1

@Gomess teoria to banał, trzeba tylko na logikę tylko brać wszystko i zdasz, ja nic się nie uczyłem i za pierwszym zdałem, na praktyce jest trudniej bo trzeba o wszystkim pamiętać i zapomnieć o stresie

0

@grzechdaszek ja będę szczęśliwy że ten Bayern odpadnie a szczególnie ich napastnik

0

@mateuszdabski Moze u Ciebie nie ma, ale u mnie ma. Dla mnie człowiek z wykształceniem powinien być kulturalny, a nie być np. dogryźliwym, ale szanuje twoje zdanie, moze mamy inne poglądy na ten temat.

0

@macio_944 Ja to zartem pisze jak coś.

1

@msmsms No to co, kazdy chce zdac mature wybrac sie na studia. potem inaczej bedzie patrzył na świat, usamodzielni sie człowiek, moze mu sie powiedzie i bedzie miał lekko w zyciu. Kazdy chce mieć lekko i być szczęsliwym i o to w tym chodzi.

0

@justfootball Odje...o mu od kaski

0

@mateuszdabski To ze takie hamy ją mają a uczciwi ludzi z kulturą nie. Nie chce mi się to bie tego wyjaśniać bardziej juz wcześniej to pisałem, przeczytaj se jeszcze raz i daj mi spokoj w koncu.

0

@shinthps Właśnie o to mi chodzi co napisałeś

0

@mateuszdabski Kilku takich kolezków miałem, kupe wiedzy ksiązkowej, maturka na czilku, a w głowie pstro

0

@shinthps To dobrze że zdałeś, mi chodzi o to, np. Miałem kolegę w klasie, średnia 5. 0, ale jeśli chodzi o kulturę czy koleżeństwo to jest u niego porażka, burak i ham i tak ma maturę. Nie jest to dla mnie sprawiedliwe, ponieważ znam wiele bardzo dobrych ludzi, uprzejmych i kulturalnych a matury nie udało im się zdać.

0

@mateuszdabski ładnie się posługuje językiem, a na rogu robi wszystkim koło dupy

2

Powiem tylko tyle, że bardziej zaufam człowiekowi który fartem zdał maturę, ale jest dobrym i uczciwym człowiekiem, natomiast gardzę tymi mondralami, wyszczekanymi, jest ich też sporo na tej stronie, co mature zdają bez problemu, ale są dogryzliwi, śmieją się z innych, są bezszczelni wobec innych. Moim zdaniem takim ludziom nie przysługuje egzamin dojrzałości, jeszcze tacy agenci do polityki się pchają i jest jak jest w kraju czy na świecie.

0

@mkord każdy chce mieć w życiu lekko

0

@Ghotti jakim to trzeba być tłukiem bez kultury i tolerancji żeby pisać takie komentarze

0

@konrad1661 taki poziom edukacji mamy w kraju niestety

0

@Krychaaa10 ci w tym varze to ślepi są chyba, ale mnie wkr. ci debile, no widać jak byk że nie ma ręki, a ci trzeba anulować, ja od razu bym ich zwolnił głąbów

1

@MesQueUnClub96 Szkoda ze nie zrobią testu dla kazdego Polaka, wtedy te rekordy podawane byłyby w milionach.

0

@DanielOOL Jakieś 5 lat temu sporo czytałem te Ramble, jakoś przyjemnie się czytało nie było tylu debili co teraz. Teraz tylko z 10 minut patrzę, ale długo nie mogę wytrzymać. Kiedyś była lepsza


1

@SonBarcaGoku Suarez wyglądałby jeszcze lepiej gdyby nie kontuzje i pauzowanie tyle czasu :/

1

@MateuszJrk no to zdrowia życzę

2

mam pewien problem na moim Facebooku, chodzi o to ze non stop codziennie pojawia się jakiś post z jakieś strony i oznacza za mnie innych znajomych i nie wiem co z tym zrobić, moze ktos się na tym zna, bo to juz mnie wkurza powoli.

0

@MarioVeB! Moim zdaniem bezuzyteczne, tak jak muchy

0

@justfootball Dość że ten system edukacji jest beznadziejny to se jeszcze jakieś nieprzydatne przedmioty dodają, nie mogę, czemu Polska nie bierze przykładu z innych krajów, bo to co teraz jest w liceach i technikach w Polsce to za granicą nawet na studiach nie ma. Głupota jak nie wiem

0

@NeroTFP Złodzieje zawsze za Trzaskowskim

8

@cudak321 Hiszpania

6

Zacytuję słowa Ferdynanda Kiepskiego: A mianowicie zakończmy te wojnę Polsko Polską.

0

@tbas No chyba nie

0

Polsce brakuje kogoś takiego jak Edward Gierek.

9

@Kimirionum Oby tak sie nie stało

1

@herbblaugrana Lepiej Duda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?