pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby SKT to odwróciło
2
Az się łezka w oku kręci:
0
@kielon93 Z valverde nikt nie zrobi róznicy.
0
@tadzik447 Ta magia, Valdek wyjmie z nich mane i magia pojdzie sie jeba...
0
@CZAJUN_119 Aaaa no tak przeciez to jedna z najlepszych dziewiątek w historii Barcy. Kurcze, ale ze mnie głupek. On zaraz odpali, bo w końcu na wyjazdach to niezły kocur jest.
0
@marcin62 Ok, jesteś najmądrzejszy. Dobranoc
0
Rakitic i Suarez powinni juz odejsc po tym sezonie.
0
Idz poczytaj co to filozofia Cruyffa.
0
@Grzesior667 Do Barcy Enrique i Guardioli pasuje, gorzej z resztą.
0
@jeyx77x To se dźwięk wyłącz.
0
@soczeq Ona jest trochę nieśmiała
0
@soczeq To co mam zrobić?
0
Czy jak odpisuje od razu do dziewczyny która mi się podoba to dobrze? A i jeszcze ona tego od razu nie odczytuje tylko po 2,3 minutach, a do tego odpisuje dwoma słowami
1
@Salwik92 Jak Barca Guardioli
0
zna ktoś może jakiś darmowy program do robienia prezentacji, albo jakąś strone co można coś za darmo pobrać?
0
@Fabik87 Obrzydliwe XD
0
@Striker Iniesta raz wygrał tę nagrode
1
@MESSIah16 Messi,C.Ronaldo, Xavi,Iniesta,Ribery
0
@Vxb93
Po sezonie 14/15 nie zrobili transferów jak sie nalezy i grali ciągle ci sami
0
@Grzesior667 I piosenka My Słowianie wiem jak XD
5
A tak wcześniej wszyscy bronili tego szczyla to teraz wystarczy spojrzeć i poczytać co on odpier... I Cou wypozyczyli, niepojęte to jest.
0
@Barca1992 Coutinho duzo dawał i nie wiem dlaczego mowili na niego niewypał. Niewypałem mozna nazwac to czarne co biega jak pokraka po boisku i nawet pilki nie umie opanowac w takim klubie jak Barca. Coutinho bawił sie piłką i to się cenie i podoba, a nie taki szczyl i gówniarz co na bierząco są z nim problemy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@nikemercurial I taki Dmebele został co nawet mu sie trenowac nie chce i tylko kłopoty z nim są, a taki gracz jak Coutinho odszedł. to jest jakaś komedia
5
Mówią ze z Neymarem są problemy, ale jak narazie z nim są coraz większe
0
@kkbarca To nic nie da, ponieważ z Valverde wszystkie warianty w pomocy graja tak samo. Tu trzeba trenera który ma jakiś lepszy pomysł na grę, a nie gościa który z ofensywnych graczy tak ze musza grać defensywnie.
0
@kingorbit A juz dobra, mniejsza z tym moze sięrozegrają jakos.
0
@Rewolucja123 Alena jest bardzo chaotyczny, normalnie jak Pinto przy piłce.
0
@parpe Chyba Dembele od początku jak jest w Barcy
0
@l0Messini Bo Messi robi swoje i nie słucha tego typa z przykucem, a reszta go słucha bo boja się ze bedzie ława albo trybuny.