0

W karnych są lepsi, a w meczu słabo jak na tę fazę pucharową

2

Jak znowu ta Chorwacja się prześlizgnie po karnych to nie wiem. To byłby fart na miarę Portugalii.

0

Ale przynajmniej ich w finale może nie być.

2

Chorwacja do domu baj baj. Anglia dobijcie ich.!

0

Może skończy się to prześlizgiwanie Chorwacji.

4

To według mnie było by niesprawiedliwie, bo wcześniej jak grali Xavi i Iniesta to powinni mieć przynajmniej po 2 złote piłki, a byli lepsi niż Modrić.

0

Ale mi chodzi o byłych gigantów czyli Hiszpanii, Niemców, Argentyna(ta z zeszłego mundialu), Brazylia. Takie cóś.

0

Kiedyś byli lepsi i dziś też są.

2

Nie nigdy w życiu z taką grą i fartem.

0

Też tak mam same drużyny które powinny już dawno odpaść, a te lepsze już odpadły.

0

Może Barca nam go poprawi jak zdobędzie ligę mistrzów.

2

Dokładnie, bo nie oszukujmy się grali na słabym poziomie.

9

Kurde szkoda Rosji, bo pokazali że są świetną drużyną. Moim zdaniem powinni awansować. Teraz nie mam komu kibicować wszyscy moi idole odpadli Argentyna potem Hiszpania z Iniestą, Urugwaj ze względu za fajną grę drużynową i Brazylia z Coutinho. Szkoda są to dla mnie smutne mistrzostwa.

0

Ale info możliwe że jest prawdziwe.

0

Jest potwierdzone info że Ronaldo odchodzi z Realu tylko nie wiadomo gdzie. Footroll spytał Modricia:

7

Nie cierpie tych żabojadów, żeby odpadli.

1

Dawać Urugwaj musicie ich ograć.

0

Kiedyś to było:


W 1:28 aż ciarki przechodzą.

0

Ale ten Meksyk cienki.

0

O Iniesty więcej daje i jest najlepszy. Dziękuję dobranoc

0

Bo w tych reprezentacjach mam ulubionych piłkarzy którym rzyczyłem jak najlepiej. Na Polskę nawet nie patrzę bo nie ma na co po prostu 0 walki o stylu gry nie mówię bo to za wysokie progi na nich żeby w ogóle mieli jakiś styl.

4

Wszystkie drużyny którym kibicowałem z całego serca odpadły, najpierw Argentyna teraz Hiszpania, ale dziwny ten sport się zrobił.




2

I co to dało? Podawać by się nauczył coś pożytecznego a nie

1

Myślałem że ten Isco coś więcej pokaże oprócz tych dryblingów i podpisywania się, ale się przeliczyłem on nie ma startu do tej dwójki wyżej wymienionej.

14

Bez Iniesty i Xaviego ta Hiszpania nic nie gra.

2

Poza tym dryblingiem to on nic nie pokazuje i się zachwycają nim.

0

I jest 1-0 dla Hiszpanii tak jest.

0

Jakby Polscy piłkarze tacy byli, a nie odrabiać na szamponach.

0

Akurat nie piję także nie o to chodzi :) Może mam wrażliwą skórę w jamie ustnej.

0

Mogą Ci usta zeschnąć, a tak to jest spoko. Wlewasz do kubka na oko 3 łyżeczki i płukasz 30 sekund tylko jak to twój pierwszy raz to uważaj bo pali jak nie wiem co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?