pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba ta liga mistrzów realu zrobiła swoje.
1
@Tasde Szkoda gadać na te rankingi, chyba nie trzeba brać ich na poważnie.
1
@Abominacja Zamiast Krosa moim zdaniem.
2
@masq Moim zdaniem jest chaotyczny i technicznie słaby jak na taki klub jak Barca.
17
Gdzie Alves? Powinien być
0
No cóż, w dzisiajszym futbolu każdy ma szansę wygrać z każdym, nie ma słabych drużyn.
1
Nie ma do kogo grać z przodu, tragedia ten atak
0
Da się wyłączyć to że jak chce napisać "ż" to włącza mi się zakładka nVidia, jak to wyłączyc?
0
@baczmus Z tego roku co ja, wow Najlepszego kochana.
0
@BarcaInfo SZkoda ze w Polsce nie ma tak fajnego poczucia humoru.
0
@tmQbassive piękne jest.
0
@Fabik87 Szkoda, bo jakby nie stracił tej skuteczności to by o lewandoskim nikt nie mówił.
0
@BarcaInfo I Messi oddał sto razy mocniej. Nienawidzę takich piłkarzy o ile mozna ich tak nazywać. Pogchampy dla Messiego.
1
Chyba rzeźnikami, proszę to poprawić
23
To wynik waszej chamskiej gry, a nie bezsilności.
0
@Rust_Cohle athetic nie lepiej się zachowywyal, gorzej jak w b klasie.
0
Nie poddawajcie się Vamos Barca!
1
@Rafix98 No bo dobrze zrobił, lepsze to niż gra tamtych z Bilbao. Klasa dla Leo.
3
Chciałem przeprosić jeśli kogoś uraziłem swoim komentowaniem na tej stronie. Ale po takich meczach jak ten działam emocjonalnie i zawsze bronie Barcy, takze sorry jak komuś ublizyłem. Przepraszam.
0
@BarcaInfo Szkoda naszych, grali jak mogli, ale na zwierzęta z bilbao to za mało.
0
Jedyny pozytyw z meczu to Messi, bardzo dobrze zrobił. Coś za coś.
0
Nie wiem, współczuję tym którzy po dzisiejszym meczu bronią piłkarzy bilbao. Dobranoc
1
@Janas11224 Dobrze ze oni tak wierzyli ze az zapomnieli co to być piłkarzem. Pozdrawiam.
1
@PawkoFCB Ale dzisiaj Messi dobrze zrobił, chyba nie powiesz mi ze nie.
8
Komentarz usunięty
0
@Kubox Na czerwo, ale dobrze zrobił. Szkoda, bo myślałem ze Barca juz będzie się rozkręcać, a tu taka klapa.
4
@Kubox Spoko gra, ale graliśmy na zwierzęta w koszulkach. Szkoda ze Messi tak lekko pacnął tego cwela z bilbao.
0
Komentarz usunięty
2
Jak byście grali na piłkarzy a nie na bandyckie psy to byście wygrali.
3
Szanuję Messiego za to co zrobił, ja tez bym nie wytrzymał tego chamstwa i frajerstwa athletiku.