pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W karnych są lepsi, a w meczu słabo jak na tę fazę pucharową
2
Jak znowu ta Chorwacja się prześlizgnie po karnych to nie wiem. To byłby fart na miarę Portugalii.
0
Ale przynajmniej ich w finale może nie być.
2
Chorwacja do domu baj baj. Anglia dobijcie ich.!
0
Może skończy się to prześlizgiwanie Chorwacji.
4
To według mnie było by niesprawiedliwie, bo wcześniej jak grali Xavi i Iniesta to powinni mieć przynajmniej po 2 złote piłki, a byli lepsi niż Modrić.
0
Ale mi chodzi o byłych gigantów czyli Hiszpanii, Niemców, Argentyna(ta z zeszłego mundialu), Brazylia. Takie cóś.
0
Kiedyś byli lepsi i dziś też są.
2
Nie nigdy w życiu z taką grą i fartem.
0
Też tak mam same drużyny które powinny już dawno odpaść, a te lepsze już odpadły.
0
Może Barca nam go poprawi jak zdobędzie ligę mistrzów.
2
Dokładnie, bo nie oszukujmy się grali na słabym poziomie.
9
Kurde szkoda Rosji, bo pokazali że są świetną drużyną. Moim zdaniem powinni awansować. Teraz nie mam komu kibicować wszyscy moi idole odpadli Argentyna potem Hiszpania z Iniestą, Urugwaj ze względu za fajną grę drużynową i Brazylia z Coutinho. Szkoda są to dla mnie smutne mistrzostwa.
0
Ale info możliwe że jest prawdziwe.
0
Jest potwierdzone info że Ronaldo odchodzi z Realu tylko nie wiadomo gdzie. Footroll spytał Modricia:
7
Nie cierpie tych żabojadów, żeby odpadli.
1
Dawać Urugwaj musicie ich ograć.
0
Kiedyś to było:
W 1:28 aż ciarki przechodzą.
0
Ale ten Meksyk cienki.
0
O Iniesty więcej daje i jest najlepszy. Dziękuję dobranoc
0
Bo w tych reprezentacjach mam ulubionych piłkarzy którym rzyczyłem jak najlepiej. Na Polskę nawet nie patrzę bo nie ma na co po prostu 0 walki o stylu gry nie mówię bo to za wysokie progi na nich żeby w ogóle mieli jakiś styl.
4
Wszystkie drużyny którym kibicowałem z całego serca odpadły, najpierw Argentyna teraz Hiszpania, ale dziwny ten sport się zrobił.
2
I co to dało? Podawać by się nauczył coś pożytecznego a nie
1
Myślałem że ten Isco coś więcej pokaże oprócz tych dryblingów i podpisywania się, ale się przeliczyłem on nie ma startu do tej dwójki wyżej wymienionej.
14
Bez Iniesty i Xaviego ta Hiszpania nic nie gra.
2
Poza tym dryblingiem to on nic nie pokazuje i się zachwycają nim.
0
I jest 1-0 dla Hiszpanii tak jest.
0
Jakby Polscy piłkarze tacy byli, a nie odrabiać na szamponach.
0
Akurat nie piję także nie o to chodzi :) Może mam wrażliwą skórę w jamie ustnej.
0
Mogą Ci usta zeschnąć, a tak to jest spoko. Wlewasz do kubka na oko 3 łyżeczki i płukasz 30 sekund tylko jak to twój pierwszy raz to uważaj bo pali jak nie wiem co.