pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To jest najlepszy mecz Barcy w tym sezonie, koniec kropka, hejterzy do szamba. VAMOS BARCA!!!!!!!
1
Musi byc skuteczność w drugiej i wygramy, szkoda tego słupka w pierwszej.
1
@kamilop Jakiemu napastnikowi?
0
Z przodu nie ma nikogo to jak mamy strzelić?
0
@marcin000019 36
2
@LeoMessi1994 To były odcinki nie to co później od tych 400 tnych.
3
@BarcaInfo Ten Munian jak z Piratów z Karaibów wygląda
1
@pele1282 Jak by ta piątka zagrała w el clasico to byśmy wygrali.
0
@Yosemite Ale krzywe mordy haha
0
O, jak Footroll będzie to obejrzę z chęcią.
1
@xBoMBoWiECx Piękne czasy
1
@BarcaInfo Jak w 2015, oby tez formę miał taką jak wtedy.
6
@masq żadna, wszyscy to idioci i darmozjady co by tylko debatowali, a nie działali.
0
Real dzisiaj to jak Atletico, mają dobry wynik to bronią jak skurw...yn
0
@CycuMat No gość jak mówi to mam chęć iść spać, jakby jakis Szpaku był to by darł mordę: OKAZJA!!!, a nie te smęty
0
Nudne te mecze dzisiaj, wczoraj to przynajmniej PSG dało emocje
0
@Witekk10 Zamiast coś działać to tylko się sprzeczają, a gówno robią, politycy zasrani.
1
@ranger3120 Właśnie tez szukam i zastanawiam się nad AVG.
0
@Tomek54321 No ciekawe bardzo, ale mnie interesuję co te kluby robią na boisku.
1
@Hakiru No, ja tez haha
0
@Hakiru Jakiej spiny XD
0
@Tomek54321 ja kibicuję druzyną, których gra mi się podoba, nie interesuje mnie jakiś szejk.
2
@Encore Większe wrazenie robi na mnie Coman niz on.
0
@Hakiru NO tak ale wole te dwie co napisałem wyzej.
1
@poteznybarceloniarz czemu? bo jestem za tymi druzynami?
1
To City albo PSG po ligę mistrzów, na nich liczę.
3
bay bay bay bay Bayern bay bay bay bay Bayern na na na na Vamos PSG!!!!!!!!!!!!!!!
1
@kryhaa No są jak MSN kiedyś momentami, bardzo ładnie i łatwo idzie im ta gra dzisiaj.
0
@Koors No jam nadzieje ze Bayern będzie grał jak w pierwszej, bo prędzej czy poźniej PSG powinno strzelić bramki.
0
Neymar to kozak i jego współpraca z Mbape.