0

Ee to Dzbanbele

0

@DonMatteo901 Według mnie top 5 to: 1.Suarez 2.Ronaldo 3.Ibra 4.Pele 5.Thierry.

1

@Kgorecki2500 Jak awansowaliśmy to się cieszyłem, ale potem odpadliśmy i jakoś tego meczu nie zaliczam do wybitnych, dał mnie to zwykły mecz.

0

@FanFcBarcy On nigdy nie grał dobrze, na Baetis najwyżej się nadaje. A za Lucho inni grali świetnie i ci się wydaje że on grał dobrze.

4

@Ghazul3293 ciekawe statystyki, tylko jak oglądam mecz to Dest robi na mnie duże wrażenie, a jak patrzę na to coś co wczoraj grało to nóż się w kieszeni otwiera i ziemniaki w piwnicy gniją.

1

@sendesara wstyd to twój żałosny komentarz.

6

Jordi weź coś zrób z tym dziadostwem co biega po drugiej stronie boiska.

2

@Gibbon_FCB rzeczywiście ten mecz to frajerstwo XD

6

@Dani13 On tyle razy powinien w ten pysk kosmaty dostać.

1

@budel17 Trzeba jechać po tym roberto bo gość to jest pantonima na tej prawej, nic nie daje, nie potrafi dobrze podać w pole karne jak wbiegają. Szkoda ze Dest nie grał, bo on chociaz zrobi jakiś szum w ataku, zmyli przeciwnika, poda dobrze, a ten kalekin nic, tylko do tyłu, najlepiej do Messiego albo Ter Stegena. Chłop nie zasługuje na mój szacunek i wiekszości obecnie tez.

0

@Fe3 Nie było kontrowersji, po pierwszej połowie powinno być dla nas co najmniej 3 do 0, ale nasz po nie potrafi dogrywać celnie w pole karne.

0

@Fe3 Bo grała bez po

0

@Pilka_jest_okragla Dokładnie za Roberto, to jest jedyny błąd Komana w tym meczu.

2

@Pilka_jest_okragla Wole takiego Albę niz wiecznego talenta Robercika.

1

@BOSSS85 Roberto tez spóźniony zeby go zaasekurować.

0

@Quavosk Wina Roberto ze nie potrafi podać celnie w pole karne do nadbiegających kolegów, którzy robili to kilkakrotnie w tym meczu. Roberto młody talent, a i jeszcze ma super powroty do obrony.

0

@Messibestplayerintheworld obnizył jak nie wiem co, słaby jest obecnie i tyle.

0

@Barca1992 Dla mnie nasz wszechstronny po zasłuzył na liścia po tych dograniach w pole karne i doskonały timing do obrony.

1

@culesjasiules Z tym Puigiem poprawiłeś mi humor, dzięki.

0

@Barca1992 To są emocje kolego drogi i chyba kazdy normalny kibic jest wkurzony jak jest taka sytuacja w takim etapie sezonu, no kurde.

0

@Faun Podzię kuj roberto za piękne podania w pole karne i doskonały timing do obrony. POgchamp dla niego, tylko jego winię, bo gówno robił.

0

@LucasW123 szkoda strzępić ryja na tego kogoś, jego czas minął, miał swój czas kiedyś, ale niech spada. Piłkarz Barcelony i nie potrafi podać celnie do wbiegających i to wiele razy, no kurde płakać mi się chcę jak sobie te sytuację przypominam.

0

@Joe_Pesci ta piłka jak nie wiem.

5

Ta granada nie miała prawa tego wygrać, ale pan robercik nie potrafi celnie podać do wbiegających w pole karne, brawo. Dziwię się Koemanowi ze stawia na tego łamage.

6

Roberto piłkarz który nie potrafi celni podac w pole karne, a miał takich okazji wiele w tym meczu, ale to jest pacan, nienawidze tego typa.

2

Super mecz po po profesorsku

0

Taki spacerek na czilku ten mecz.

0

Mam wrazenie, ze Guardiola próbuje za wszelką cenę odwzorowywać to co osiągnął i stworzył w Barcelonie i teraz próbuje to w Bayernie teraz w City , ale nie da rady, bo to nie tacy wykonawcy jak Ci legendarni co grali w Barcy kiedyś.

0

@prokofiew No, ale tak ogólnie mam na myśli.

0

@xVENUMx Jak chodzi Ci o szybkość to ja miałem na 60tke, 7 sekund, to chyba spoko nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?