1

Chyba ta liga mistrzów realu zrobiła swoje.

1

@Tasde Szkoda gadać na te rankingi, chyba nie trzeba brać ich na poważnie.

1

@Abominacja Zamiast Krosa moim zdaniem.

2

@masq Moim zdaniem jest chaotyczny i technicznie słaby jak na taki klub jak Barca.

17

Gdzie Alves? Powinien być

0

No cóż, w dzisiajszym futbolu każdy ma szansę wygrać z każdym, nie ma słabych drużyn.

1

Nie ma do kogo grać z przodu, tragedia ten atak

0

Da się wyłączyć to że jak chce napisać "ż" to włącza mi się zakładka nVidia, jak to wyłączyc?

0

@baczmus Z tego roku co ja, wow Najlepszego kochana.

0

@BarcaInfo SZkoda ze w Polsce nie ma tak fajnego poczucia humoru.

0

@tmQbassive piękne jest.

0

@Fabik87 Szkoda, bo jakby nie stracił tej skuteczności to by o lewandoskim nikt nie mówił.

0

@BarcaInfo I Messi oddał sto razy mocniej. Nienawidzę takich piłkarzy o ile mozna ich tak nazywać. Pogchampy dla Messiego.

1

Chyba rzeźnikami, proszę to poprawić

23

To wynik waszej chamskiej gry, a nie bezsilności.

0

@Rust_Cohle athetic nie lepiej się zachowywyal, gorzej jak w b klasie.

0

Nie poddawajcie się Vamos Barca!

1

@Rafix98 No bo dobrze zrobił, lepsze to niż gra tamtych z Bilbao. Klasa dla Leo.

3

Chciałem przeprosić jeśli kogoś uraziłem swoim komentowaniem na tej stronie. Ale po takich meczach jak ten działam emocjonalnie i zawsze bronie Barcy, takze sorry jak komuś ublizyłem. Przepraszam.

0

@BarcaInfo Szkoda naszych, grali jak mogli, ale na zwierzęta z bilbao to za mało.

0

Jedyny pozytyw z meczu to Messi, bardzo dobrze zrobił. Coś za coś.

0

Nie wiem, współczuję tym którzy po dzisiejszym meczu bronią piłkarzy bilbao. Dobranoc

1

@Janas11224 Dobrze ze oni tak wierzyli ze az zapomnieli co to być piłkarzem. Pozdrawiam.

1

@PawkoFCB Ale dzisiaj Messi dobrze zrobił, chyba nie powiesz mi ze nie.

8

Komentarz usunięty

0

@Kubox Na czerwo, ale dobrze zrobił. Szkoda, bo myślałem ze Barca juz będzie się rozkręcać, a tu taka klapa.

4

@Kubox Spoko gra, ale graliśmy na zwierzęta w koszulkach. Szkoda ze Messi tak lekko pacnął tego cwela z bilbao.

0

Komentarz usunięty

2

Jak byście grali na piłkarzy a nie na bandyckie psy to byście wygrali.

3

Szanuję Messiego za to co zrobił, ja tez bym nie wytrzymał tego chamstwa i frajerstwa athletiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?