0

@Vernon_Roche Jakie strony :D

0

@Rewolucja123 Haha, tak, miałem chwile zastanowienia nad propozycją :D

6

@marko111122 Tak, a najlepsze jest to ze jakaś kobita z za granicznym nazwiskiem piesze do mnie ze chce sie ze mną kochać XD. Juz drugi raz mam takie coś.

4

@TSWKRK Dobrze powiedziane, ale zaraz będzie dym ze strony fanboyów lewuska.

0

@MarioVeB! ej ja tez mówię lewus, więc witaj w klubie

1

@Arkon Casillas

0

@paweldunajecfcb ja wierzę w Boga i tylko w Boga, nie wierzę w kościół, bo to mafia i tych pedałków w sutannach.

1

@Krychaaa10 Tak, nudy na tej prawej były.

2

druga połowa to masakra była po tym karnym dla Getafe.

0

@koszol No ta super liga to dla mnie super gówno, totalne dziadostwo pod każdym względem.

3

@Nihas Dobrze ze LaRambla nie decyduje.

1

Pięknie śpiewają:

1

Piękne:

1

@Korek365 Dokładnie, ale mało kto to rozumie.

0

@Bobo25 ja tez ale tak jak było

0

@Bobo25 i vice versa

1

@BarcaInfo Dobrze mówi.

1

Ale piłka nozna schodzi na psy masakra co się dzieję z tym wszystkim. Na szczęście przezyłem najpiękniejsze lata w historii piłki oglądając normalne rozgrywki i tyle wystarczy. HA TFU NA TEN BURDEL

1

To niezła super liga XD

0

@4drian0 No to powodzenia.

2

Moim zdaniem ta super liga będzie super przez 2,3 sezony, a potem nikt tego nie będzie oglądał, bo się znudzi. Najlepiej jest jak najlepsze drużyny grają ze sobą rzadko, a nie co chwilę, nawet emocji nie będzie po jakimś tam czasie, dziadostwo totalne. Sportowo to jest porażka, finansowo ok, ale większość kibiców chce czuć emocję w takich spotkaniach, a nie.

0

@Arkadio90 Tak, ale i tak dla obu druzyn zwycieski remis, bo Real ledwie zremisował, a Getafe wygrało samą grą tylko bramek brakło.

6

Zwycięski remis Getafe

0

@hihotohuj Nie wiem, 50 na 50 daje

1

Moze chcą drugi kupić

0

@jareksk100 Piła chodzi jak po sznurku

22

Pan President:

Jak wczoraj świętował z druzyną to az mi się ten filmik przypomniał.

1

Messi odkrył dzisiaj swoją prawdziwą twarz i pozamiatał.

1

Mecz mistrzostwo, deklasacja totalna, dominacja, szkoda ze tak późno bramki padły. VAMOS BARCA!!!!!!!

0

BARCELONA BARCELONA OEOEOEEOEOEEEEE!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?