pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comfortable_ Biegali i tyle, nic konkretnego, ale remis wleciał
0
@kamil9040 ja liczyłem na łatwe 3-0 dla Hiszpani, ale się zawiodłem, ale remis tez dobry póki co.
1
Szkoda mi Hiszpani, bo zasługiwali na więcej, ale coz taki ten futbol juz jest ahhh
0
@Amadeo1996 Husaria bez koni
1
@MesQueUnClub96 A po co ma grać na 100% ? Jak grając jak teraz mają duzo sytuacji.
6
Hahahha co ten gość w sudio gada, bramka na farcie XD, na farcie przegrywamy tylko jeden zero.
1
@DaPidejpi Piekne, az mnie ciarki przechodzą i mam więcej siły.
2
O kurde mewy latają na stadionie XD
2
Co ten komentator gada XD: Argeńtyńskie Chilijczycy XD co jest
1
@zeko0 No ja to samo.
4
@zeko0 w ogóle nie wiem jak mozna stawiać Lewego obok Messiego I Ronaldo. Ta dwójka to jest top historii piłki noznej. Lewy to jest jeden z wielu jakich było pełno jeśli chodzi o typowe 9.
1
@KrychaFCB No trochę widać, ze lepiej wygląda, moze formę zrobił jak w 2015
0
@WisniaKala A kto jest Lewy jakis ? Nowe nie znam
1
@IronSanHybrid Ale słodka, piękna
6
Jessset, najlepszy piłkarz na świecie strzela piekną brmkę!!!!!!!!!!!
0
@Omoziu No wiesz Hiszpania trochę więcej mogła tez mieć.
0
@MontelQ To na pewno, Hiszpania zepnie się jak jasna cholera na to spotkanie.
0
Ale ta Szwecja ma duzego farta, ze Hiszpanie nie potrafili normalnie kopnąć na bramkę.
3
@PlsNotAtletico Cisną, tylko goli dla nich brakuje.
0
@DaPidejpi No moim zdaniem tak nie grała, wolniej grała i nie stosowała tak zajebistego pressingu jak Hiszpania.
0
Chciałbym zeby tak Barca grała jak teraz Hiszpania, oczywiście ze skutecznością
3
@barcanawieki To Messi gra dla Polski teraz?
0
Mi się nie spodobało jak im się nie spodobało.
0
@SaulGoodman Pora to zmienić!
11
@IronSanHybrid Enrique jest bardzo podobny do mojego wujka z wyglądu, tylko ze mój wujek prowadzi skep abc, a Enrique reprezentacje Hiszpani, tylko to ich rózni. I jeszcze mój wujek jest wuefistą w szkole, uczy siatkówki.
0
@koziar mi śmiga jak z nut, może neta zmień albo coś
1
@NaFazieHitman OKey, dzięki za odpowiedź
0
@Barca1992 A ten, w ogóle to klekanie to jakiś hołd jest czy co? Bo nie wiem.
0
Czemu Rosjanie nie uklękli jak Belgowie?
0
@Messibestplayerintheworld No wiedziałem ze tak będzie, szacun dla tych piłkarzy, widać, ze nimi są i robią co do nich nalezy.