3

@nikemercurial I taki Dmebele został co nawet mu sie trenowac nie chce i tylko kłopoty z nim są, a taki gracz jak Coutinho odszedł. to jest jakaś komedia

5

Mówią ze z Neymarem są problemy, ale jak narazie z nim są coraz większe

0

@kkbarca To nic nie da, ponieważ z Valverde wszystkie warianty w pomocy graja tak samo. Tu trzeba trenera który ma jakiś lepszy pomysł na grę, a nie gościa który z ofensywnych graczy tak ze musza grać defensywnie.

0

@kingorbit A juz dobra, mniejsza z tym moze sięrozegrają jakos.

0

@Rewolucja123 Alena jest bardzo chaotyczny, normalnie jak Pinto przy piłce.

0

@parpe Chyba Dembele od początku jak jest w Barcy

0

@l0Messini Bo Messi robi swoje i nie słucha tego typa z przykucem, a reszta go słucha bo boja się ze bedzie ława albo trybuny.

1

Mój drugi ulubiony piłkarz Barcelony zaraz po Messim. Szkoda bo wolałbym zeby to tego Dembele wypozyczyli to moze by ten jego niby talent eksplodował

0

@kingorbit Ale napewno by starał ie cos z dystanzu strzelic a nie glupio traciac jak jego ciemny kolega

0

Komentarz usunięty

3

Najlepiej sprzedać Coutinho i niech Dembuś gra

0

@stradomek Ale Coutinho zawsze coś od siebie dawał walczył strzelał z dystansu dopóki nie wpadło, a ten Dembusek to jest totalne 0, nic nie daje, to ze jednego gola strzelił w superpucharze to nie znaczy ze to jakis zajebisty talent, to zwykły średniak, który tylko w takiej Borussi coś grał

2

A Coutinho odchodzi xd, a taki dembele gra dalej, to jest jakis kabaret

0

@Mathew86 ok
moze byc

0

linka dałby ktoś?

0

Czy to prawda że Coutinho idzi na wypożyczenie do Arsenalu i potem go wykupią? Bo coś Footrool pisał

4

@LeoMessi2442 Oby tak

0

@Suzu Może lepszy poślizg jest i się lepiej wali, bo szybciej leci

0

@Rafael1993 Bo ja nie wiem już sam!!!

0

Ten turkus jest tak brzydki jak nie wiem co. Brzydko ten kolor wygląda

0

@Ghandi No comment XDD

0

Pamiętacie jeszcze te piękne czasy?

1

@Norkusik pisząc takie pierdoły jesteś 100 razy gorszy niż ten Neymar, dzieciarnia totalna

0

@ramon59 Bo ty się znasz.

2

Neymar proszę wróć.

3

Spójrzcie na ich spojrzenia, twarze jakie to było głodne gry i zwycięstw, Jak oni byli szczęśliwi jak grali, a teraz od trzech lat wychodzą na to boisko jak za kare i zero radości z gry.

0

@Gappeq Po angielsku jest , ale juz dobra

0

@Gappeq A masz mozę z napisami albo lektorem?

0

Powinni to przegrać z 5 do 0 i potem sprzedać tych dragów.

0

Na pewno by dali rade, bo są bardzo mobilni i elastyczni. Stworzyliby swój własny styl grania i kontroli nad meczami, ale to moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?