pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robsesh NO właśnie en Konrad na pewno więcej by dał niz ten bretłejt.
1
@CyPeK On to ma ale w tym meczu nie ma do kogo grać, to widać gołym okiem.
0
@Elosek No nie bo, Puig sam gra jak widać ale i tak hejpark na niego jest.
0
@cat_r37 No jego akurat najmniejsza
0
@Naturopata NO z przodu wszyscy pochowani i nie ma do kogo grać.
0
@cat_r37 Powiedz mi do kogo on ma podać XD, poda do bretłejta to strata, poda do pianica strata, poda do alby strata, on nie ma do kogo zagrac.
2
Pedri za Placica i trincao za bretlejta, moze to cos da.
5
Po co gra ten bretfejt, już Trincao więcej by dał, a pianic to do kopania ziemniaków się nadaje.
0
@bolinho89 Ja tam lubię ich.
0
@BarcaInfo Fajna muza
2
@tkankowski Xavi to raczej pół tej i pół poprzedniej dekady, ale jakby był to i tak zasłuzenie.
3
Ale psg jest głupiutkie
0
@bigguy123 mówienie że nie ma się nad czym zachwycać i mówienie że słabo graliśmy. A to że 4 dogrywka to trudno.
0
@bigguy123 słaby troll
0
@Barca1922 Ja tez przyznam, nie wierzyłem pierwszy raz w Barce, ale jak strzelili pierwszą bramkę to się we mnie zagotowało, a jak drugą to poleciałem ślizgiem po panelach i całowałem herb Barcy na piłce. Emocje we mnie jak na remontadzie z psg. WOW
0
@amanter Powinno być 20-0 XD
0
@BarcaInfo No jakze nie inaczej szefie, byku jeden.
0
@Progressive Podobno tak.
0
@dawinho80 Puig jest konkretny w tym co robi, ma pomysł co chce zrobić , a Pijanić tylko wejść i po obwodzie poklepać. Taka róznica według mnie jest.
1
@sokot No wiem, ja to pół zartem napisałem, ta Granada to do zbierania truskawek się nadaje.
1
Jak oni strzelili nam 3 bramki to my mozemy strzelić ich 5, abrakadabra i zaczyna się magia. VAMOS!!!!
1
@Pianist00 Wygląda jak przerośnięty ork z ryjem bawoła.
1
Tak obiektywnie jakby spojrzeć na statystyki tego meczu to powinno być ze 20 do 3 dla Barcy, ta Granada miała tyle farta ze nie wiem.
2
Dobra trzeba ruszyć i odrobić straty w drugiej połowie.
0
@kuczyniak No tak, ale Umtiti jest winny najbardziej tej sytuacji, moim zdaniem Roberto chyba sie nie spodziewał tego co zrobi Francus.
1
Umtiti jak w B klasie się zachował, no jak mozna w swoim polu karnym zastanawiać się jak kopnąć piłkę jak ma się na sobie dwóch rywali, kryminał jakiś, ale nie winie reszty druzyny, bo skąd mogli wiedzieć ze Umtiti zrobi takie coś, dramat.
4
Nie wiem, gramy bardzo dobrze, powinniśmy wygrywać z taką grą juz ze 4 do 0, a tu Umtiti wali kloca ahh
1
Dziwnie się czuję, Barca tłamsi tamtych a przegrywa po bramce z dupy.
0
Pierdziele ide na zagraniczny stream, nie wiem co tu sie odpi...a XD
1
@KacperVEB XDDDDD