0

@RoberDzik Ta wiemy wszyscy, na pewno tak by było, lepiej wyzywać jak Hołownia i być burakiem bez kultury, który zagłusza i przeszkadza jak Mentzen odpowiada, boi się i nie ma nic na swoją obronę

3

@Stinger_ Bo to chorągiewa totalna, co chwile zmienia zdanie jak jego kolega prince polo

1

@D10SLEO Potrafi wyzywać tylko, zero konkretów

1

Widać że ta dziewczyna umie trzymać kule:)

0

@Lukasz999 Zgadza sie, ale różnie jest w szkołach, u mnie w gimnazujm 9 lat temu był zakaz totalny na przerwach i lekcjach, w technikum na przerwach było można, na lekcjach nie każdy nauczyciel pozwalał, a niektórzy zbierali do skrzynki telefony.

0

@MesQueUnClub96 On, wtrącił się jak Jakubiak mówił i wcześniej do innych też podgadywał, zero kultury

0

@Lukasz999 No tak, trzeba też sprecyzować co i jak, bo takie ogólne gadanie że zakaz to też nie wiadomo o co komu chodzi nie

4

Hołota co raz bardziej irytuje swoim zachowaniem, wtrąca się jak ktoś ma swój czas na przemówienie. On najbardziej traci dzisiaj

0

@Lukasz999 Na przerwach ok, ale na lekcji nie powinno się używać telefonów, chyba że do nauki

3

Szkoda że Cejrowski nie kandyduje, też by fajnymi tekstami rzucał jak Stano:)

4

Nie no Stanowski to jest mistrz, jakby miał realne szanase żeby być prezydentem to byłby najlepszy na świecie

0

@tomek8756 NO tylko z tym się zgadzam w tej wypowiedzi, że są ważne rzeczy a nie rzeczy oczywiste, a reszta jego wypowiedzi nie siedzi

1

@Azazel_Pazuzu Przymasował na wybory, a jak zostanie prezydentem to zrobi redukcje:)

0

@Stinger_ Łapie zadyszkę kobita jak mówi

1

@Eklerek Ja nie biorę go na poważnie, ale ta fryzura na Mostowiaka też mnie wnerwia:)

2

@Eklerek Nie wiem jak Ty, ale ja nawet na niego patrzeć nie mogę jak mówi, on wygląda jak taki boomer, który miałby się żenić w latach 90, no ma taki styl typowego pana młodego z lat 80,90 haha

0

@Messinino Grałem w piłkę wiele lat też i wiem jak to wygląda i są różne odpały dla beki

3

Jakubiak teraz dobrze gada

0

@Zip On tak teraz zawsze gada na Mentzena, jest mega toksyczny

1

Dokładnie Szymuś będziemy deptać dziadów, Polska gurom!

0

Joanna Sejszejszyn, lubię jak mówi, mój ideał prezydentki:)

6

@Antimadridista_WR Też tak uważam i dobrze robi, bo mniej kumaci nie rozumieją jego postualtów

0

@Encore I ja się pytam jak? Co za "ludzie na niego głosują"

1

@Lukasz999 dokładnie, ale dla mnie też Braun, mam do niego słabość, bo to jest prawdziwy patriota i tym dla mnie też plusuje

1

@PatrychoO I dobrze, zawsze to jakaś szansa, żeby podłokietnik Tuska nie wygrał

0

@bartekvisca Dla mnie rolnictwo, przemysł, rodziny, przedsiębiorstwa, a unia nie koniecznie, tylko dobro Polski i Polaków, a nie jakiś głupoty lewicowe tego typu, bo to zawsze było i będzie.

3

@July_6_BcN Ja też uważam że dobrze mu idzie, a Ci co piszą ze słabo to wydaje mi się że z zawiści i złości, bo są jacyś "lewi"

0

@bartekvisca aaa, myślałem, że coś poważnego, to akurat jest mało istotne jak dla mnie

0

@PatrychoO A które jego poglądy są nienormalne? Jestem ciekawy Twojego toku rozumowania

2

@GeneralXavi Lepiej niech nie rządzi, on jedno gada drugie robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?