pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co ty gościu wikipedie skopiowałeś :)
0
Katalonia to taka Narnia która walczy z białym czarodziejem Tebasem i jego królestwem smarowania.
1
Szkoda że na pozycji Rakiticia nie gra w pierwszym składzie, bo moim zdaniem jest lepszy.
0
Ale widać było w pewnym momencie że Roberto chce grać szybciej tylko właśnie ten Rakitić wszystko do tyłu albo strata. Ta akcja Roberto co do Suareza podał zajebiste to było.
8
Rakitić do zmiany gość spowalnia wszystko. Najlepiej niech Denis wejdzie.
0
Nie podoba mi się ta nasza dzisiejsza gra tak jakoś dziwnie, zero takiej gry kombinacyjnej, klepki itp. a oni tak do tyłu albo do najbliższego brak przebojowości jakiś sztuczek czy czegoś żeby zaskoczyć. To moje zdanie.
0
Denis powinien grać już w tamtym sezonie w pierwszym składzie.
0
Kurde szkoda, bo będzie miał ciężko zaadoptować się w dalszej fazie rozgrywek ponieważ wszystkie drużyny będą już w swoich rytmach, a Dembele czeka bardzo trudne zadanie.
0
To najmocniejszy skład ciekawe jak zagrają.
12
Sprzedać go i za niego wprowadzać Palencje.
0
No jest zbyt wysoki, ale no właśnie, ALE powinien być jeszcze wyższy Visca El Barca.
0
Bo oni oczekują że będą grać jak Messi. To są ludzie którzy nie rozumieją piłki nożnej.
0
Trzeba wierzyć w tych zawodników a nie ich krytykować widze że jesteś nieliczny na tej stronie co to rozumie.
0
Cieszę się że Barca wygrywa, a jak weszłem tu na te strone i te komentarze odrazu mi się humor psuje.
0
Tego sie klepaniem nie da nazwać. Klepanie i tiki taka to za Guardioli wszystkich miażdżyło.
0
Komentarz usunięty
2
Taki zajebisty zawodnik i do nas nie trafi szkoda.
1
Stoi na czerwonym.
0
Brzuch matki rozwalił system hehehe.
1
Święte słowa otóż to. Według mnie Taki stary Iniesta jest lepszy od tego Ronaldo.
0
nie przesadzaj ze od kilku lat najwyzej 2 lata
0
No gościu czytasz mi w myślach i wtedy skład byłby kompletny, ale potem należałoby
rozglądać się za dobrze technicznymi młodymi zawodnikami żeby grali kiedyś te tiki take co za Guardioli.
2
7 lepiej mu pasuje od Gomesa niech weźmie jakiś fajny rozgrywający.
2
Jescze Coutinho, a za rok niech kupią jakieś rozgrywającego i obrońce za Mascherano i będzie dobrze.
3
Moze jak przyjdzie przejmie 7 po Turanie
0
Jak na skrzydłowego to mu wystarczy lepszy taki niż spasiony Suarez.
0
Noi oby im się udało Coutinho i jeszcze kogoś
2
Co z tego że kupili Dembele jak pomoc jest cienka jak sik pająka.
0
Będzie jak w pierwszym sezonie Guardiolii że nie będzie szło na początku, a potem do gabinetu zapuka nowy Iniesta i powie Valwerde: niech się trener nie martwi rozjedziemy ich jak walec. Sorry że tak pisze ale teraz żyje tylko wspomnieniami z przed lat i filmikami na youtube.
4
Zrobimy szpaler w postaci La Manity z wychowankami w składzie.