pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Ta wiemy wszyscy, na pewno tak by było, lepiej wyzywać jak Hołownia i być burakiem bez kultury, który zagłusza i przeszkadza jak Mentzen odpowiada, boi się i nie ma nic na swoją obronę
3
@Stinger_ Bo to chorągiewa totalna, co chwile zmienia zdanie jak jego kolega prince polo
1
@D10SLEO Potrafi wyzywać tylko, zero konkretów
1
Widać że ta dziewczyna umie trzymać kule:)
0
@Lukasz999 Zgadza sie, ale różnie jest w szkołach, u mnie w gimnazujm 9 lat temu był zakaz totalny na przerwach i lekcjach, w technikum na przerwach było można, na lekcjach nie każdy nauczyciel pozwalał, a niektórzy zbierali do skrzynki telefony.
0
@MesQueUnClub96 On, wtrącił się jak Jakubiak mówił i wcześniej do innych też podgadywał, zero kultury
0
@Lukasz999 No tak, trzeba też sprecyzować co i jak, bo takie ogólne gadanie że zakaz to też nie wiadomo o co komu chodzi nie
4
Hołota co raz bardziej irytuje swoim zachowaniem, wtrąca się jak ktoś ma swój czas na przemówienie. On najbardziej traci dzisiaj
0
@Lukasz999 Na przerwach ok, ale na lekcji nie powinno się używać telefonów, chyba że do nauki
3
Szkoda że Cejrowski nie kandyduje, też by fajnymi tekstami rzucał jak Stano:)
4
Nie no Stanowski to jest mistrz, jakby miał realne szanase żeby być prezydentem to byłby najlepszy na świecie
0
@tomek8756 NO tylko z tym się zgadzam w tej wypowiedzi, że są ważne rzeczy a nie rzeczy oczywiste, a reszta jego wypowiedzi nie siedzi
1
@Azazel_Pazuzu Przymasował na wybory, a jak zostanie prezydentem to zrobi redukcje:)
0
@Stinger_ Łapie zadyszkę kobita jak mówi
1
@Eklerek Ja nie biorę go na poważnie, ale ta fryzura na Mostowiaka też mnie wnerwia:)
2
@Eklerek Nie wiem jak Ty, ale ja nawet na niego patrzeć nie mogę jak mówi, on wygląda jak taki boomer, który miałby się żenić w latach 90, no ma taki styl typowego pana młodego z lat 80,90 haha
0
@Messinino Grałem w piłkę wiele lat też i wiem jak to wygląda i są różne odpały dla beki
3
Jakubiak teraz dobrze gada
0
@Zip On tak teraz zawsze gada na Mentzena, jest mega toksyczny
1
Dokładnie Szymuś będziemy deptać dziadów, Polska gurom!
0
Joanna Sejszejszyn, lubię jak mówi, mój ideał prezydentki:)
6
@Antimadridista_WR Też tak uważam i dobrze robi, bo mniej kumaci nie rozumieją jego postualtów
0
@Encore I ja się pytam jak? Co za "ludzie na niego głosują"
1
@Lukasz999 dokładnie, ale dla mnie też Braun, mam do niego słabość, bo to jest prawdziwy patriota i tym dla mnie też plusuje
1
@PatrychoO I dobrze, zawsze to jakaś szansa, żeby podłokietnik Tuska nie wygrał
0
@bartekvisca Dla mnie rolnictwo, przemysł, rodziny, przedsiębiorstwa, a unia nie koniecznie, tylko dobro Polski i Polaków, a nie jakiś głupoty lewicowe tego typu, bo to zawsze było i będzie.
3
@July_6_BcN Ja też uważam że dobrze mu idzie, a Ci co piszą ze słabo to wydaje mi się że z zawiści i złości, bo są jacyś "lewi"
0
@bartekvisca aaa, myślałem, że coś poważnego, to akurat jest mało istotne jak dla mnie
0
@PatrychoO A które jego poglądy są nienormalne? Jestem ciekawy Twojego toku rozumowania
2
@GeneralXavi Lepiej niech nie rządzi, on jedno gada drugie robi