1

Co ty gościu wikipedie skopiowałeś :)

0

Katalonia to taka Narnia która walczy z białym czarodziejem Tebasem i jego królestwem smarowania.

1

Szkoda że na pozycji Rakiticia nie gra w pierwszym składzie, bo moim zdaniem jest lepszy.

0

Ale widać było w pewnym momencie że Roberto chce grać szybciej tylko właśnie ten Rakitić wszystko do tyłu albo strata. Ta akcja Roberto co do Suareza podał zajebiste to było.

8

Rakitić do zmiany gość spowalnia wszystko. Najlepiej niech Denis wejdzie.

0

Nie podoba mi się ta nasza dzisiejsza gra tak jakoś dziwnie, zero takiej gry kombinacyjnej, klepki itp. a oni tak do tyłu albo do najbliższego brak przebojowości jakiś sztuczek czy czegoś żeby zaskoczyć. To moje zdanie.

0

Denis powinien grać już w tamtym sezonie w pierwszym składzie.

0

Kurde szkoda, bo będzie miał ciężko zaadoptować się w dalszej fazie rozgrywek ponieważ wszystkie drużyny będą już w swoich rytmach, a Dembele czeka bardzo trudne zadanie.

0

To najmocniejszy skład ciekawe jak zagrają.

12

Sprzedać go i za niego wprowadzać Palencje.

0

No jest zbyt wysoki, ale no właśnie, ALE powinien być jeszcze wyższy Visca El Barca.

0

Bo oni oczekują że będą grać jak Messi. To są ludzie którzy nie rozumieją piłki nożnej.

0

Trzeba wierzyć w tych zawodników a nie ich krytykować widze że jesteś nieliczny na tej stronie co to rozumie.

0

Cieszę się że Barca wygrywa, a jak weszłem tu na te strone i te komentarze odrazu mi się humor psuje.

0

Tego sie klepaniem nie da nazwać. Klepanie i tiki taka to za Guardioli wszystkich miażdżyło.

0

Komentarz usunięty

2

Taki zajebisty zawodnik i do nas nie trafi szkoda.

1

Stoi na czerwonym.

0

Brzuch matki rozwalił system hehehe.

1

Święte słowa otóż to. Według mnie Taki stary Iniesta jest lepszy od tego Ronaldo.

0

nie przesadzaj ze od kilku lat najwyzej 2 lata

0

No gościu czytasz mi w myślach i wtedy skład byłby kompletny, ale potem należałoby
rozglądać się za dobrze technicznymi młodymi zawodnikami żeby grali kiedyś te tiki take co za Guardioli.

2

7 lepiej mu pasuje od Gomesa niech weźmie jakiś fajny rozgrywający.

2

Jescze Coutinho, a za rok niech kupią jakieś rozgrywającego i obrońce za Mascherano i będzie dobrze.

3

Moze jak przyjdzie przejmie 7 po Turanie

0

Jak na skrzydłowego to mu wystarczy lepszy taki niż spasiony Suarez.

0

Noi oby im się udało Coutinho i jeszcze kogoś

2

Co z tego że kupili Dembele jak pomoc jest cienka jak sik pająka.

0

Będzie jak w pierwszym sezonie Guardiolii że nie będzie szło na początku, a potem do gabinetu zapuka nowy Iniesta i powie Valwerde: niech się trener nie martwi rozjedziemy ich jak walec. Sorry że tak pisze ale teraz żyje tylko wspomnieniami z przed lat i filmikami na youtube.

4

Zrobimy szpaler w postaci La Manity z wychowankami w składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?