pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Bo wolę dbać o swoją rodzinę, nie obchodzi mnie kto będzie umierał za ten kraj po mojej śmierci, moze nawet nie istnieć. Ty poświęcił byś swoją rodzinę dla tego kraju? Poszedłbyś na front? No właśnie.
0
@adasko1998 NO kawał, ale według mnie nie do szkoły, bo na własnym i setkach innych znajomych mogę to stwierdzić.
0
@Mr8lack Takich jak ty tez, cwaniaczek, zarozumialec itp. właśnie dlatego wojna jest potrzebna, zeby pozbyć się ludzi, którzy są nieprzyjaźni? nie wiem jak ich opisać. O moze bez kultury, którzy są wredni dla drugiego.
0
@marcin62 No, czepiasz się i właśnie to jest wkurzające w dzisiejszym społeczeństwie, ze kazdy udaje oczytanego cwaniaczka z dobrą dykcją, a tak nie jest.
0
@marcin62 Dlaczego wycofany? Prawdę napisałem, ze wojna jest potrzebna.
0
@Jakchcesz No, ale wystarczy spojrzeć na dzisiejsze społeczeństwo, coraz więcej debili się pojawia i potrzebny jest reset, bo teraz wszyscy narzekają na obecne partię polityczne, a ludzie zobaczą co będzie potem, jeszcze zatęsknią za obecnymi czasami.
0
@Mns21 SZczerze? Oby była tyko za sto lat, nie za mojego zycia, bo ludziom się juz dupach przewraca, potrzebny jest reset.
0
@macio_944 Chciałbym, zeby w szkołach nie było lektur typu chłopi, pan tadeusz, dziady itp. ogólnie te co teraz, bo ludzie nie chcą nawet tego czytać, bo to ani ciekawe, a nie nic, nudy i głupoty. Powinni zmienić pulę ksiązek na jakieś ciekawsze np. taki Harry Potter czy Hobbit, Władca Pierścieni, jestem pewien, ze uczniowie czytaliby i oglądali od deski do deski takie rzeczy i rozwijaliby lepiej swoją pamięć czy inne rzeczy. Jedyną ksiązką ciekawą jaką miałem za swoich czasów to Kamienie Na Szaniec w Gimnazjum i Opowieści z Narnii w podstawówce, a i jeszcze w technikum miałem Jądro Ciemności czy Dzumę, a reszta to syf przez który młodziez się tylko zniechęca do nauki. Takie moje zdanie na ten temat.
0
@lukaszbarca15 Nie, po prostu inaczej nie dało się tych głupot skomentować.
0
@FC1899Barca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@marcin62 NO, niektóre filmy mają swoją legendę i się nigdy nie znudzą.
2
@Pawel13sz Ja tez
1
Właśnie zrobiłem sobie test osobowości i wyszło mi ze jestem rzecznikiem.
3
@ElKamil A ja Mbape, bo jest kompletnym i genialnym graczem, duzo strzela i asystuje.
0
@FC1899Barca No fajnie, a gdzie był kiedy Messi czy Ronaldo byli w szczycie formy? Takie głupie prównywanie liczb.
0
@John_Doe Inteligętny inaczej chyba.
10
@Janas11224 Dokładnie, ludzie, którzy chcą wojny to debile i powinny być leczone w psychiatrykach, a takiego Putina powinno społeczeństwo wywalić ze stanowiska.
0
@Ronmes Ja nie mam XD
0
@bartas97 Aha, ok dzięki za odpowiedź
0
Korzysta ktoś ze strony shopee? Bo mam problem, zalozyłem przed chwilą konto i tam nie ma mozliwości płacenia gotówką, jest tam jakaś opcja by to przestawić, bo nie posiadam zadnych kart ani konta bankowego.
0
@FC1899Barca I tu właśnie jest przykład jak wygląda i co to jest tiki taka, jakby ktoś nie wiedział, bo niektórzy myślą, ze klepanie po obwodzie to tiki taka.
0
@panczo W meczu z Realem właśnie było coś podobnego XD
6
Pamięta ktoś z dzisiejszego meczu jak nasi w drugiej połowie zagrali na połowie valencji taką zajebistą klepę jak z Guardioli, mój ulubiony moment w tym meczu.
1
@Jakchcesz Był tez taki moment ze praktycznie w tym samym miejscu na boisku taką tiki takę nasi zagrali jak za Guardioli, tez genialne to było.
2
@jq91 Odwazne stwierdzenie, Xavi i Iniesta to szczyt topu w historii pomocników.
0
@IMBALEO No, nie wiem ja go widziałem kilkanaście razy, ale ok XD
0
@LS Jest świetnym piłkarzem, który jest ciągle pod grą, wychodzi na pozycję, szuka miejsca itp. Widać po jego zachowaniu na boisku, ze bardzo mu zalezy i takie coś się ceni.
0
@ranger3120 Nie, nie, my jesteśmy Uefalona, a Real to real Vardryt
0
@IMBALEO Dobrze gra, moze nie efektownie, ale jest cały czas w ruchu, nie znika jak nie powiem kto wcześniej. Liczy się to, ze grają wszyscy, a nie ktoś znika.
0
@MrPGG NO Dest dzisiaj bardzo dobrze gra, chyba ma udział przy dwóch bramkach, fajne podania i w ogóle i Dembele tez genialnie, we dwóch robią robotę po prawej.