pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde No właśnie, piłkarze zdecydują co zrobią, a jak oni zagrałbym dla Eriksena.
3
Jak piłkarze chcą grać to szacun dla nich, Eriksen na pewno tez by tak wolał i pewnie powiedział: chłopaki grajcie, a nie przejmujecie się.
0
@Katalończyk 99 nie ogarniała sytuacji i gadał o najgorszym na temat Eriksena, w ogóle tez powinni ją upomnieć zeby się ugryzła w język.
1
@Mizander A dajmy juz sobie spokój z tą prukwą, jest głupia i tyle.
3
@draxidox co on zrobił, ze zenada bo nie wiem?
0
@blaugrana1980 ja chciałem zobaczyć jak robią te reanimację, ale zastawili.
2
@vangoor No jak kilka dni temu to wydaje się bardzo prawdopodobne ze to jest tez za szybki powrót do gry po szczepionce. Moim zdaniem ze dwa tygodnie nie powinno się tak przemęczać fizycznie.
2
@JimMorrisonFCB No tez jakiś czas antenowy mają i muszą go jakoś wykorzystać.
0
@daniel32778 No ok, ale mogli by te chłopy ogarnąć te babe, a nie ta gada o najgorszym co mogłoby sie wydarzyć.
0
@D10SLEO Okazja!!!!!!!! ajaja
1
@RobiS jest dobrze, odzyskał przytomność
3
@4drian0 To akurat dobrze zrobili, bo kazdy jest ciekawy.
10
ale mnie wkurza ta prukwa w studio
0
@DonMatteo901 Dobrze mówi.
10
Dobrze mówi gość o tych meczach co 3 dni. Niech pójdą po rozum do głowy te wszystkie federacje.
0
@SinMistico No ja tez mam taką nadzieję, ale mazę o tym by zobaczyć pełny stadion i kartonade, 100 tysięcy kibiców śpiewających piekny hymn Barcy, az ciary mam.
0
Głównym problemem Brytyjczyków jest to, że mają zbyt wiele rozgrywek i za dużo meczów. Nie mają wystarczająco dużo czasu, by przygotować się na mecze w europejskich pucharach czy wdrożyć nowe idee czy pomysły gry, bo cały czas grają ze sobą na krajowym podwórku. - Johan Cruijff
0
@Majkel34 No dobra jest, ja ostatnio nagrałem sobie nawet z nią płytę żeby słuchać podczas jazdy samochodem. Sztos się ich słucha jak się jedzie.
0
@LeoMessiah Ja tylko za Hiszpanią
1
@bdoss oczy i uśmiech
9
Morata jest Higuainem Hiszpanii, oficjalnie XD
1
jak patrzę na tego bramkarza Hiszpanii to nie wiem, gość gra na wyjebce totalnie XD, bez nerwów, az mi się Ter Stegen przypomniał jak zaczynał grać w Barcy.
0
@BlauGrana1404 O dzięki, nawet nie wiedziałem, ze to takie łatwe.
0
Siema, mam pytanie, czy da się zgrać piosenki z yt na płytę?
1
@GeneralXavi ja tam na razie postawię zielonego :)
0
@kaamil1910 No ja go nie lubie za jego zahowanie w stosunku do Pique po el clasico, dość ze wygrał to szukał słownej zaczepki, szczurek.
0
@gumaz Zalezy jak wygląda, jak jakiś chłystek to wale go na łeb, ale jak jakiś mutant ponad 2 metry to wolę uciec
0
@insp1re Dobrze powiedziane.
1
@MesQueUnClub96 XD ten to jest agent
2
Duzo pracy z tą druzyną będzie, jeszcze jak nowi piłkarze przyjdą to juz w ogóle.