pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vernon_Roche Jakie strony :D
0
@Rewolucja123 Haha, tak, miałem chwile zastanowienia nad propozycją :D
6
@marko111122 Tak, a najlepsze jest to ze jakaś kobita z za granicznym nazwiskiem piesze do mnie ze chce sie ze mną kochać XD. Juz drugi raz mam takie coś.
4
@TSWKRK Dobrze powiedziane, ale zaraz będzie dym ze strony fanboyów lewuska.
0
@MarioVeB! ej ja tez mówię lewus, więc witaj w klubie
1
@Arkon Casillas
0
@paweldunajecfcb ja wierzę w Boga i tylko w Boga, nie wierzę w kościół, bo to mafia i tych pedałków w sutannach.
1
@Krychaaa10 Tak, nudy na tej prawej były.
2
druga połowa to masakra była po tym karnym dla Getafe.
0
@koszol No ta super liga to dla mnie super gówno, totalne dziadostwo pod każdym względem.
3
@Nihas Dobrze ze LaRambla nie decyduje.
1
Pięknie śpiewają:
1
Piękne:
1
@Korek365 Dokładnie, ale mało kto to rozumie.
0
@Bobo25 ja tez ale tak jak było
0
@Bobo25 i vice versa
1
@BarcaInfo Dobrze mówi.
1
Ale piłka nozna schodzi na psy masakra co się dzieję z tym wszystkim. Na szczęście przezyłem najpiękniejsze lata w historii piłki oglądając normalne rozgrywki i tyle wystarczy. HA TFU NA TEN BURDEL
1
To niezła super liga XD
0
@4drian0 No to powodzenia.
2
Moim zdaniem ta super liga będzie super przez 2,3 sezony, a potem nikt tego nie będzie oglądał, bo się znudzi. Najlepiej jest jak najlepsze drużyny grają ze sobą rzadko, a nie co chwilę, nawet emocji nie będzie po jakimś tam czasie, dziadostwo totalne. Sportowo to jest porażka, finansowo ok, ale większość kibiców chce czuć emocję w takich spotkaniach, a nie.
0
@Arkadio90 Tak, ale i tak dla obu druzyn zwycieski remis, bo Real ledwie zremisował, a Getafe wygrało samą grą tylko bramek brakło.
6
Zwycięski remis Getafe
0
@hihotohuj Nie wiem, 50 na 50 daje
1
Moze chcą drugi kupić
0
@jareksk100 Piła chodzi jak po sznurku
22
Pan President:
1
Messi odkrył dzisiaj swoją prawdziwą twarz i pozamiatał.
1
Mecz mistrzostwo, deklasacja totalna, dominacja, szkoda ze tak późno bramki padły. VAMOS BARCA!!!!!!!
0
BARCELONA BARCELONA OEOEOEEOEOEEEEE!