pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szonik94 footybite tam masz
0
@Kuczek Po co mam odpisywać jak prawde napisałem.
0
@busquets5 Ta gra jest spier...a i jej gracze tez, jak ja gram to tylko zeby sobie cisnienie podnieść i krązenie poprawić, bo jak widze ludzi którzy nie umieją w tą gre grać a piszą na czacie jakieś pierdoły to chce wyjść z siebie i stanąć obok. Nie da się w to grać normalnie, jak juz zaczniesz to jest jak jakaś klątwa ze musisz grać i grać nawet jak nie idzie. Jeszcze dodają te nowe postacie które są tak zjeb..e ze nie wiem. NIc się nie da zrobić samemu, wykerować solo, bo musieli zrobić te grę bardziej druzynową, ale jak gracze mają grać druzynowo jak oni się zabijają na czacie we własnej druzynie XD. To jest chore.
8
@Chakalaka Nie ma ludzi idealnych, dla mnie Jan Paweł II będzie zawsze dobrym człowiekiem, który kochał ludzi i nie był z tych który by chciał kogoś urazić czy zranić, po prostu kochał wszystkich, nawet tego co go postrzelił.
0
@MensculinVeB ok, a to ci rybka
0
@AlexDark00 Co za debil tak mówi XD
1
@PatrychoO league of legends
0
@Katalończyk 99 Dobrze mówi, polać mu.
0
@barcelonistka1899 To dobrze ze kochasz
0
@ShowMe To trochę w przenośni było, ale nie denerwuje cię to narzekanie? Jest jak jest i trzeba to zaakceptować. No , ale wkurza mnie to jak czytam te debilne komentarze ze jakiemuś gościowi siłownie zamkneli XD, no kurde juz mi się śmiać z takich ludzi chce. Pierdołami jakimiś się przejmują ze siłki nie ma czy dyskotek. Beka mam z nich.
4
Wirus, wirus i wirus, po prostu trzeba dbać o higienę, przestrzegać tych obostrzezeń, które są jakie są, ale przynajmniej są. Trzeba się przyzwyczaić do tej sytuacji w naszym kraju, a jak się komuś nie podoba to moze wyjechać z Polski i moze spodoba im się inny system obostrzezeń za graincą. Lepiej niech wypieprzają Ci co im się nie podoba sytuacja w kraju, niz siedzieć i wkurzać innych co zakceptowali tak jak jest w tej Polsce. ja juz nie mogę tego słuchac tych pierdo....ch ludzi co wylewają swoje komenty jak to nie mogą, jak nie mogą to wypad. Cierpliwości trochę, a nie. Ludziom się wydaje ze wszystko nalezy do nich( oczywiście nie wszyscy) są łapczywi i nie mogą usiedzieć na miejscu, tylko jak by im bzik do dupy wleciał. Trochę powagi i dojrzałości, a nie ze to wam się nie podoba czy tamto. takiego jak bym spotkał to miałby kwarantanne na mordzie. Skur>>>Y.
0
@Encore Bo napisałeś to jakbyś miał beke z tego ćwiczenia.
0
@Encore Pompki dozo dają, poczytaj trochę o nich to dowiesz się co dają.
0
Grzeczniej proszę.
0
@Kuczek Najgłupsza wypowiedź dnia, nie wiem jestes jakiś nie ludzki, gościu ogarnij się trochę. Pierwszy raz jak to przeczytałem to normalnie jak jakiś wpis zbrodniarza by to był. Zycie ludzkie jest najwazniejsze, finanse i inne pierdoły i tak będą i są na dalszym planie.
0
@xDoMinO26x U mnie tez w sąsiedniej wsi poł ma kwarantanne, a itaki gościu 40 pare lat jest w szpitalu i jest z nim źle. Ty to masz pewnie tylko zwykłą grypę a nie covida
1
@ranger3120 Tylko Jeet kune du
4
Dla Niemca to by strzelił XD
0
Głupoty jak nie wiem
1
jaki Kabuto XD ? To jest jakieś Naruto czy co ? XD
0
@AdiBarca87 Spoko, ja oglądam dla beki ten mecz zeby sie pośmiać. Jeszczo ta murawa XD ta piłka chyba tez jak nayebana lata XD
1
Dobra ja wyłączam ten kabaret, bo juz nie moge wytrzymać ze śmiechu.
0
@AdiBarca87 No własnie to napisałem XD.
0
NIe no te Włochy tyz tak grajo ze to jest H.. ahahha
1
@pepo_barcarzadzi To nie Bayern gdzie koledzy dją mu patelnie a on zbiera laury, taka prawda
2
XD dawno się tak nie usmiałem oglądając mecz hahaha, potykajo się o własne nogi, Lewus macha łapami, ide majty zaraz zmienić XD
0
@Konradomoreno tamci większego przy swojej, kopanina jak H..
0
Mecz do zapomnienia, Sevilla miała farta jak H..
0
@Hubso No pewnie, zaraz idę, moze co upoluję XD
0
@Hubso Pewnie ze na ulicy, najlepiej pod czerwoną latarnią.