0

@Albus54 Ok, ja piszę byle jak na tej stronie więc bez spiny.

1

@Gaucho No zgadzam się z tobą, tylko właśnie ten MEssi, przeciez na ławce nie bedzie siedział.

6

Zauwazyliście ze jak Busi i Grizman zszedł, a weszli Dembele i Trincao to gra była w wielu momentach dynamiczna. Normalnie tak sobie pomyslałem ze jak sie chłopaki zgrają ze sobą to bedzie ekstra, jeszcze trzeba moim zdaniem jakiegoś szybkiego prawego obrońce kupić który ma podanie i często podłancza się do ataku coś jak Alves kiedyś, jak tak będzie to moga coś ugrać w tym sezonie.

0

@kamilop NO jest przesadne, ale to bardzo dobry gracz, widać ze mysli jak grac druzynowo. No dobrze grał w dzisiejszym meczum moze nie trzelił 10 bramek ale to dobry przyszłościowy gracz. No co wiecej bede pisał

1

@Robert1603 No przeciez grali młodzi, ślepy byłeś ?

0

@kamilop Jak ktoś się troche zna to widział, gościu dobrze grał , był pod grą, oddał strzały, gra płynnie, no jak tego nie widziałeś to nie wiem na co ty patzrysz XD

0

@adi7adi8 no ta la szrabla to masakra

0

@niteincubus Druga połowa była lepsza jak weszli za busiego i grizmana, było duzo ruchu z przodu, chociaz takie pozytywy były, ale jak ktos tylko patrzy na to co złe to nie wiem co to za kibice. Chyba z D.

0

@niteincubus W drugiej połowie grali dobrze, duzo zagrozenia pod bramką rywala, spoko było.

3

Komentarz usunięty

0

@VenoM XDDD to powodzenia w zyciu

2

Nie wiem na tej stronie to chyba same kasztany są, takie głupoty piszą jakby meczu nie oglądali, sama krytyka, nie widzą nawet małych pozytywów które są.

0

@Cwaniak4 Prawego obroncy i zgrania potem sztos bedzie

0

Po tych pierwszych zmianach az chce się normalnie posłuchać viva la vida.

10

Moze to tylko plotki o tym Puigu, myślę ze Koeman nie odsunąłby od składu takiego gracza jak Puig. Coś tu jest nie tak. Moze dał mu odpocząć czy coś. Moze jakieś sprawy prywatne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tadzik447 Fajny link XD

0

@FC1899Barca Lewus jak Coutinho wygląda

1

@Hubso Busiego nawet to nie rusza, bo w końcu kto by się takiemi bzdurami przejmował co powiedział jakiś idiota jeden z drugim bez perspektyw, na takich nie warto patrzeć, zwykli nieudacznicy i śmiecie narodu

0

@Jordi10 Piszę w przenośni, jejku tyle jadu juz wylazło, nie da się nic napisać.

0

@Fabik87 NO slabo, bardzo słabo

0

@Jordi10 Koszulki jak z obozu zagłady XD

0

@Adamski69 W Polsce jest duzo bardzo dobrych graczy w młodym wieku, szczególnie w takich miejscowych klubach np. w miasteczkach i wsiach, sam grałem od 12 do 16 roku zycia (potem szkoła mi zabrała tą frajde ), ale tez sam czułem jak się rozwijam, pod koniec mojego grania byłem naprawdę bardzo dobry, ale nie o mnie tu mowa. Polska ma ten problem ze jak nie masz znajomości to mozesz zapomnieć o karierze piłkarza. Jest wielu świetnych graczy, ale wybierani są ci którzy grają, bo im załatwili, a grają tak jak obecnie widzimy w naszej reprezentacji. Moim zdaniem gdyby brali pod uwagę wszystkich, były organizowane jakieś skautingi czy coś w tym stylu to Polska naprawdę byłaby mozna by powiedzieć mocarna jeśli chodzi o piłkę nozną. Wystarczy spojrzeć na Hiszpanie, Brazylię, Francję, NIemcy i inne tego typu kraje, ale oni są rozwinięci pod tym względem, biorą pod uwagę kazdego. Np. taki Iniesta, z jakiego zadupia pochodzi, a jak go zauwazyli to potem wiadomo jak potoczyła się jego kariera. tak wiec Polska jest beznadziejna w tym temacie, nie masz kontaktów to nie masz nic, taka prawda.

0

NOsz kurde, mam nadzieje ze to tylko bujdy jakies i na pewno odejdzie

2

@Kluivert_P Pax vs Semedo normalnie El Calsico

0

@Transu96 Akurat ona jest taka średnia, z twarzy groźna, figura taka se

1

@FafitFCB Thiago wygląda identycznie jak ja w jego wieku.

8

@Wilczeq Edward Gierek

2

@Herato Messi też grał, więc nie pier...

1

@norbi77 Jak ugryźć 700 milionów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?