pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gomess teoria to banał, trzeba tylko na logikę tylko brać wszystko i zdasz, ja nic się nie uczyłem i za pierwszym zdałem, na praktyce jest trudniej bo trzeba o wszystkim pamiętać i zapomnieć o stresie
0
@grzechdaszek ja będę szczęśliwy że ten Bayern odpadnie a szczególnie ich napastnik
0
@mateuszdabski Moze u Ciebie nie ma, ale u mnie ma. Dla mnie człowiek z wykształceniem powinien być kulturalny, a nie być np. dogryźliwym, ale szanuje twoje zdanie, moze mamy inne poglądy na ten temat.
0
@macio_944 Ja to zartem pisze jak coś.
1
@msmsms No to co, kazdy chce zdac mature wybrac sie na studia. potem inaczej bedzie patrzył na świat, usamodzielni sie człowiek, moze mu sie powiedzie i bedzie miał lekko w zyciu. Kazdy chce mieć lekko i być szczęsliwym i o to w tym chodzi.
0
@justfootball Odje...o mu od kaski
0
@mateuszdabski To ze takie hamy ją mają a uczciwi ludzi z kulturą nie. Nie chce mi się to bie tego wyjaśniać bardziej juz wcześniej to pisałem, przeczytaj se jeszcze raz i daj mi spokoj w koncu.
0
@shinthps Właśnie o to mi chodzi co napisałeś
0
@mateuszdabski Kilku takich kolezków miałem, kupe wiedzy ksiązkowej, maturka na czilku, a w głowie pstro
0
@shinthps To dobrze że zdałeś, mi chodzi o to, np. Miałem kolegę w klasie, średnia 5. 0, ale jeśli chodzi o kulturę czy koleżeństwo to jest u niego porażka, burak i ham i tak ma maturę. Nie jest to dla mnie sprawiedliwe, ponieważ znam wiele bardzo dobrych ludzi, uprzejmych i kulturalnych a matury nie udało im się zdać.
0
@mateuszdabski ładnie się posługuje językiem, a na rogu robi wszystkim koło dupy
2
Powiem tylko tyle, że bardziej zaufam człowiekowi który fartem zdał maturę, ale jest dobrym i uczciwym człowiekiem, natomiast gardzę tymi mondralami, wyszczekanymi, jest ich też sporo na tej stronie, co mature zdają bez problemu, ale są dogryzliwi, śmieją się z innych, są bezszczelni wobec innych. Moim zdaniem takim ludziom nie przysługuje egzamin dojrzałości, jeszcze tacy agenci do polityki się pchają i jest jak jest w kraju czy na świecie.
0
@mkord każdy chce mieć w życiu lekko
0
@Ghotti jakim to trzeba być tłukiem bez kultury i tolerancji żeby pisać takie komentarze
0
@konrad1661 taki poziom edukacji mamy w kraju niestety
0
@Krychaaa10 ci w tym varze to ślepi są chyba, ale mnie wkr. ci debile, no widać jak byk że nie ma ręki, a ci trzeba anulować, ja od razu bym ich zwolnił głąbów
1
@MesQueUnClub96 Szkoda ze nie zrobią testu dla kazdego Polaka, wtedy te rekordy podawane byłyby w milionach.
0
@DanielOOL Jakieś 5 lat temu sporo czytałem te Ramble, jakoś przyjemnie się czytało nie było tylu debili co teraz. Teraz tylko z 10 minut patrzę, ale długo nie mogę wytrzymać. Kiedyś była lepsza
1
@SonBarcaGoku Suarez wyglądałby jeszcze lepiej gdyby nie kontuzje i pauzowanie tyle czasu :/
1
@MateuszJrk no to zdrowia życzę
2
mam pewien problem na moim Facebooku, chodzi o to ze non stop codziennie pojawia się jakiś post z jakieś strony i oznacza za mnie innych znajomych i nie wiem co z tym zrobić, moze ktos się na tym zna, bo to juz mnie wkurza powoli.
0
@MarioVeB! Moim zdaniem bezuzyteczne, tak jak muchy
0
@justfootball Dość że ten system edukacji jest beznadziejny to se jeszcze jakieś nieprzydatne przedmioty dodają, nie mogę, czemu Polska nie bierze przykładu z innych krajów, bo to co teraz jest w liceach i technikach w Polsce to za granicą nawet na studiach nie ma. Głupota jak nie wiem
0
@NeroTFP Złodzieje zawsze za Trzaskowskim
8
@cudak321 Hiszpania
6
Zacytuję słowa Ferdynanda Kiepskiego: A mianowicie zakończmy te wojnę Polsko Polską.
0
@tbas No chyba nie
0
Polsce brakuje kogoś takiego jak Edward Gierek.
9
@Kimirionum Oby tak sie nie stało
1
@herbblaugrana Lepiej Duda