pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BXOD MOja ta:
3
To najgorszy rok w moim zyciu, mi prywatnie nie wyszło w paru waznych sprawach i do tego jeszcze Barca z roku na rok jest coraz słabsza. Mam nadzieje ze 2021 wszystko naprawi.
0
Szkoda ze tak trudno trafić do bramki.
0
@DanielOOL Lenglet grał.
0
Ale Bretłej ma pecha w tym meczu, miałby 2 gole a tu karny zmarnowany i spalony przez paznokcie. Szkoda, bo powinno być 3 - 0 dla nas i spokojnie potem, a tu się padaka zrobiła.
0
@kamilo0066 NO kiedyś byli na pewno.
0
@Moriarty XD, no z ostatniego meczu.
1
Chłopaki po świętach przybrali pare kilo, nie ma co się przejmować, wrócą do formy.
0
@Maniek9444 dobrze mówi
0
@frostiman90 Chyba na odwrót.
1
Nie ma co się przejmować jakąś nic nie znaczącą galą. Messi i Barca i tak są najlepsi w tym 20 leciu i kazdy znający się na piłce tak powie.
0
Piłka nozna nudzi bo powstają autobusy.
3
@michal26 ja nie lubię życzeń, to takie sztuczny i wymyslony zabobon
0
@Pilka_jest_okragla Ale się zmienił na twarzy, masakra to juz nie ten uśmiech co kiedyś, ale wazne ze jest jakiś.
3
@SeBa32 U mnie jest tak samo, domownicy są najwazniejsi.
2
Ten Real Valladoid trolluje, przekupieni czy co XD
0
@neeed jak by grał w Bayernie jak lewy to by se mógł dobijać codziennie.
0
@Encore mozna nazwać
0
@FC1899Barca ja na Ronaldo, tego lewusanienawidze.
0
@NeroTFP Nie wiem w czym dorośli są lepsi.
0
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Nie wiem nie pamiętam :D
2
@MesQueUnClub96 Tu nie ma znaczenia wiek, większość z tej strony to łagodnie mówiąc głupki.
0
@xSZYMONOx Szkoda czasu na te pierdoły, ta strony zeszła na psy juz dawno.
0
@Mamrotek22 Oni tez nie zasługiwali na remis tylko na przegraną, ustawiają tylko 11 w 16 i zadowoleni XD
2
Wygrać ? XD Oni byli gorsi niz Sociedad XD
0
@Tomek_TF Mi tez lata twój komentarz, spadaj
0
@barcelona97 Wiem ze to ciekawostka, ale pisz tak abym jeje nie widział.
0
@Tomek_TF Sam se szukaj, ja ci nie odpowiada mój komentarz to naura.
0
@MeMyselfAndI Ok będę tak robił dzięki za dobry pomysł.