pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barcelono moja jesteś taka piękna, VAMOS! Co za mecz, co za gra, nie mam pytań, wow.
0
@barcelonaLM Oni to tym dronem nagrali?
0
@Zoker Ja mam MSI za niecałe 5 tys , bo była promocja i mam go juz 3 lata i wszystko jest idealne, ale zalezy czy chodzi ci o gry czy normalne korzystanie, bo ja mam tylko lola.
0
@bartekvisca To jest 10 Rambów.
0
@barcelonaLM jakie są kary za dezercję?
0
@LS W sumie w Rosji pewnie tak, bo chyba jak odmawia sie słuzby to kara pienięzna czy do więzienia na jakiś czas?
0
@bartekvisca ja to na miejscu tych ruskich żołnierzy bym się zbuntował i nie słuchał tego kretyna. Tez się dziwie tej armii, zeby tak bez powodu atakować normalny kraj, oni tez są głupi widocznie, powinni odmówić słuzby, a nie.
0
@william_wallace spoko
3
@william_wallace Kliknij obejrzyj w yt
0
@bari_94 Bo Putin powiedział, ze jak ktoś się wtrąci militarnie do ich konfliktu z Ukrainą to wszyscy zobaczą czego jeszcze nie widziała nasza historia, pewnie chodzi o te bombę atomową i nato się tego obawia jak i kraje z poza Nato. Tak mi się wydaję.
4
@Karzel No szacun za to, jakby jeszcze tak o Polskę i ich obywateli zadbali po tej wojnie to bym na nich zagłosował.
0
@daniel32778 Tak , ale to nie Rambo XD, ze jeden człowiek na solo ma Putina i Rosje, chociaz wszystko jest mozliwe.
5
@AdamaTraore Jak ona wygląda przeciętnie, zwykła uroda, nie jest pięknością
2
@Mns21 Oby coś to dało.
5
@MesQueUnClub96 To trole jakieś, widziałem 2 komentarze, ale chyba na szczęście są usuwane, bo teraz ich nie widzę.
2
@D10SLEO Tak przypuszczałem, ja nie wiem on jest na serio odklejony od rzeczywistości.
1
Mam takie pytanie jakie zagrozenia Ukraina stwarzała dla Rosji? Putin tak gadał na tych swoich wystąpieniach i o co mu chodzi, jakie zagrozenia? Moze mi ktoś wyjaśnić, bo ja się nie znam.
0
@Nolife1899 Tak obserwuje informację o wojsku Rosji i mozna stwierdzić, ze są do niczego, po za straszeniem jego ilością to tam to jest dno taktyczne i intelektualne.
2
Ale nie przypuszczałem ze ten mały urwis Alba strzeli bramkę w rewanzu na wyjeździe XD, to samo Pique.
1
@agaFCB Tak dał, ale mógł więcej razy przyspieszyć akcję, a zamiast tego wolał przetrzymywać piłkę i narazić nas na kilka groźnych akcji Napoli.
1
@quarto Chciałbym zeby Putin strzelał jak Ferran, bo przynajmniej nic by nie trafił.
7
Jedynie co mnie wkurza to Pedri i jego zbyt długie przetrzymywanie piłki, a ma do kogo podać i traci i Napoli ma z tego kontry.
0
@zuang1995 No wiem jak jest z tymi świadkami Jehowy, sam miałem z jednym do czynienia, bo miałem przez pół roku korki do matury, bo nie ukrywam samemu słabo mi się uczyło. I gość z początku tam tłumaczył mi matmę itp. i po miesiącu kupił mi Biblię i na koniec korków kazał czytać jakieś fragmenty mówiąc, ze to mi się przyda na polski, ale pretekst był taki by mnie zwerbować na ich wiarę i musiałem zrezygnować z jego pomocy, bo na serio doił kasę za nic mozna powiedzieć. Potem wydzwaniał tak często, ze musiałem go zablokować na telefonie. I właśnie w trakcie nauki do matury czytałem na internecie sporo o Biblii i wierze i chyba dlatego nie wierzę we wszystko co w Biblii jest napisane, bo niektóre rzeczy są dla mnie nierealne np. ta somora i gomora, ze akurat w to miejsce musiało coś uderzyć. Ale człowiek uczy się całe zycie, zmienia się, więc jeszcze pewnie coś będzie się zmieniać u mnie.
0
@zuang1995 Właśnie ze mną jest tak, ze ja to zacząłem sobie inaczej postrzegać te wiary i nie uznaje wielu rzeczy, dla mnie kościół, ci wszyscy duchowni są złodziejami i nie mają nic wspólnego z Bogiem, oni powinni naśladować Jezusa jak to się mówi, być przykładem dobra, a jest jak jest. Jeśli chodzi o stworzenie wszystkiego to Bóg stworzył wszystko, w tym naturę, która rządzi się swoimi prawami i somora i gomora to wybryk natury moim zdaniem, a nie "gniew Boga", poniewaz nie wierzę w złego Boga, który kara ludzi, dla mnie istnieje tylko dobry Bóg. Z Jezusem jest tak, ze to jego syn, wysłannik, który ma głosić jego nauki.
0
@zuang1995 Jesteś świadkiem Jehowy?
0
@zuang1995 Wierzę w Boga, ale te testamenty nie napisał sam Bóg, kazdy na przestrzeni lat zmieniał i sam dopisywał coś innego według mnie, dla mnie Bóg to nie kodeks tylko coś co uwazam za ideał i chcę zyć według tego i się poprawiać.
0
@RosjaninBut No z przykazaniami jest racja, gdyby nie one to takich Putinów byłoby więcej.
0
@Wojcio Nie no to jest głupota zeby wybaczyć Putinowi, a np. jakby takiego Putina usunąć to znowu ty byłbyś podobny do niego, bo popełniłeś przestępstwo i to jest takie dziwne dla mnie.
0
@Faun Ja staram się taki być, wiadomo nikt nie jest idealny i popełnia błędy, ale tez trzeba je neutralizować, no i dla mnie jest tylko jeden Bóg.
0
Tak wszyscy o Rosji i LM, to ja mam pytanie, jakie macie poglądy religijne? Bo ja np. wierzę w Boga, a nie uznaję księży i innych duchownych, do kościoła chodzę tylko kiedy wypada, ale według mnie to jest szopka pod pieniądz, a nie wiarę i dla mnie to zabobony. Co do Biblii tez nie we wszystko, bo zawsze jakiś mnich czy inny random mógł sobie coś pofantazjować. Moja wiara opiera się na tym, ze wierzę w jednego Boga, który stworzył wszystko, a jego nauka jest taka by ludzie byli po prostu dobrymi, nie robili głupstw itp.