pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy Terminatora na ławce trenerskiej XD
0
Więcej nic nie napisze tylko WIELKIE BRAVA dal BARCY VAMOS!!!!!!!!!!
0
I tak ich ogramy, nawet w 10, mamy kozaków w druzynie i jest dobra gra. VAMOS!!!
0
@NeroTFP Jak ludzie udają ze są niezniszczalni i sie nie boją, lekcewazą higienę, którą trzeba przestrzegać to nie ma się co dziwić. Głupki i tyle, ale co tam lepiej powiedzieć ze nie ma pandemii, a teraz na jesieni bedzie jeszcze gorzej, bo to sezon grypowy.
6
@NaFazieHitman Przeciez właśnie wyjaśnił czemu był naburmuszony XD
1
Zauwazyliście ze jak padły dwie pierwsze bramki to Messi był jakiś taki nie swój, chyba dlatego ze nie brał udziału w tych akcjach i był troche zły na siebie, dopiero jak karnego strzelił to się uśmiechnął.
0
@monsterrize No to było dobre, ale sporo nie dokładności u niego było w podawaniu, raczej powinien być juz rezerwowym.
3
najbardziej mnie cieszy oprócz meczu oczywiście to ze na tej stronie pojawiła się pozytywna atmosfera. ostatnio czułem takie cos ze 4 lata temu.
1
@Irmscher10 To dopiero początek, jeszcze mamy na ławce kozaków.
7
Szkieleton Busi wywołał postrzach na obrońcy az sam strzelił XXD
0
@DaPi NO takiego szkieletona zobaczyć to obrońca mysli: a strzelam bo nie wytrzymie XD
0
@donleo12 Minus Busi i Griez reszta ok
6
Busi i Grizman nie na pierwszy skład.
0
@BarcaInfo Piękny widok, moim zdaniem najlepiej wyglądający stadion na świecie.
1
Szkoda Sevilli rzjzjgfjfzjtfjtjzrtfjgf
0
Mozna wyłączyć.................................
2
@FC1899Barca Lewus ma szanse jak Messi i Ronaldo ju8z schodzą ze sceny, to pokazuje tylko wielkość tej dwójki.
4
@FC1899Barca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
HAHAHHAHAHA
0
@Homeopata8989 Kosmiczne pokolenie co było w Barcy i Realu mineło, szkoda.
1
@bias No i lepiej takie posty niz jakies gówna na inny temat niz pilka nozna.
0
Juz nie mogę się doczekac meczu Barcy, tylu młodych i jeszcze Coutinho i Dembele. Emocje są
2
@FafitFCB Zgolił brode zeby poczuć się młodziej jak zobaczył ze tylu młodych graczy jest teraz w klubie.
2
@MarekKonrad No właśnie zauwazyłem. Tacy jajcarze tez potrzebni.
0
@bolinho89 Jakiś typ co się spuszczają do niego, tyle wiem.
2
@Pogba Tylko piszę co sądzę o tym, zabronisz mi ? Czy będziesz bronił PARISA PLATYNOWA XD. Ogar gościu, zjedz snikersa XD
4
Ale ten Paris jakiś głupoty gada. Leje wode jak nie wiem co XD. Ładne gadanie a zero treści.
0
@VenoM Dla mnie tez, jest super.
0
@Gaucho Moze jakby go dac na 9 i zakazać się cofać, niech czeka na piły i juz, ale to nierealne jest. Trudno, trzeba go pozegnać jak na niego przystało po sezonie i juz.
0
@MarioVeB! Dlaczego?
0
@Adamski69 Ok, ja piszę byle jak na tej stronie więc bez spiny.