0

@Mroziu Obejrzałem własnie, było pięknie, ale mecz się skończył i wszedłem na tę stronę i od razu ukazała mi się szara rzeczywistość. Masakra jak tę Barce zepsuli.

0

2

@barcelonistka1899 Ale za to ponuro i dziwnie. Messiemu najlepiej bez brody, wtedy widać jego uśmiech na twarzy, a nie z brodą taki dziad

0

@BarcaInfo Ale byki z nich były piłkarskie

0

@kubix05 nie znam gościa

0

@Arkon no i po co na ten moment? Moze wezmy sezon 15/16 ? Wkurza mnie takie porównanie jak ten cały Lewy ma forme i porównuje się go do Suareza jak ma zjazd formy i gra z kontuzją.

1

@IronSanHybrid Ten typ to chyba jakis fan Neymara XD i dlatego z jego matka jest hahhah

1

@Jacu327 Spokojnie to nie jest najwazniejsze, na razie nie mozna organizowac takich spotkań.

0

Oby poszli po rozum do głowy i przełożyli te matury. Trzeba być dobrej myśli.

0

Korona mu chyba mózg zerzarła XD

0

Wbijajcie na premierę nowego filmiku lola:

3

@Eto'o9 R10 Piłsudski to morderca był jakby co.

0

Jak się mówi pomanejozowane jajko?


1

Nie no Xavi to był koks, dzisiaj byłby z taką grą najlepszy na świecie.

0

Polecam kanał mojego kolegi o tematyce LOLA:

2

@MaTt_BarcaFan Jakie straty, chyba zycie ludzkie jest wazniejsze niz jakies dobra materialne, przynajmniej ja tak uwazam, ale jak kto woli.

4

@MaTt_BarcaFan No sorry, ale ja wolę być zdrowym niz iść i się zarazić. Zdrowie jest wazniejsze niz te rzeczy.

0

@MaTt_BarcaFan To nieźle XD

0

Wiecie moze czy maturę odwołają do momentu az ta epidemia minie. Bo ja bym wolał zeby odwołali, bo to byłoby trochę głupie pisać je w maju czy czerwcu.

1

Mahrez lepszy niz Maradona? XD

9

@mart Bo kazdy będzie całą Ramble czytał od deski do deski XD

1

@kubix05 Ten na pierwszym planie to Iniesta wykapany XD

0

Kiedyś to było:

0

@Mathew86 Ale trzeba przyznać, ze gość wymiata techniką.

0

Tego Fekira chciałbym w Barcelonie, gość jest bardzo dobry z niezłą techniką. Na pozycji Iniesty by się nadał według mnie.

0

OOOOOOOOOOOO JEST MOC:

2

Bez ataku nic Barca nie ugra, nawet na kontrę nie ma kto biegnąć. Wczoraj ile razy Grizman miał piłkę zeby szybko z kontry grać to musiał stanąć i poczekać az inni ruszą dupy i od nowa było to klepanie po obwodzie. Tutaj największym problemem jest atak, to najsłabiej obsadzona pozycja. Jakby byli szybcy i dynamiczni skrzydłowi i nawet z tym Suarezem to nasza pomoc miała by do kogo grać prostopadłe piłki, a nie jak teraz jest Messi się cofa i z takimi klubami jak Real to nic nie daje, bo jak się cofnie to w ataku tylko Grizman. Jak mówiłem potrzebni są skrzydłowi, bo moim zdaniem jak oni będą to nasza gra odżyje i będziemy grać dynamiczniej i szybciej będziemy przechodzić z obrony do ataku. To w jaki sposób wczoraj Barca przechodziła z obrony do ataku to był dramat. Juz średniak z ligi lepiej to robi. Jeszcze wracając do wczorajszego meczu, bardzo ździwiło mnie to jak Marcelo zatrzymał Messiego. Byłem bardzo zaskoczony, ze ten w ogóle go dogonił. Szczerze to mnie zasmuciło i poczułem taką słabość Barcy, ze nawet Messi nie daje rady. Być moze to przez przemęczenie czy uraz. Ale to było dla mnie bardzo dziwne, taki tłusty Marcelo Messiego przegonił.

1

@rasta212 Czytałem gdzieś ostatnio i pisali ze bedzie ale bez Kusego(jak zył jeszcze). nie wiem, wpiesz sobie w google ranczo to moze coś świezego bedzie.

1

@HansLanda ale uzgodnili że będzie kontynuacja

0

@tbas Lepiej ściągnąć Rakiticia, Busi coś tam gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?