5

To jest najlepszy mecz Barcy w tym sezonie, koniec kropka, hejterzy do szamba. VAMOS BARCA!!!!!!!

1

Musi byc skuteczność w drugiej i wygramy, szkoda tego słupka w pierwszej.

1

@kamilop Jakiemu napastnikowi?

0

Z przodu nie ma nikogo to jak mamy strzelić?

0

2

@LeoMessi1994 To były odcinki nie to co później od tych 400 tnych.

3

@BarcaInfo Ten Munian jak z Piratów z Karaibów wygląda

1

@pele1282 Jak by ta piątka zagrała w el clasico to byśmy wygrali.

0

@Yosemite Ale krzywe mordy haha

0

O, jak Footroll będzie to obejrzę z chęcią.

1

@xBoMBoWiECx Piękne czasy

1

@BarcaInfo Jak w 2015, oby tez formę miał taką jak wtedy.

6

@masq żadna, wszyscy to idioci i darmozjady co by tylko debatowali, a nie działali.

0

Real dzisiaj to jak Atletico, mają dobry wynik to bronią jak skurw...yn

0

@CycuMat No gość jak mówi to mam chęć iść spać, jakby jakis Szpaku był to by darł mordę: OKAZJA!!!, a nie te smęty

0

Nudne te mecze dzisiaj, wczoraj to przynajmniej PSG dało emocje

0

@Witekk10 Zamiast coś działać to tylko się sprzeczają, a gówno robią, politycy zasrani.

1

@ranger3120 Właśnie tez szukam i zastanawiam się nad AVG.

0

@Tomek54321 No ciekawe bardzo, ale mnie interesuję co te kluby robią na boisku.

1

@Hakiru No, ja tez haha

0

@Hakiru Jakiej spiny XD

0

@Tomek54321 ja kibicuję druzyną, których gra mi się podoba, nie interesuje mnie jakiś szejk.

2

@Encore Większe wrazenie robi na mnie Coman niz on.

0

@Hakiru NO tak ale wole te dwie co napisałem wyzej.

1

@poteznybarceloniarz czemu? bo jestem za tymi druzynami?

1

To City albo PSG po ligę mistrzów, na nich liczę.

3

bay bay bay bay Bayern bay bay bay bay Bayern na na na na Vamos PSG!!!!!!!!!!!!!!!

1

@kryhaa No są jak MSN kiedyś momentami, bardzo ładnie i łatwo idzie im ta gra dzisiaj.

0

@Koors No jam nadzieje ze Bayern będzie grał jak w pierwszej, bo prędzej czy poźniej PSG powinno strzelić bramki.

0

Neymar to kozak i jego współpraca z Mbape.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?