pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 ja tam szejka pije po treningu. Miłego oglądania zyczę!
5
Vamos PSG! Jazda
1
@Kz1234 Za dobrze według mnie.
1
@FCMichalo Tez tak myślę. W takim kijowym momencie dla nas jest ten mecz, bo zagraliśmy tylko jeden mecz po przerwie i to słaby, przydałyby sie ze dwa jeszcze zeby się zgrać jak przed przerwą.
0
NIe wiem co myślec o tym meczu z Realem. Niektórzy piszą ze wygramy, inni ze przegramy i ja chyba pierwszy raz jestem po tej drugiej stronie. No sorry, ale jakoś mam mieszane odczucia.
0
@daniel32778 Ok niech Ci będzie ze się nie znam(XD), ale zauwaz ze była przerwa na reprezentację, Real wygrał po niej dwa mecze i zagrali solidnie, a Barca wróciła i grała jak w najgorszym momencie za kadencji Koemana. Nie mozna mówić ze 1 dobry mecz na 10, jak po 2 tygodniach Real zagrał 2 dobre, a Barca 1 i to delikatnie mówiąc przeciętny. Po tej przerwie real dla mnie jest w lepszej sytuacji, poniewaz zagrali juz dwa mecze i wiedzą na czym stoja, a Barca zagrała tylko jeden i grali słabo. Moim zdaniem barca powinna ostro potrenować nad zgraniem przed sobotą, bo będzie klapa.
1
@Coutinho007 Oby se przypomnieli, jak nie to chyba jepne na zawał.
0
@arasz1819 No stres mnie zrzera jak nie wiem.
0
@daniel32778 Znam się na piłce(nie wiem jak mogłeś takie coś napisać do osoby której nie znasz w ogóle), ale mam obawy i to spore, poza tym nawet nie wiesz jak ja przezywam takie mecze.
2
Przegramy z Realem tak czuję, nie widze nadziei na wygraną, chyba mają lepszą formę niz my i wygrają lige i Lm. Fatalista ze mnie, ale tak czuję niestety i się stresuję jak nie wiem.
1
@PatrychoO O tak, w tych butach miałem moją zyciową formę. To były czasy.
1
@adambądkowski93 ja kiedyś lubiłem grać w biało czerwonych adidasach, takich jak Messi miał kiedyś.
1
Gramy słabo, ale ten sędzia to co trzeba gwizdać nie gwizdze, a to czego nie powinno się gwizdać to gwizdze.
3
ten napastnik Sevili jest tak słaby i mierny ze nie wiem, powinni kogoś innego kupic.
1
@Ramos9248 Juz jest jeden meczet, tam PIS w nim mieszka
0
@TheNekro94
0
@pele1282 Ale on ma instynkt do takich sytuacji, szacun dla Ronaldo.
0
@PershingFanatykLMFCB A to sorry, ale od razu mi tylko on przyszedł na myśl.
1
@PershingFanatykLMFCB To lewusek juz wrócił po kontuzji?
0
@svensonFCB tortex rządzi
0
@itmustbejoke Dobrze napisałeś, bo ja mam juz dość ze lewy to i tamto, najlepszy itp. A prawda jest duzo inna. Wreszcie jakiś normalny komentarz.
1
@MesQueUnClub96 No i git XD.
5
@MesQueUnClub96 Ale tu nie ma co dyskutować ze Suarez jest the best.
6
@MesQueUnClub96 Prima aprilis juz było.
0
@Firestone No nienawidze go będę pisał o nim tak zawsze. Pozdrawiam
0
@Firestone lewus, Casemiro, Veratti
0
@Gosciuu Polsce tym bardziej
0
@Encore kubeł zimnej wody
0
@mikiiki Sercem za Barcą
1
@Encore Argentynie bo Messiemu się należy.