pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda PSG bo powinni mieć juz ze 3 gole, Bayern trochę fartowna bramka po błędzie, ale raczej PSG wygra ten dwumecz mam nadzieję.
0
Wkurzył mnie ten Modrik
2
Dobrze mówi, ale co z tego jak juz po meczu, teraz tylko będą po nim jechać jakieś dzieci.
0
@jeonek To jakiego gracza Barca ma wystawic na st?
0
@MaziFCB Nie wiem, jechanie po Koemanie to brak szacunku dla niego, chłop wycisnął co się dało z tej druzyny, ale te płaczki na tej stronie nie panują nad sobą i sa takimi mini Bartomeu co wyniszczają wszystko od środka, powyłazili z nor i paplaja głupoty o transferach i sprzedazach.
19
ja pomyślałem jak mozna mieć akiego jeb..ego farta jak real
0
@ElKamil Wow, nie tak agresywnie XD, Pedri był gorszy od nich i tyle.
2
Kurde nie da się czytać tego gowna. Wszystkich sprzedajcie i ciekawe kogo kupicie. Dobranoc
8
Na Pedrim się zawiodłem, tyle strat i niedokładności, najgorszy z Barcy w tym meczu był. Pewnie się zbyt denerwował chłopak.
1
Jest jeden mega pozyty z tego meczu, a mianowicie bałwanek Casemirek z czerwoną okrąglutką gębuśką. Vamos!
1
Ale ten var to im chyba ta ulewa zalała i ich odcieło XD
0
real druzyna z farta stworzona, śmieszne
1
Czy ta zamrazarka jest ze stali nierdzewnej? Moze miał ktoś taka.https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/zamrazarki/zamrazarka-samsung-rz32m7535b1?gclid=Cj0KCQjwmcWDBhCOARIsALgJ2QceBzuExmw27ZAhlxaWrAzKr38JFrvpk9Kswh0kwGjOYtDyFXQPDzIaAo_QEALw_wcB
0
No i covid dorwał fb
1
@BarcaInfo Andres, gdybyś na ten jeden mecz się urwał i nam pomógł.
1
No i gitara PSG wygrywa i środa miodzio.
0
@Firestone jakby PSG miało tyle sytuacji to by była dwucyfrówka, na podstawie statystyk i skuteczności.
0
Ja cie Franz Beckenbauer ogląda z trybun.
6
@Foton jakiś Gej jeszcze jest
0
@TheNekro94 No zmarnował
0
Ja pierdziele, nigdy tak się nie bawiłem oglądając mecz haha.
0
Czupomorning! NAVAS!
0
@marcin000019 A jak go chwalę przez smiech to się liczy?
16
To dlatego Borka tyle nie było ostatnio, bo ćwiczył francuski akcent, szacun.
1
PSG dawać jeszcze jedną.
2
@MSN30 No rozwala mnie to hahaha, akcent jak skurwe..n.
0
@pafcioxxx Zdecydowanie
1
@PatrychoO No tak dziwnie drze morde i takie to sztuczne dla mnie. Słaby komentator.
1
@dmcteam Mam nadzieję ze nie.
0
Kurde lipa się robi.