0

Po co ten bramkarz tak wyszedł jak nie było potrzeby ?


0

@DonMatteo901 Bo ludzie są głupi i tyle, sieją zamęt. MOim zdaniem choroba to choroba nie wazne jak sie ją przechodzi.

0

@Chakalaka młody bóg

0

@Coutinho007 I jeszcze Carvahal o nim słyszał

1

@AlexDark00 Tylko Naruto dattebayoo

1

@Barcza223 Dzięki, pomogło. Jednak na La Rambli wszystko się znajdzie.

0

Dlaczego nie mogę się zalogować na komputerze na aplikację Teams, skoro jestem zalogowany na przeglądarce? Chyba to samo powinno mnie przekierować do mojej strony. Widziałem na yt jak gościu pobierał z przeglądarki i od razu go przekierowało, a u mnie tak nie jest tylko jest zajerestruj się. Jakby ktoś coś pomógł.

0

@P93FCB Pedri i to zdecydowanie według mnie większy talent.

2

Co by nie mówić bardzo dobry mecz był, nawet się Messi uśmiechnął. Oby tak dalej

0

Akcja na 4-2 to był sztos

0

@Woland10 NIe no bez przesady z tym ze nic nie umie, po prostu musi się przełamać i będzie git.

1

Szkoda Grizmana, gość ma takiego pecha, ze to jest kpina jakaś.

1

@HERORICH2 ogólnie kierowcy tego bmw myślą że jak mają ten samochód to każda druga ich i mogą robić co chcą, a prawda jest taka że są kretynami którzy powodują wypadki, sam miałem doczynienia z takim co przez wieś jedzie 150,kiedy są zniwa, na szczęście nie doszło do wypadku, ale takich bezmozgow trzeba ostro karać.

1

@NeroTFP Sam kiedyś miałem korki z jednym z nich i zamiast uczyć mnie matmy to mi Biblię czytał i miałem takie przeczucie ze chciał mnie przekonać na swoją wiarę, ale mówię dowidzenia i nawet przestał od tego czasu udzielać korepetycji, zaczął coś na allegro sprzedawać. To są wkurzający ludzie jak nie wiem.

0

@Kacstiff To jest terminator nie żaden trump czy billaden

1

Wszyscy fatalnie po pierwszej, moze w drugiej się obudzą.

0

@RadekACCA Co to za cyrk?

1

@Crack18 W sam raz na raz.

0

@Kubox NIe wiem, moja rodzina siedzi w domu dla bezpieczeństwa. Zdrowie wazniejsze jest dla nas.

1

@nammah No dokładnie mam takie samo zdanie.

2

Dobra czas poczytać LaPolitykę, wow ale emocje się szykują i jeszcze zeby nikgo nie obrazić, kurde będzie cięzko, ale dam radę. Vamos, a i jeszcze później Na La Ramble pójdę, coś o sporcie poczytać.

0

@Odcinkowy Wszystkich polityków wyawlić i ztrudnić młodych z pomysłami.

0

@Odcinkowy ja nie wiem kto tam jest rządem, ten nasz naród kochany powinien zrobić porządek ze wszystkimi co są w sejmie.

0

@Odcinkowy Ale co do jednego, nie tylko pis, ale tez wszystkie inne i wtedy zacząć od nowa.

0

To nieźle, ze za pisanie prawdy są kasowane dyskusje na tej stronie, masakra.

0

@kuz NO bedzie rosło bardziej bo ludzie łajzy po ulicach będą łazić.

0

@kubasa Bo rząd i ci ludzie co cgłosują są ślepi i głupi. Nie warzne kto będzie rządził z tych obecnych wszystkich partii i tak bedzie to samo bagno chamstwa i strajków. najlepiej by było w ogóle nie głosować w rzadnych wyborach i ciekawe co by zrobili te barany.

0

@daniel32778 Ludziom nie dogodzisz, moim zdaniem i rząd i ci ludzie co protestują robią kaszane, ale to moje zdanie. NIe chciałbym nikogo obrazać, ale szkoda strzepić ryja na tych pajacy, jednych i drugich.

0

@Hrzan NIe, mnie to w ogóle nie obchodzi

4

Mówią ze to Morata miał pecha, ale prawda jest taka ze gorszego pecha i to nie od dziś ma Grizman, tyle okazji miał prze ten czas w Barcy i minimalnie brakowało, szkoda mi go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?