3

No niestety wszystko wskazuje na to ze Hiszpania odpadnie, ale i tak byli duzo lepsi niz Włosi, taki futbol niestety, ahh

0

Zaczyna się obrona Częstochowy, brawo dla Włochów

1

@kubix05 Fajne ma buty, chciałbym takie

6

@barcelonaLM Iniesta to był koks

0

@SaulGoodman piszą ze trzeba składać do 12 lipca, to musi się coś w tym tygodniu pojawić.

1

Wie ktoś moze kiedy pojawią się poprawkowe deklaracje maturalne na sierpień?

1

@Thomas99PL Vamos Hiszpania!

0

@Gh0st ja tez matme zawaliłem, tylko teraz trzeba do 12 lipca deklarację złozyć i zdać to gówno i mieć spokój.

2

Mam nadzieję ze to będzie Euro Hiszpanii, to byłoby piękne odrodzenie tej reprezentacji, całym sercem za Hiszpanią. Vamos

3

@K23K No bo cały czas grają, rozgrywają, atakują? O to chodzi w piłce noznej, a nie bronić się w 11 i czekać na cud w karnych.

5

Dobrze ze ta Szwajcaria odpadła, bo juz miałem dość takiego dziadostwa jak ich gra, oczy bolą jak się na te autobusy patrzy.

5

JEEEEST HIASZPANIA VAMOSS! Szwajcajria do domu!!

0

Vamos Hiszpania, dacie radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

@PatrychoO Messi 2015 loading?

2

Jak tak patrzę na zawodników Hiszpanii, to powiem wam ze chciałbym Ferrana Torresa w Barcelonie, jego gra tak mi się podoba, i jeszcze Olmo tez spoko jest. Tę dwójkę chętnie bym zobaczył w Barcy.

2

@AntekGriezmann Hiszpania zawsze, ale tez Holandii kibicowałem, ale odpadła.

8

To jest najpiękniejsze EURO jakie oglądałem, jak jeszcze Hiszpania by to wygrała to byłbym wniebowzięty.

1

No to teraz dla odmiany Francja odpadnie XD, ciekawe jak to będzie

3

VIVA ESPANIA OLE OLE VAMOS!!!!!!!!!!

4

Morata to chodząca porazka, ale mnie wkurza wrr

3

@LeoMessiah Ja wolę po tiki tace, szybka klepa i golaso

2

@Encore Bardziej Anglia

1

@Hubertusk No szkoda, liczyłem ze wyrównają i wygrają potem, ale coz taki jest futbol

0

@neymarjr_143 Ja od początku kibicuję HIszpanii, jak odpadną to chyba będę za Holandią.

2

@Nazio87 Są, tylko nie mają kontaktów zeby się wypromować.

1

I pieknie Hiszpania, VAMOS!!!!!!

0

@ElKamil A ten Aspas? Chyba nie taki zły jest, powołany chociaz?

1

@daniel32778 W 2010 roku jest

0

@Criss18Barca Bo Polacy grają zajebiście XD, co jak co, ale wolę Hiszpańską piłkę, przynajmniej wiedzą co grają.

2

@fart No, zmiana pokolenia, muszą się lepiej zgrać, szukać optymalnego składu itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?