0

@4drian0 ja tam szejka pije po treningu. Miłego oglądania zyczę!

5

Vamos PSG! Jazda

1

@Kz1234 Za dobrze według mnie.

1

@FCMichalo Tez tak myślę. W takim kijowym momencie dla nas jest ten mecz, bo zagraliśmy tylko jeden mecz po przerwie i to słaby, przydałyby sie ze dwa jeszcze zeby się zgrać jak przed przerwą.

0

NIe wiem co myślec o tym meczu z Realem. Niektórzy piszą ze wygramy, inni ze przegramy i ja chyba pierwszy raz jestem po tej drugiej stronie. No sorry, ale jakoś mam mieszane odczucia.

0

@daniel32778 Ok niech Ci będzie ze się nie znam(XD), ale zauwaz ze była przerwa na reprezentację, Real wygrał po niej dwa mecze i zagrali solidnie, a Barca wróciła i grała jak w najgorszym momencie za kadencji Koemana. Nie mozna mówić ze 1 dobry mecz na 10, jak po 2 tygodniach Real zagrał 2 dobre, a Barca 1 i to delikatnie mówiąc przeciętny. Po tej przerwie real dla mnie jest w lepszej sytuacji, poniewaz zagrali juz dwa mecze i wiedzą na czym stoja, a Barca zagrała tylko jeden i grali słabo. Moim zdaniem barca powinna ostro potrenować nad zgraniem przed sobotą, bo będzie klapa.

1

@Coutinho007 Oby se przypomnieli, jak nie to chyba jepne na zawał.

0

@arasz1819 No stres mnie zrzera jak nie wiem.

0

@daniel32778 Znam się na piłce(nie wiem jak mogłeś takie coś napisać do osoby której nie znasz w ogóle), ale mam obawy i to spore, poza tym nawet nie wiesz jak ja przezywam takie mecze.

2

Przegramy z Realem tak czuję, nie widze nadziei na wygraną, chyba mają lepszą formę niz my i wygrają lige i Lm. Fatalista ze mnie, ale tak czuję niestety i się stresuję jak nie wiem.

1

@PatrychoO O tak, w tych butach miałem moją zyciową formę. To były czasy.

1

@adambądkowski93 ja kiedyś lubiłem grać w biało czerwonych adidasach, takich jak Messi miał kiedyś.

1

Gramy słabo, ale ten sędzia to co trzeba gwizdać nie gwizdze, a to czego nie powinno się gwizdać to gwizdze.

3

ten napastnik Sevili jest tak słaby i mierny ze nie wiem, powinni kogoś innego kupic.

1

@Ramos9248 Juz jest jeden meczet, tam PIS w nim mieszka

0

@TheNekro94

Tylko to mi się z tym filmem kojarzy.

0

@pele1282 Ale on ma instynkt do takich sytuacji, szacun dla Ronaldo.

0

@PershingFanatykLMFCB A to sorry, ale od razu mi tylko on przyszedł na myśl.

1

@PershingFanatykLMFCB To lewusek juz wrócił po kontuzji?

0

@svensonFCB tortex rządzi

0

@itmustbejoke Dobrze napisałeś, bo ja mam juz dość ze lewy to i tamto, najlepszy itp. A prawda jest duzo inna. Wreszcie jakiś normalny komentarz.

1

@MesQueUnClub96 No i git XD.

5

@MesQueUnClub96 Ale tu nie ma co dyskutować ze Suarez jest the best.

6

@MesQueUnClub96 Prima aprilis juz było.

0

@Firestone No nienawidze go będę pisał o nim tak zawsze. Pozdrawiam

0

@Firestone lewus, Casemiro, Veratti

0

@Gosciuu Polsce tym bardziej

0

@Encore kubeł zimnej wody

0

@mikiiki Sercem za Barcą

1

@Encore Argentynie bo Messiemu się należy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?