0

@piasqnfcb znaczy, że coś tam nie do końca działa, łagodnie mówiąc:)

0

@etobzyk Olmo stracił

0

Lewandowski za Olmo musi wejść, Ferran na lewą a Raphinia na 10, bo tam mu najlepiej szło jak grał, inaczej tego nie widzę, no i muszą się obudzić

0

@draxidox Robi i będzie robić, przynajmniej coś robi

2

@Michael24 Dokładnie, szkoda że tylko tyle:(

24

No i takiego Raphinie chcę widzieć, a nie pajacowanie i gadanie głupot przed meczem z Argentyną

1

jego wczorajsze podanie z 30 minuty było identyczne jak Xaviego z 2009 roku, przeszyło całą drużynę przeciwnika

0

@Arden ale w ofensywie ma największy potencjał z naszych lewych obrońców, jak tak na niego patrzę

0

Dobrze jest tylko goli brakuje

0

@cules100pro Też tak miałem, ale po kilku ostatnich meczach już nie, bo nasi są zbyt pewni siebie, zbyt mocni mentalnie, ale znowu na boisku fizycznie, taktycznie nie dojeżdżają i są ciężary, ale może się ogarną.

0

@damian16161212 Mam podobnie, no umarł i tyle, naturalna kolej rzeczy i nie byłem pozytywnie do niego nastawiony przez to jego gadanie głupot o wojnie na Ukrainie i inne rzeczy.

0

Jakim drewnem trzeba być żeby z takiego kąta strzelić samobója...

3

@Zdobywca Zgadza się, Mentzen trzyma się swojego plany w przeciwieństwie do takiego Hołowni, który co minute zmienia zdanie albo wyzywa innego kandydata

0

@halfnolife Mentazen, Braun, Jakubiak, Zandberg najlepiej, reszta słabo, najgorzej Hołownia totalny klaun

0

@Tigermaus To trzeba było uważnie i ze zrozumieniem:)

0

@Tigermaus Jajco:):):) Trzebabyło oglądać

8

@BillyButcher Co? Hołownia wyszedł na chama i buraka dzisiaj, dla mnie coraz bardziej się pogrąża

0

@1LY0 Ale najlepsza ze wszytskich

1

@Commando Najgorzej Hołownia, cham i burak, gość jest okropny

0

@Piotrek1993 Już kiedyś był elektryk i wyszło jak wyszło

2

@Deathwing112 Mnie już obojętnie, ale byle nikt z pis po i Hołownia

1

@Deathwing112Ale deptać chciał, to w końcu jak z nim jest haha

1

@Szmulek Ciężko o lepszego, więc i tak jest dobrze, Tobie pewnie imponuje Tarzsku i Hołownia, więc tylko współczuć

1

@Szmulek Mentazen to akurat atut

5

@KrychaFCB Dokładnie, ale tu i tak chwalą Hołownie, bo odpowiada, szkoda że bez sensu i głupoty.

5

To będzie hańba jak Hołownia założy koszulkę Barcy, to tak jakby Figo ją teraz założył, odrażające

0

@Torto Wybory prezydenckie to konkurs popularności jak złota piłka, więc trzeba czymś się wyróżniać, jak Mentzen regułką, Nawrocki niewiedzą i laniem wody, Trzaskowski piernik wie, ale ale samymi wadami i brakiem swojego zdania, błazenadą

1

@maroon Tez tak sądzę:)

1

@aspr1me To co powiedzieć o Hołowni, gość wpie...a się w zdanie każdemu kto mu odpowiada i w ogóle, Mentzen dobrze sobie radzi

1

@Foro odpowiedział, ale ten burak ciąglę go wyzywał, bo się boi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?