest taki dobry jak w poprzednich swoich znakomitych sezonach, ale to jest kocur, a lewus co, strzela, ale nic specjalnego poza tym.

3

@Kwiatek67 No cóz, przynajmniej Ci hejterzy są obiektywni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?