pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zbyszard Messi, jakby przyszedł lewandowski to przestałbym oglądać mecze Barcy, dopiero jakby odszedł to wróciłbym do oglądania.
0
@Emhyr Iniesta, Xavi, Puyol, piłkarze z lat 2008-2016 to najlepsze pokolenie w historii piłki noznej.
0
No to Polska dostała Quataru
1
@OsamaDembele książki, według mnie to praktyczny prezent
0
@tristan87 Wow, ale ładny jest.
0
@tristan87 NO, to wiadome od dawna przeciez, więc po co taki post?
4
Ten Polak to taki wkurzający szczyl, ja nie mogę.
0
@Suzu No i co z tego, jak słabo ich się ogląda
1
@Rust_Cohle Ich streamy są słabe, Xayoo dał im szanse i to był jego błąd, bo ich się oglądać nie da, w sumie Xayoo tez odwaliło i jest nudny, to nie to co kiedyś. Niepotrzebnie pchają się do tego fejmu i tych walk.
0
@jordus100 albo dają w ostatniej chwili na zakręcie
0
@Katalończyk 99 Mi dzisiaj nie działał internet na komputerze, ale jakoś naprawiłem, bo to jakieś DNS nie łapało, a np. wifi działało na telefonach i laptopie.
1
Dzisiaj tankowałem verve diesel za 240 zł i ledwie ponad pół baku, a kiedyś praktycznie było do pełna za taką kwotę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kosiarz92 Z karnego to nie sztuka spróbuj z gry.
0
@marcin62 Mam taki sam kolor boazerii w przed pokoju, nice moja boazeria jest TOP.
3
Kurde, ale mnie wkurza ta rosja. W ogóle jak jak widzę, ze te kacapy mówią, ze to oni zostali zaatakowani to mnie szlak trafia, ale trzeba być je...ą ku..ą zeby takim być. Tak mnie nosi, ze nie wiem, pięść co chwilę mi się zaciska.
6
@FC1899Barca Najlepszy strzelec świata, po prostu.
0
@BARCA1899Messi Oj tak, pierwszy raz widziałem mecz na tym ich stadionie i powinni dostać karę, bo to jest skandaliczne zachowanie.
7
@Pawel13sz Pomocnik pełną gębą, nawet po za boiskiem pomaga i asystuje XD
1
Wazne zwycięstwo, "kibice" galatasraj to śmiecie, sędzia słaby.
0
@MrPGG szczerze mam to gdzieś. X D
1
Według mnie Garcia nie powinien dostać zółtej, dla mnie to ten z galatysraty faulował, ale mnie wnerwia ten turecki klubik, z takim się najtrudniej gra, z takimi wielkimi kłodami.
3
Ale wkurzający mecz i jeszcze to bydło co się drze na trybunach.
0
@DamianBarcaCule Millandro XD
2
Kessi to Messi przez K
1
Gavi wychodził praktycznie sam na sam, a przeciwnik popchnął go od tyłu, wiec to jest ewidentny karny.
0
5 dobrych meczy z rzędu to z duzo dla naszych, dzisiaj musieli zkumanić grę niestety.
1
Usypiający mecz, bardzo słabo Barcelona gra, oby w drugiej wróciła im forma.
0
ale opóźnione streamy są, kiedy oni zaczną wtf
0
@Sysia11 Szczerze jak będą z takim zaangazowaniem grać jak dzisiaj to się nie zdziwię jak dojdą do finału.