pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu Obejrzałem własnie, było pięknie, ale mecz się skończył i wszedłem na tę stronę i od razu ukazała mi się szara rzeczywistość. Masakra jak tę Barce zepsuli.
0
@barcelonistka1899 Ok
2
@barcelonistka1899 Ale za to ponuro i dziwnie. Messiemu najlepiej bez brody, wtedy widać jego uśmiech na twarzy, a nie z brodą taki dziad
0
@BarcaInfo Ale byki z nich były piłkarskie
0
@kubix05 nie znam gościa
0
@Arkon no i po co na ten moment? Moze wezmy sezon 15/16 ? Wkurza mnie takie porównanie jak ten cały Lewy ma forme i porównuje się go do Suareza jak ma zjazd formy i gra z kontuzją.
1
@IronSanHybrid Ten typ to chyba jakis fan Neymara XD i dlatego z jego matka jest hahhah
1
@Jacu327 Spokojnie to nie jest najwazniejsze, na razie nie mozna organizowac takich spotkań.
0
Oby poszli po rozum do głowy i przełożyli te matury. Trzeba być dobrej myśli.
0
Korona mu chyba mózg zerzarła XD
0
Wbijajcie na premierę nowego filmiku lola:
3
@Eto'o9 R10 Piłsudski to morderca był jakby co.
0
Jak się mówi pomanejozowane jajko?
1
Nie no Xavi to był koks, dzisiaj byłby z taką grą najlepszy na świecie.
0
Polecam kanał mojego kolegi o tematyce LOLA:
2
@MaTt_BarcaFan Jakie straty, chyba zycie ludzkie jest wazniejsze niz jakies dobra materialne, przynajmniej ja tak uwazam, ale jak kto woli.
4
@MaTt_BarcaFan No sorry, ale ja wolę być zdrowym niz iść i się zarazić. Zdrowie jest wazniejsze niz te rzeczy.
0
@MaTt_BarcaFan To nieźle XD
0
Wiecie moze czy maturę odwołają do momentu az ta epidemia minie. Bo ja bym wolał zeby odwołali, bo to byłoby trochę głupie pisać je w maju czy czerwcu.
1
Mahrez lepszy niz Maradona? XD
9
@mart Bo kazdy będzie całą Ramble czytał od deski do deski XD
1
@kubix05 Ten na pierwszym planie to Iniesta wykapany XD
0
Kiedyś to było:
0
@Mathew86 Ale trzeba przyznać, ze gość wymiata techniką.
0
Tego Fekira chciałbym w Barcelonie, gość jest bardzo dobry z niezłą techniką. Na pozycji Iniesty by się nadał według mnie.
0
OOOOOOOOOOOO JEST MOC:
2
Bez ataku nic Barca nie ugra, nawet na kontrę nie ma kto biegnąć. Wczoraj ile razy Grizman miał piłkę zeby szybko z kontry grać to musiał stanąć i poczekać az inni ruszą dupy i od nowa było to klepanie po obwodzie. Tutaj największym problemem jest atak, to najsłabiej obsadzona pozycja. Jakby byli szybcy i dynamiczni skrzydłowi i nawet z tym Suarezem to nasza pomoc miała by do kogo grać prostopadłe piłki, a nie jak teraz jest Messi się cofa i z takimi klubami jak Real to nic nie daje, bo jak się cofnie to w ataku tylko Grizman. Jak mówiłem potrzebni są skrzydłowi, bo moim zdaniem jak oni będą to nasza gra odżyje i będziemy grać dynamiczniej i szybciej będziemy przechodzić z obrony do ataku. To w jaki sposób wczoraj Barca przechodziła z obrony do ataku to był dramat. Juz średniak z ligi lepiej to robi. Jeszcze wracając do wczorajszego meczu, bardzo ździwiło mnie to jak Marcelo zatrzymał Messiego. Byłem bardzo zaskoczony, ze ten w ogóle go dogonił. Szczerze to mnie zasmuciło i poczułem taką słabość Barcy, ze nawet Messi nie daje rady. Być moze to przez przemęczenie czy uraz. Ale to było dla mnie bardzo dziwne, taki tłusty Marcelo Messiego przegonił.
1
@rasta212 Czytałem gdzieś ostatnio i pisali ze bedzie ale bez Kusego(jak zył jeszcze). nie wiem, wpiesz sobie w google ranczo to moze coś świezego bedzie.
1
@HansLanda ale uzgodnili że będzie kontynuacja
0
@tbas Lepiej ściągnąć Rakiticia, Busi coś tam gra.