0

@justfootball Dość że ten system edukacji jest beznadziejny to se jeszcze jakieś nieprzydatne przedmioty dodają, nie mogę, czemu Polska nie bierze przykładu z innych krajów, bo to co teraz jest w liceach i technikach w Polsce to za granicą nawet na studiach nie ma. Głupota jak nie wiem

0

@NeroTFP Złodzieje zawsze za Trzaskowskim

8

@cudak321 Hiszpania

6

Zacytuję słowa Ferdynanda Kiepskiego: A mianowicie zakończmy te wojnę Polsko Polską.

0

@tbas No chyba nie

0

Polsce brakuje kogoś takiego jak Edward Gierek.

9

@Kimirionum Oby tak sie nie stało

1

@herbblaugrana Lepiej Duda

4

@VOne To jest takie lanie wody, gość mydli oczy biednym ludziom.

0

Moim zdaniem, to co teraz jest w Barcelonie jest przez to, ze zle zostały przeprowadzone transfery w 2016 roku, Turan czy Aleix Vidal tych kupiła Barca w czasie bana. Według mnie wtedy trzeba było myśleć o zastępstwie dla Iniesty, Alvesa, środkowego obrońce czy tez kupić jakiegoś pomocnika światowego formatu. To był błędny rok pod względem transferów na przyszłość. Nasz pierwszy skład został zajechny, dowodem na to jest strata duzej ilości punktów pod koniec ligi czy tez odpadnięcie z ligi mistrzów. To właśnie od tego czasu Barca zaczęła kupować średniaków, którzy nie mieli prawa grać w Barcy, jak kupili lepszych to znowu nie mogli znaleźć sobie miejsca na boisku, ponieważ zostali kupieni na pozycję w której nie ma w taktyce Barcelony. Taka moja opinia.

0

@lukaszbarca15 Moje to:
1.Anna Sophia Rob
2. Victoria Justice

0

@bolinho89 To moze trzeba na treningach sie bardziej przykładać skoro w innych klubach mogą

0

@APRA Nie zdziwię siejak do tego dojedzie, z tymi baranami wszystko jest mozliwe.

0

@bolinho89 Ale jak inni mają się ruszać jak są po 30, oni pierwsze 15 minut cos pobiegają, a potem niema siły, to trzeba skład odmładzać, ale z tym nic my kibice nie zrobimy.

1

Powalczymy, spróbujemy, jak wyjdzie to wyjdzie, to jest profesjonal podejście.

2

Chcieli wygrać hahahaha, grali większy piach jak my, ale sędzia pomógł i na remiz nadciągnął.

1

Ja nie wiem to atletiko nie zasługiwało nawet na pół punktu, jeszcze ten var, no nie moge, ale jestem wkur.... jeszcze te zmiany

0

Taktyczna zmiana na zabranie czasu

0

@neutrealnykibic Dziwisz się, Ci piłkarze wiedzą ze nie ma sensu protestować z takimi ułomnymi sedziami.

0

@bialagora No sędziowie w varze tez mają swój udział w tej lidze dla realu

0

@Hushovt To swiadczy ze inni opierd..ą bele

0

@kamson24Powinno być 3-1 dla nas do tej pory przy sprawiedliwym varze

0

jak tego nie wygramy to będzie mega przekręt, to atletiko takie G gra ze szok

1

Mam wrazenie ze wszyscy chcą zniszczyć te barcelone, jakie śmiecie zajeba...

0

@barcelonaLM Ale po co Messiego? Gośc zrobił co mógł, ma 33 lata, co ty od niego chcesz jak na jego stronie gra Vidal i Semedo, to z kim ma pograć ? NIe licz na klepki czy super podania jak tamci nawet miejsca nie mogą znaleść.

17

Puig jest przykładem dlaczego Barca powinna odmłodzić kadrę, gość biega, jest świetny, walczy o kazdą piłkę. Jak byłbym trenerem zdejmowałbym z boiska tych którym nie chce sie biegać.

0

@Kurkmen No, jak raz był rozny dla atletiko, Suarez wybił to tylko Puig ruszył do presingu, nieźle to wyglądało.

0

@Barcelonista0609 Bardzo niedokładny, źle przyjmuje piłkę, tragiczne podania, nie ma pomysłu gdzie zagrywać, popatrz sobie na powtórke na Semedo to zobaczysz.

0

@LuisSalvano Ja widziałem ze Messi robił co mógł, ma tez swoj wiek i nie moze zapieprzac non stop. Moim zdanie Messi jako jedyny zrobił coś pod bramką przeciwnika.

0

Na minus moim zdaniem: Suarez, Semedo, Vidal.
Bardziej mogłby się postarać Rakitic

Najlepsi: Messi, Puig, Busi, a stoperzy ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?