pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No niestety wszystko wskazuje na to ze Hiszpania odpadnie, ale i tak byli duzo lepsi niz Włosi, taki futbol niestety, ahh
0
Zaczyna się obrona Częstochowy, brawo dla Włochów
1
@kubix05 Fajne ma buty, chciałbym takie
6
@barcelonaLM Iniesta to był koks
0
@SaulGoodman piszą ze trzeba składać do 12 lipca, to musi się coś w tym tygodniu pojawić.
1
Wie ktoś moze kiedy pojawią się poprawkowe deklaracje maturalne na sierpień?
1
@Thomas99PL Vamos Hiszpania!
0
@Gh0st ja tez matme zawaliłem, tylko teraz trzeba do 12 lipca deklarację złozyć i zdać to gówno i mieć spokój.
2
Mam nadzieję ze to będzie Euro Hiszpanii, to byłoby piękne odrodzenie tej reprezentacji, całym sercem za Hiszpanią. Vamos
3
@K23K No bo cały czas grają, rozgrywają, atakują? O to chodzi w piłce noznej, a nie bronić się w 11 i czekać na cud w karnych.
5
Dobrze ze ta Szwajcaria odpadła, bo juz miałem dość takiego dziadostwa jak ich gra, oczy bolą jak się na te autobusy patrzy.
5
JEEEEST HIASZPANIA VAMOSS! Szwajcajria do domu!!
0
Vamos Hiszpania, dacie radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
@PatrychoO Messi 2015 loading?
2
Jak tak patrzę na zawodników Hiszpanii, to powiem wam ze chciałbym Ferrana Torresa w Barcelonie, jego gra tak mi się podoba, i jeszcze Olmo tez spoko jest. Tę dwójkę chętnie bym zobaczył w Barcy.
2
@AntekGriezmann Hiszpania zawsze, ale tez Holandii kibicowałem, ale odpadła.
8
To jest najpiękniejsze EURO jakie oglądałem, jak jeszcze Hiszpania by to wygrała to byłbym wniebowzięty.
1
No to teraz dla odmiany Francja odpadnie XD, ciekawe jak to będzie
3
VIVA ESPANIA OLE OLE VAMOS!!!!!!!!!!
4
Morata to chodząca porazka, ale mnie wkurza wrr
3
@LeoMessiah Ja wolę po tiki tace, szybka klepa i golaso
2
@Encore Bardziej Anglia
1
@Hubertusk No szkoda, liczyłem ze wyrównają i wygrają potem, ale coz taki jest futbol
0
@neymarjr_143 Ja od początku kibicuję HIszpanii, jak odpadną to chyba będę za Holandią.
2
@Nazio87 Są, tylko nie mają kontaktów zeby się wypromować.
1
I pieknie Hiszpania, VAMOS!!!!!!
0
@ElKamil A ten Aspas? Chyba nie taki zły jest, powołany chociaz?
1
@daniel32778 W 2010 roku jest
0
@Criss18Barca Bo Polacy grają zajebiście XD, co jak co, ale wolę Hiszpańską piłkę, przynajmniej wiedzą co grają.
2
@fart No, zmiana pokolenia, muszą się lepiej zgrać, szukać optymalnego składu itp.