pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ee to Dzbanbele
0
@DonMatteo901 Według mnie top 5 to: 1.Suarez 2.Ronaldo 3.Ibra 4.Pele 5.Thierry.
1
@Kgorecki2500 Jak awansowaliśmy to się cieszyłem, ale potem odpadliśmy i jakoś tego meczu nie zaliczam do wybitnych, dał mnie to zwykły mecz.
0
@FanFcBarcy On nigdy nie grał dobrze, na Baetis najwyżej się nadaje. A za Lucho inni grali świetnie i ci się wydaje że on grał dobrze.
4
@Ghazul3293 ciekawe statystyki, tylko jak oglądam mecz to Dest robi na mnie duże wrażenie, a jak patrzę na to coś co wczoraj grało to nóż się w kieszeni otwiera i ziemniaki w piwnicy gniją.
1
@sendesara wstyd to twój żałosny komentarz.
6
Jordi weź coś zrób z tym dziadostwem co biega po drugiej stronie boiska.
2
@Gibbon_FCB rzeczywiście ten mecz to frajerstwo XD
6
@Dani13 On tyle razy powinien w ten pysk kosmaty dostać.
1
@budel17 Trzeba jechać po tym roberto bo gość to jest pantonima na tej prawej, nic nie daje, nie potrafi dobrze podać w pole karne jak wbiegają. Szkoda ze Dest nie grał, bo on chociaz zrobi jakiś szum w ataku, zmyli przeciwnika, poda dobrze, a ten kalekin nic, tylko do tyłu, najlepiej do Messiego albo Ter Stegena. Chłop nie zasługuje na mój szacunek i wiekszości obecnie tez.
0
@Fe3 Nie było kontrowersji, po pierwszej połowie powinno być dla nas co najmniej 3 do 0, ale nasz po nie potrafi dogrywać celnie w pole karne.
0
@Fe3 Bo grała bez po
0
@Pilka_jest_okragla Dokładnie za Roberto, to jest jedyny błąd Komana w tym meczu.
2
@Pilka_jest_okragla Wole takiego Albę niz wiecznego talenta Robercika.
1
@BOSSS85 Roberto tez spóźniony zeby go zaasekurować.
0
@Quavosk Wina Roberto ze nie potrafi podać celnie w pole karne do nadbiegających kolegów, którzy robili to kilkakrotnie w tym meczu. Roberto młody talent, a i jeszcze ma super powroty do obrony.
0
@Messibestplayerintheworld obnizył jak nie wiem co, słaby jest obecnie i tyle.
0
@Barca1992 Dla mnie nasz wszechstronny po zasłuzył na liścia po tych dograniach w pole karne i doskonały timing do obrony.
1
@culesjasiules Z tym Puigiem poprawiłeś mi humor, dzięki.
0
@Barca1992 To są emocje kolego drogi i chyba kazdy normalny kibic jest wkurzony jak jest taka sytuacja w takim etapie sezonu, no kurde.
0
@Faun Podzię kuj roberto za piękne podania w pole karne i doskonały timing do obrony. POgchamp dla niego, tylko jego winię, bo gówno robił.
0
@LucasW123 szkoda strzępić ryja na tego kogoś, jego czas minął, miał swój czas kiedyś, ale niech spada. Piłkarz Barcelony i nie potrafi podać celnie do wbiegających i to wiele razy, no kurde płakać mi się chcę jak sobie te sytuację przypominam.
0
@Joe_Pesci ta piłka jak nie wiem.
5
Ta granada nie miała prawa tego wygrać, ale pan robercik nie potrafi celnie podać do wbiegających w pole karne, brawo. Dziwię się Koemanowi ze stawia na tego łamage.
6
Roberto piłkarz który nie potrafi celni podac w pole karne, a miał takich okazji wiele w tym meczu, ale to jest pacan, nienawidze tego typa.
2
Super mecz po po profesorsku
0
Taki spacerek na czilku ten mecz.
0
Mam wrazenie, ze Guardiola próbuje za wszelką cenę odwzorowywać to co osiągnął i stworzył w Barcelonie i teraz próbuje to w Bayernie teraz w City , ale nie da rady, bo to nie tacy wykonawcy jak Ci legendarni co grali w Barcy kiedyś.
0
@prokofiew No, ale tak ogólnie mam na myśli.
0
@xVENUMx Jak chodzi Ci o szybkość to ja miałem na 60tke, 7 sekund, to chyba spoko nie?