pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@piasqnfcb znaczy, że coś tam nie do końca działa, łagodnie mówiąc:)
0
@etobzyk Olmo stracił
0
Lewandowski za Olmo musi wejść, Ferran na lewą a Raphinia na 10, bo tam mu najlepiej szło jak grał, inaczej tego nie widzę, no i muszą się obudzić
0
@draxidox Robi i będzie robić, przynajmniej coś robi
2
@Michael24 Dokładnie, szkoda że tylko tyle:(
24
No i takiego Raphinie chcę widzieć, a nie pajacowanie i gadanie głupot przed meczem z Argentyną
1
jego wczorajsze podanie z 30 minuty było identyczne jak Xaviego z 2009 roku, przeszyło całą drużynę przeciwnika
0
@Arden ale w ofensywie ma największy potencjał z naszych lewych obrońców, jak tak na niego patrzę
0
Dobrze jest tylko goli brakuje
0
@cules100pro Też tak miałem, ale po kilku ostatnich meczach już nie, bo nasi są zbyt pewni siebie, zbyt mocni mentalnie, ale znowu na boisku fizycznie, taktycznie nie dojeżdżają i są ciężary, ale może się ogarną.
0
@damian16161212 Mam podobnie, no umarł i tyle, naturalna kolej rzeczy i nie byłem pozytywnie do niego nastawiony przez to jego gadanie głupot o wojnie na Ukrainie i inne rzeczy.
0
Jakim drewnem trzeba być żeby z takiego kąta strzelić samobója...
3
@Zdobywca Zgadza się, Mentzen trzyma się swojego plany w przeciwieństwie do takiego Hołowni, który co minute zmienia zdanie albo wyzywa innego kandydata
0
@halfnolife Mentazen, Braun, Jakubiak, Zandberg najlepiej, reszta słabo, najgorzej Hołownia totalny klaun
0
@Tigermaus To trzeba było uważnie i ze zrozumieniem:)
0
@Tigermaus Jajco:):):) Trzebabyło oglądać
8
@BillyButcher Co? Hołownia wyszedł na chama i buraka dzisiaj, dla mnie coraz bardziej się pogrąża
0
@1LY0 Ale najlepsza ze wszytskich
1
@Commando Najgorzej Hołownia, cham i burak, gość jest okropny
0
@Piotrek1993 Już kiedyś był elektryk i wyszło jak wyszło
2
@Deathwing112 Mnie już obojętnie, ale byle nikt z pis po i Hołownia
1
@Deathwing112Ale deptać chciał, to w końcu jak z nim jest haha
1
@Szmulek Ciężko o lepszego, więc i tak jest dobrze, Tobie pewnie imponuje Tarzsku i Hołownia, więc tylko współczuć
1
@Szmulek Mentazen to akurat atut
5
@KrychaFCB Dokładnie, ale tu i tak chwalą Hołownie, bo odpowiada, szkoda że bez sensu i głupoty.
5
To będzie hańba jak Hołownia założy koszulkę Barcy, to tak jakby Figo ją teraz założył, odrażające
0
@Torto Wybory prezydenckie to konkurs popularności jak złota piłka, więc trzeba czymś się wyróżniać, jak Mentzen regułką, Nawrocki niewiedzą i laniem wody, Trzaskowski piernik wie, ale ale samymi wadami i brakiem swojego zdania, błazenadą
1
@maroon Tez tak sądzę:)
1
@aspr1me To co powiedzieć o Hołowni, gość wpie...a się w zdanie każdemu kto mu odpowiada i w ogóle, Mentzen dobrze sobie radzi
1
@Foro odpowiedział, ale ten burak ciąglę go wyzywał, bo się boi