1

Oby SKT to odwróciło

2

Az się łezka w oku kręci:

0

@kielon93 Z valverde nikt nie zrobi róznicy.

0

@tadzik447 Ta magia, Valdek wyjmie z nich mane i magia pojdzie sie jeba...

0

@CZAJUN_119 Aaaa no tak przeciez to jedna z najlepszych dziewiątek w historii Barcy. Kurcze, ale ze mnie głupek. On zaraz odpali, bo w końcu na wyjazdach to niezły kocur jest.

0

@marcin62 Ok, jesteś najmądrzejszy. Dobranoc

0

Rakitic i Suarez powinni juz odejsc po tym sezonie.

0

Idz poczytaj co to filozofia Cruyffa.

0

@Grzesior667 Do Barcy Enrique i Guardioli pasuje, gorzej z resztą.

0

@jeyx77x To se dźwięk wyłącz.

0

@soczeq Ona jest trochę nieśmiała

0

@soczeq To co mam zrobić?

0

Czy jak odpisuje od razu do dziewczyny która mi się podoba to dobrze? A i jeszcze ona tego od razu nie odczytuje tylko po 2,3 minutach, a do tego odpisuje dwoma słowami

1

@Salwik92 Jak Barca Guardioli

0

zna ktoś może jakiś darmowy program do robienia prezentacji, albo jakąś strone co można coś za darmo pobrać?

0

@Fabik87 Obrzydliwe XD

0

@Striker Iniesta raz wygrał tę nagrode

1

@MESSIah16 Messi,C.Ronaldo, Xavi,Iniesta,Ribery

0

@Vxb93
Po sezonie 14/15 nie zrobili transferów jak sie nalezy i grali ciągle ci sami

0

@Grzesior667 I piosenka My Słowianie wiem jak XD

5

A tak wcześniej wszyscy bronili tego szczyla to teraz wystarczy spojrzeć i poczytać co on odpier... I Cou wypozyczyli, niepojęte to jest.

0

@Barca1992 Coutinho duzo dawał i nie wiem dlaczego mowili na niego niewypał. Niewypałem mozna nazwac to czarne co biega jak pokraka po boisku i nawet pilki nie umie opanowac w takim klubie jak Barca. Coutinho bawił sie piłką i to się cenie i podoba, a nie taki szczyl i gówniarz co na bierząco są z nim problemy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@nikemercurial I taki Dmebele został co nawet mu sie trenowac nie chce i tylko kłopoty z nim są, a taki gracz jak Coutinho odszedł. to jest jakaś komedia

5

Mówią ze z Neymarem są problemy, ale jak narazie z nim są coraz większe

0

@kkbarca To nic nie da, ponieważ z Valverde wszystkie warianty w pomocy graja tak samo. Tu trzeba trenera który ma jakiś lepszy pomysł na grę, a nie gościa który z ofensywnych graczy tak ze musza grać defensywnie.

0

@kingorbit A juz dobra, mniejsza z tym moze sięrozegrają jakos.

0

@Rewolucja123 Alena jest bardzo chaotyczny, normalnie jak Pinto przy piłce.

0

@parpe Chyba Dembele od początku jak jest w Barcy

0

@l0Messini Bo Messi robi swoje i nie słucha tego typa z przykucem, a reszta go słucha bo boja się ze bedzie ława albo trybuny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?