pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kamiVeB O kurde, ale gęba XD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@Woland10 No, City juz powinno ze 3 do zera prowadzić
2
Komentarz usunięty
1
Dokładnie, w końcu mieliśmy szczęście.
1
ja nie mogę, myślałem ze będzie jak w pierwszej, kontrola, dominacja, pressing, a tu wylewy w obronie, ahh myslałem ze zachowam paznokcie, ale dwa poszły na dywan.
0
@SinMistico bardzo dobra była, brakło szczęścia przy wykończeniach, bardzo dobry pressing, dawno takiego nie widziałem i to przez całe 45 min. Widać zaangazowanie, widać po piłkarzach, ze chcą dać z siebie wszystko.
4
Jest lepszy presing i to mi się podoba, widać zaangazowanie.
0
@!34RC3!_0N4 Na yt masz transmisję z rozgrzewki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale nie lubie tego typa z mordy taki wkurzający jest.
0
Myślę, ze lepiej byłoby go rozwinąć na duzo wyzszy poziom niz przywracać jakąś jego wersję.
1
@Woland10 Szczerze ja sam chciałbym zeby ktoś mnie ustawił tak do pionu, byłbym lepszym sobą, wiedział co robić i mieć do tego motywację.
1
@BarcaInfo Xavi wywija tymi rękoma jak raper XD
0
@zmiter912576 Miałem coś podobnego, gdy naciskałem hamulec chodził tak jakby z niego powietrze uchodziło i miałem prawe przednie koło cały czas na hamulcu, ze az się przegrzewało, pojechałem do warsztatu i powiedzieli, ze to jakies przeguby i poprawili właśnie to, plus wymiana klocków.
1
@Kgorecki2500 Byle by do wojny nie doprowadzili w tym rządzie, tylko tym się martwię.
1
@Jakchcesz Ale Shrek XD
1
@klopx O kurde mocne:D
41
@macio_944 Nie jak Bartomeu co szarpie za torebkę dziewczyny De Jonga.
13
Lepszy doping niz jak na meczach Barcy XD
1
No, to jeden z gladiatorów Guardioli wraca do domu, Vamos Xavi!
0
@Momals11 No w sumie to dobrze, bo w piłce klubowej wygrał juz wszystko to teraz dobrze byłoby skupić się na tym mundialu, chociaz będzie mu cięzko.
0
Szczerze to ten sędzia za bardzo po stronie Celty był w drugiej połowie, ale i tak obrona Barcy to hit, tam potrzeba wzmocnień.
1
No, teraz jak gramy w ataku to jest więcej ruchu do piłki i widać efekty, a nie jak wcześniej stali i po obwodzie, ale lepiej dmuchać na zimne.
1
@ElKamil Jest lepszym piłkarzem, a nie tylko typową dziewiątką.
0
@BarcaSupporter No, na 300 odcinkach powinno się zakończyć, teraz to jest dramat, nie da się patrzeć jak ci aktorzy grają teraz do tak beznadziejnych scenariuszy.
0
@Deeespacito Moze to początek formy
2
@MesQueUnClub96 Suarez jest lepszy, teraz juz nie jest taki dobry jak w poprzednich swoich znakomitych sezonach, ale to jest kocur, a lewus co, strzela, ale nic specjalnego poza tym.
3
@Kwiatek67 No cóz, przynajmniej Ci hejterzy są obiektywni