0

@Comfortable_ Biegali i tyle, nic konkretnego, ale remis wleciał

0

@kamil9040 ja liczyłem na łatwe 3-0 dla Hiszpani, ale się zawiodłem, ale remis tez dobry póki co.

1

Szkoda mi Hiszpani, bo zasługiwali na więcej, ale coz taki ten futbol juz jest ahhh

0

@Amadeo1996 Husaria bez koni

1

@MesQueUnClub96 A po co ma grać na 100% ? Jak grając jak teraz mają duzo sytuacji.

6

Hahahha co ten gość w sudio gada, bramka na farcie XD, na farcie przegrywamy tylko jeden zero.

1

@DaPidejpi Piekne, az mnie ciarki przechodzą i mam więcej siły.

2

O kurde mewy latają na stadionie XD

2

Co ten komentator gada XD: Argeńtyńskie Chilijczycy XD co jest

1

@zeko0 No ja to samo.

4

@zeko0 w ogóle nie wiem jak mozna stawiać Lewego obok Messiego I Ronaldo. Ta dwójka to jest top historii piłki noznej. Lewy to jest jeden z wielu jakich było pełno jeśli chodzi o typowe 9.

1

@KrychaFCB No trochę widać, ze lepiej wygląda, moze formę zrobił jak w 2015

0

@WisniaKala A kto jest Lewy jakis ? Nowe nie znam

1

@IronSanHybrid Ale słodka, piękna

6

Jessset, najlepszy piłkarz na świecie strzela piekną brmkę!!!!!!!!!!!

0

@Omoziu No wiesz Hiszpania trochę więcej mogła tez mieć.

0

@MontelQ To na pewno, Hiszpania zepnie się jak jasna cholera na to spotkanie.

0

Ale ta Szwecja ma duzego farta, ze Hiszpanie nie potrafili normalnie kopnąć na bramkę.

3

@PlsNotAtletico Cisną, tylko goli dla nich brakuje.

0

@DaPidejpi No moim zdaniem tak nie grała, wolniej grała i nie stosowała tak zajebistego pressingu jak Hiszpania.

0

Chciałbym zeby tak Barca grała jak teraz Hiszpania, oczywiście ze skutecznością

3

@barcanawieki To Messi gra dla Polski teraz?

0

Mi się nie spodobało jak im się nie spodobało.

0

@SaulGoodman Pora to zmienić!

11

@IronSanHybrid Enrique jest bardzo podobny do mojego wujka z wyglądu, tylko ze mój wujek prowadzi skep abc, a Enrique reprezentacje Hiszpani, tylko to ich rózni. I jeszcze mój wujek jest wuefistą w szkole, uczy siatkówki.

0

@koziar mi śmiga jak z nut, może neta zmień albo coś

1

@NaFazieHitman OKey, dzięki za odpowiedź

0

@Barca1992 A ten, w ogóle to klekanie to jakiś hołd jest czy co? Bo nie wiem.

0

Czemu Rosjanie nie uklękli jak Belgowie?

0

@Messibestplayerintheworld No wiedziałem ze tak będzie, szacun dla tych piłkarzy, widać, ze nimi są i robią co do nich nalezy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?