pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@nikemercurial I taki Dmebele został co nawet mu sie trenowac nie chce i tylko kłopoty z nim są, a taki gracz jak Coutinho odszedł. to jest jakaś komedia
5
Mówią ze z Neymarem są problemy, ale jak narazie z nim są coraz większe
0
@kkbarca To nic nie da, ponieważ z Valverde wszystkie warianty w pomocy graja tak samo. Tu trzeba trenera który ma jakiś lepszy pomysł na grę, a nie gościa który z ofensywnych graczy tak ze musza grać defensywnie.
0
@kingorbit A juz dobra, mniejsza z tym moze sięrozegrają jakos.
0
@Rewolucja123 Alena jest bardzo chaotyczny, normalnie jak Pinto przy piłce.
0
@parpe Chyba Dembele od początku jak jest w Barcy
0
@l0Messini Bo Messi robi swoje i nie słucha tego typa z przykucem, a reszta go słucha bo boja się ze bedzie ława albo trybuny.
1
Mój drugi ulubiony piłkarz Barcelony zaraz po Messim. Szkoda bo wolałbym zeby to tego Dembele wypozyczyli to moze by ten jego niby talent eksplodował
0
@kingorbit Ale napewno by starał ie cos z dystanzu strzelic a nie glupio traciac jak jego ciemny kolega
0
Komentarz usunięty
3
Najlepiej sprzedać Coutinho i niech Dembuś gra
0
@stradomek Ale Coutinho zawsze coś od siebie dawał walczył strzelał z dystansu dopóki nie wpadło, a ten Dembusek to jest totalne 0, nic nie daje, to ze jednego gola strzelił w superpucharze to nie znaczy ze to jakis zajebisty talent, to zwykły średniak, który tylko w takiej Borussi coś grał
2
A Coutinho odchodzi xd, a taki dembele gra dalej, to jest jakis kabaret
0
@Mathew86 ok
moze byc
0
linka dałby ktoś?
0
Czy to prawda że Coutinho idzi na wypożyczenie do Arsenalu i potem go wykupią? Bo coś Footrool pisał
4
@LeoMessi2442 Oby tak
0
@Suzu Może lepszy poślizg jest i się lepiej wali, bo szybciej leci
0
@Rafael1993 Bo ja nie wiem już sam!!!
0
Ten turkus jest tak brzydki jak nie wiem co. Brzydko ten kolor wygląda
0
@Ghandi No comment XDD
0
Pamiętacie jeszcze te piękne czasy?
1
@Norkusik pisząc takie pierdoły jesteś 100 razy gorszy niż ten Neymar, dzieciarnia totalna
0
@ramon59 Bo ty się znasz.
2
Neymar proszę wróć.
3
Spójrzcie na ich spojrzenia, twarze jakie to było głodne gry i zwycięstw, Jak oni byli szczęśliwi jak grali, a teraz od trzech lat wychodzą na to boisko jak za kare i zero radości z gry.
0
@Gappeq Po angielsku jest , ale juz dobra
0
@Gappeq A masz mozę z napisami albo lektorem?
0
Powinni to przegrać z 5 do 0 i potem sprzedać tych dragów.
0
Na pewno by dali rade, bo są bardzo mobilni i elastyczni. Stworzyliby swój własny styl grania i kontroli nad meczami, ale to moje zdanie.