3

Szanuję Messiego za to co zrobił, ja tez bym nie wytrzymał tego chamstwa i frajerstwa athletiku.

2

Mam nadzieję ze nie będzie jakiś kontuzji, bo to co robili tamci bandyci to jest hit. Brawa dla naszych ze się starali. VAMOS BARCA !!!!!!!!!!!
Je..c bilabo bandytów śmierdzących

0

Ostatnio jakieś powalone te mecze są.

6

Komentarz usunięty

2

No sorry, ale wygrał lepszy i skuteczniejszy.

2

@Bartek22 Co ty bredzisz ? Jaki następca ? Kogo? XDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Ostatnio takie emocje czułem jak była remontada z psg. WOW, az mam ciary

0

Ter Stegen nasz wybawca VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FOrca BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

@Firestone Ale mógłby coś tam zrobić, poklepać, zrobić akcję czy coś.

0

Myślicie ze Riki za Bretłejta byłby spoko w drugiej? Moim zdaniem na skrzydle by trochę szumu zrobił znając jego przebojowość.

16

Za pierwszym razem myślałem ze De Jong nosem to strzelił, ale było czoło XD

17

Ale Koeman dobrze zrobił ze kazał pomocnikom więcej atakować w pole karne przeciwnika, widać tego efekty.

0

@damian16161212 Moze jest mało widoczny, ale skuteczny w tym co robi. Dobrze gra.

1

@Janiama Oby nie wyluzowali i nie bronili, powinni iść za ciosem.

1

@matirix20 No tak, ale bałem się trochę początku bo naciskali nas bardzo, ale przejeliśmy inicjetywę.

2

Jesi ok, pierwsze 15 minut tamci dominowali, ale nasi wzieli się w garść i cyk 1-0. W drugiej dobić ich i es.

0

Kurde mówię spalony, ale na powtórce wszystko widać XD. Trochę przypadkowa bramka, ale jest. Vamos!

0

@Mns21 Bardzo fajny taniec, nie to co lewusek

0

Alba za nisko, ja bym dał 8

0

@tristan87 Po co się wypowiada o USA jak w Polsce jest gorszy dramat.

0

@SinMistico kiedy?

0

@Kondziubarca Ja nie mogę, dzięki za info. Ostatnio obejrzałem ten hejtpark z Najmanem i się trochę zainteresowałem jego występkami, ale gość jest majster że szok.

1

@mekston Ale Koeman ma o wiele trudniejszą sytuację.

0

@rademenes O co chodzi z tym zdjęciem, bo ja nie w temacie i mnie to nie interesowało?

3

@Bagsik88 jak podobny zespół, jak teraz jest wielu nowych młodych piłkarzy, którzy muszą się zgarc, Valwerde miał gotowca i musiał tylko zmienić taktykę. Koeman ma o wiele trudniej, ponieważ, musi rotować, szukać najlepszego możliwego skaldu, nie to co Valwerde, żelazna trójca w pomocy i jazda. W ogóle jak można porównywać tamten skald do tego XD, bądźmy obiektywni.

1

@Avser tylko że Valwerde miał dużo bardziej zgrany zespół, a Korman buduję od zera praktycznie i nie ma piłkarzy na wysokim poziomie, oprócz Messiego i Stevena.

0

@Barca1992 Tak, na choroby tylko Covid hehe

5

W roku 2020 tylko z jednej rzeczy jestem zadowolony, a mianowicie pierwszy raz w moim zyciu nie byłem chory na zadną chorobę. Tak to przez 19 lat zawsze coś miałem, a w 2020 zdrowy jak ryba.

0

@ChampionLW Grypy są i będą zawsze, ale pieniądze już nie.

1

@MesQueUnClub96 Ja nienawidzę, kraj bez perspektyw, pełen chamstwa i oszustw. Nic się w nim nie osiągnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?