pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BeziteX Dla mnie są to emocje.
0
@barpol11 No to na ten moment po ostatnim meczu Messiego nie powinien wyjść w pierwszym składzie w niedzielę. Chyba sam wiesz dlaczego.
0
@barpol11 Nie no XD, ale zrozum ze tez o przyszłości trzeba myśleć, skąd wiesz ze np. za kilka miesięcy któryś z nich nie złapie kontuzji czy juz nie da rady? To są zawodnicy którzy niedługo będą kończyć kariery na najwyzszym poziomi. I daj mi spokój juz jak dalej nie rozumiesz.
0
@barpol11 Owszem dobry obrońca, ale i tak trzeba dać szanse młodym tym bardziej ze Pique ma 33 lata. Imam wiedzę i piłce noznej, nie znasz mnie to się o tym nie wypowiadaj. Dzięki
3
@bartekvisca Na miejscu Pique własnie zrobiłbym tę operację i zakończył karierę, są młodzi dobrzy gracze za niego.
1
@MarekKonrad Dla mnie to nie oszustwo tylko emocje i to pozytywne. Dla mnie takie coś jak gol Maradony i Leo ręką to coś legendarnego.
1
@Rust_Cohle Akurat jeśli chodzi o Polskę to mam to gdzieś, nie ma w niej kompletni nic, zawsze jak oglądam mecze Polski to tak jak bym oglądał Trudne Sprawy na polsacie. Ja nie czuje zadnej więzi emocjonalnej z rep. Polski. Takze nawet jak by nam strzelili z tej ręki to nawet bym się ucieszył ze coś wydarzyło jak gra Polska.
2
@BarcaInfo Kurde nie wiedziałem jeszcze tego, ale widać jaki gość to Maradona, piąteczka z Messim i gramy. Naprawdę miło się patrzy na uśmiechniętych graczy, którzy bawią sie grą.
3
@Rust_Cohle I to się ceni, walka i zrobienie wszystkiego by wygrać, a nie spuszczać głowę i być ciotą jak niektórzy.
0
Takich jest mało:
4
Dawno mi łzy z oczu nie leciały, ale jak zobaczyłem na yt jak ci kibice żegnają się z Maradoną, ostatnio miałem tak jak Iniesta odchodził do Japonii
1
Lepiej by było grać tymi gościami co dzisiaj, ci co nieobecni niech nie wracaja.
14
Az sie Koeman zrzygał jak Griez strzelił xd
3
@IronSanHybrid Piękna kobieta. Chciałbym taką.
0
@barcelonaLM Nie potrzebnie wychodził, poniewaz Lenglet zdązył by na spokojnie go pokryć, ale Mats coś za pewnie sie poczuł.
0
Atletiko było lepsze pod kazdym względem, zasłuzenie wygrali.
1
@The Game 10 No i zajebiście, zajebiście. Kur..a mac co się z tą druzyną dzieje ze sie w rozwoju cofaja? Zamiast coś zrobić nowego na tym boisku, jakis zwód by minąć rywala to tylko klepka i do tyłu, totalne 0. Miłego oglądania zyczę wszystkim, mama nadzieję ze coś drgnie w drugiej.
4
Ter stegen zrobił z siebie idote, ofensywa gówno warta, nie wiem co Pedri robi na skrzydle, ale chyba nic nie daje jak mozna zauwazyc, Grizman tez nic nie daje, Messi go renta, tylko Dembele gra jak nalezy, ale nie ma z kim.
0
@Gosciuu Tak powinno być.
0
@don'T.R.I.P.e Nie wiem co ty tam dobrego widziałeś, padaka jak nie wiem co, nawet porządnego strzału na bramkę nie ma.
0
Powinni wprowadzić zakaz opuszczania 16 przez bramkarzy.
0
@kamilo0066 Co ty bredzisz? Jaki błąd Pique? To bramkarz po nie wiadomo co wychodził.
0
Po co ten bramkarz tak wyszedł jak nie było potrzeby ?
0
@DonMatteo901 Bo ludzie są głupi i tyle, sieją zamęt. MOim zdaniem choroba to choroba nie wazne jak sie ją przechodzi.
0
@Chakalaka młody bóg
0
@Coutinho007 I jeszcze Carvahal o nim słyszał
1
@AlexDark00 Tylko Naruto dattebayoo
1
@Barcza223 Dzięki, pomogło. Jednak na La Rambli wszystko się znajdzie.
0
Dlaczego nie mogę się zalogować na komputerze na aplikację Teams, skoro jestem zalogowany na przeglądarce? Chyba to samo powinno mnie przekierować do mojej strony. Widziałem na yt jak gościu pobierał z przeglądarki i od razu go przekierowało, a u mnie tak nie jest tylko jest zajerestruj się. Jakby ktoś coś pomógł.
0
@P93FCB Pedri i to zdecydowanie według mnie większy talent.