1

@macio_944 Od razu miałem przed oczyma Inieste i Xaviego

0

@Faro dokładnie:)

1

@takisobiektos za nic mieli dostać? ogarnij łeb

1

@takisobiektos to naucz się zasad piłkarskich, bo głupoty piszesz ****************

4

to jest skandal że takie coś jak kroos jeszcze chodzi po tym boisku, ten mecz to kabaret i jeśli niemcy przejdą to to zostanie zapamiętane jak jakiś mecz wałków na korzyść niemców, kurde, ale mnie to wkurza

4

Messiemu zrobiło się szkoda Ronaldo i specjalnie zniżył się do jego poziomu nie trafiając karnego, Messi po raz kolejny udowadnia że ma dobre serce:)

1

@ranger3120 Ten i ten cos o tym mówili, obaj odklejeni.

1

@mekston Niczym idealny scenariusz, przynajmniej dla mnie

1

@MesQueUnClub96 NO ba, naprawdę bardzo ładna bramka, może na wagę Puskasa nawet.

0

@wojtekfcb79 No nic dziwnego, w końcu to Real, który to co roku liczy się w grze o wszystko i ma najlepszych graczy na każdej pozycji, a Kroos się ładnie wyróżniał, ale do KDB jednak z umiejętnościami mu trochę brakuje, dla mnie Kroos to taka lepsza wersja Xabiego Alonso

3

Mam nadzieję że nie tych nielegalnych...

6

@MesQueUnClub96 Ja w pamięci mam to jak Messi oddał piękny strzał w dziewiędziesiątej którejś minucie podstawowego czasu gry, ale Loris obronił, ale gdyby Messi taką bramą dobił Francję to też byłoby to bardzo piękne, coś jak w el clasico z Realem na 3-2

0

@Pawel13sz Lepszym piłkarzem jest KDB, ale karierę lepszą miał Kroos

1

@Popitek12 będziesz wgniatał Pana P. w ziemię?

2

@Rhaan nie jest to wina małego pieska ani właścicieli, normalnie szli, a małe pieski zawsze tak szczekają to normalne, po za tym mały był na smyczy, a to opasione bydle było na wybiegu i od razu bez kontaktu fizycznego leciał agresywnie, tu jest wina głupiego buldoga i jego właściciela, który powinien widzieć że ma agresywną rase psa i powinien być w kagańcu i na smyczy. Po za tym powinien dostać kilka tysięcy kary i pies zabrany albo uspany, bo teg osię nie odłuczy jak taki pies raz posmakuje krwi to dalej będzie atakował, wiem t oz własnego doświadczenia, bo kiedyś na moje podwórko tak po prostu wleciał przez płot owczarek, na oczach właścicieli i dobrze że byłem przy tym, bo by mi zagryzł mojego kundelka, który spał, musiałem go odepchnąć ręką w porę i właściciele mieli szczęście że byli na drodze w pobliżu, bo by już tego włochatego owczarka nie zobaczyli.

0

@tristan87 Głupi pies i właściciel, nienawidzę takich ludzi co mają głupie groźne agresywne psy i nie panują nad nimi.

1

@Rhaan Ślepy?

2

@Ojciec5tkidzieci i te okulary na koniec założył jak prawdziwy sigma hahah

1

@tristan87 No i brawo

2

@fart Chyba dlatego tak głosują bezpiecznie, bo to stare pokolenie ludzi i ich jest więcej, boją się myśleć przyszłościowo, byle żeby te dwie partie tworzyły programy żeby im dawać i dawać, nawet wystarczy spojrzeć na jakieś sondy i tam argumenty tych ludzi co głosują na te dwa dziadostwa jest to, że: "ten to złodziej", "a ten dał nam pińcet plus i dba o naród", a prawda jest taka, że oni sami nie wiedzą co mają robić, jedynie siedzieć jak najdłużej przy władzy i mydlić oczy, a np. jakby dać szanse takiej konfederacji, jest tam sporo ludzi, którzy mają "łeb na karku", ale i tak będą wypominać, że Braun z gaśnicą leciał i będą gadać że to pajac, ale nie posłuchają jak on mówi i co mówi, Bosak jeszcze, ten chłop jest świetny, gada z sensem, faktami, Mentzen, o nim nie trzeba nic wspominać i teraz Ewa Zajączkowska, jaka to jest babka to ja nie mam pytań, tylko klaskać i jest jeszcze kilku świetnych mądrych ludzi, ale nikt tego nie widzi.

0

@Criss18Barca I tak w kółko

0

@Fenelon hahaha no tak mogłem sobie to tak wyobrazić XD

6

@fart właśnie te dwie partie mnie najbardziej dziwią, kto na to oddaje głos, jak wygladają i żyją tacy ludzie...

10

@KrychaFCB Kto głosuje na to KO? Czy ci ludzie są ślepi...

1

@clyde całe szczęście, bo t odklejeni ludzie, szczególnie Hołownia

1

@Kamilos84 Oby Bosak, oby nie Trzaskowski

1

@Arden Martwi mnie ten zbyt wysoki wynik ko, lewicy i td, troszke mniej i byłoby idealnie, ale i tak jest ok

1

@Uukasz_93 Ja wolę kibicować drużynie, która w pięknym stylu wygrywa i dominuje tak jak to robiła kiedyś kochana Barcelona, a Real niech sobie gra jak gra i niech wygrywa, dla mnie to za mało żeby komuś takiemu kibicować.

0

@Aragorn33 niestety

1

@Bobo25 W takim miejscu to nie jest na miejscu wieszać tę flagę. To jest miejsce historyczne Polski, a nie śmietnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?