pepulinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ta UEFA z tymi strojami? Nienawidze tych wyjazdowych - źle w nich gramy!
1
Niby tak, ale nie do końca. Bo jeden wniosek to ze trudni rywale akurat jeden po drugim, ale juz drugi wniosek to strata tylu pktow barcy w ostatnich tygodniach wynika ze spadku formy, bo styl fatalny niezależnie od rywali (brak dynamiki, niedokładność podań, niemoc strzelecka, indolencja w obronie). Barca w formie tak nie gra, choć stracic pkt moze zawsze z takimi rywalami.
2
ludzie, cala druzyna ma spadek formy. Co mysle mowiac druzyna? Messi, Neymar, Busi, iniesta (najlepszy i tak), Mascherano, Alba, Aves, Bravo. Cala reszta nie ma wplywu na gre druzyny tzn. nie wnosi wartosci dodanej. Jak druzyna gra dobrze, reszta potrafi sie dostosowac poziomem, jak gra zle, reszta nie ciagnie druzyny. Po prostu. Dlatego nie ma co wieszac psow na Ardzie, Rafinhi, Munirze, Rakiticu... Oni niestety nie natchna druzyny, nie dadza czegos wiecej. To przykre, ale trzeba zdac sobie sprawe ze na lawce nie ma jokerow, ktorzy odmienia losy meczu. Trzeba tylko miec nadzieje, ze juz w srode trend spadkowy sie odwroci, bo obecna gra jest fatalna. To najbardziej martwi. Nadzieja umiera ostatnia. VeB!
0
ludzie, cala druzyna ma spadek formy. Co mysle mowiac druzyna? Messi, Neymar, Busi, iniesta (najlepszy i tak), Mascherano, Alba, Aves, Bravo. Cala reszta nie ma wplywu na gre druzyny tzn. nie wnosi wartosci dodanej. Jak druzyna gra dobrze, reszta potrafi sie dostosowac poziomem, jak gra zle, reszta nie ciagnie druzyny. Po prostu. Dlatego nie ma co wieszac psow na Ardzie, Rafinhi, Munirze, Rakiticu... Oni niestety nie natchna druzyny, nie dadza czegos wiecej. To przykre, ale trzeba zdac sobie sprawe ze na lawce nie ma jokerow, ktorzy odmienia losy meczu
1
niestety potwierdzily sie moje obawy. Mecz z realem nie byl przypadkiem tylko zwierciadlem spadku formy. Z AM wygralismy bo gralismy prze 60 min w przewadze u siebie. Dzis widac ze to jest niestety forma wiekszosci graczy, cala druzyna siadla a bledy indywidualne sa tylko tego konsekwencja. Nie wiem co sie stalo, a co gorsza widac ze LE tez tego nie wie. Najgorszy moment sezonu, no ale niestety, tak bywa.
1
moim zdaniem z messim jest cos nie tak od kilku meczow. widac ze nie gra, mysli o czyms innym
0
chyba LE powiedzial im zeby zaczeli grac dopiero od meczu rewanzowego z Atletico
0
Tak, kochany. Witamy w profesjonalnym futbolu, gdzie mierzy sie komputerowo zakwaszenie miesni, zmeczenie, mikrourazy, wydolnosc etc kazdego pilkarza przed i po powrocie z kibla, gdzie specjalisci na pamiec znaja liczbe minut spedzona na boisku kazdego gracza i liczbe pozostalych minut do konca sezonu. Tak, sztab wie o co gra druzyna. Gra o powtorzenie triplete, a nie o dobre samopoczucie fanow po JEDNYM meczu. Te czasy, w ktorych gracze zrywali miesnie w grach derbowych, zeby tylko pokonac odwiecznego rywala na tym poziomie sportowym dawno minely. Teraz tytulu daja slawe i pieniadze. Takze tak, uwazam ze zagrali na 50% z Realem u siebie! A gadanie ze GD to najwazniejszy mecz tego sezonu to tylko medialne pierd.... za przeproszeniem
4
Niesamowite. Przed GD wszyscy byli spokojni nawet w przypadku porazki mamy przewage, nic sie nie stanie, liga i tak wygrana etc. A jak przyszlo co do czego to nagle okazuje sie ze nikt tej porazki jednak nie wkalkulowal i teraz strach i panika. Ludzie, ogarnijcie sie! Barca byla myslami juz przy AM i grali na 50%. A dla realu to byl mecz o honor, a LM graja z duzo slabsza druzyna wiec polfinal maja na wyciagniecie reki. Te 2 klasyki sa nieporownywalne przez moment sezonu w ktorym zostaly rozegrane. Najwazniejsze to wygrac we wtorek i potem z RSSS. I powinno byc dobrze.
0
Kurcze, odpuscili sobie, zero pressingu, zero zaangazowania z przodu. Szkoda
0
Rudy czyści przedpole!
21
i dobrze. Niech chłopaki pamiętają, że na stojąco meczu się nie wygra. Za łatwo im szło ostatnio. Niech zejdą na ziemię przed najważniejszymi meczami sezonu
0
11 pkt przewagi może być
6
Arda się zamienił w kozaka po golu. Świetna wiadomość! Ile to jednak psychika znaczy...
8
Taka niefrasobliwość w obronie w LM nie przejdzie.
2
słowo zazdrość oczywiście użyte na wyrost, dla uproszczenia
2
Tu nie chodzi o pieniądze tylko szacunek. Człowiek jest istotą, którą definiuje piramida potrzeb (Maslow się kłania). Gdy te niższe są zaspokojone, wchodzi o stopień wyżej, aż zacznie odczuwać już tylko potrzebę samorealizacji. Wiadomo, że dla przeciętnego człowieka kasa jaką zarabiają piłkarze jest skandalicznie wysoka, ale oni żyją w innym świecie i porównują się do siebie, nie do nas. Dlatego ja zazdroszczę koledze roweru, a piłkarz koledze 40 pokojowej willi z 5 basenami i prywatnego odrzutowca. Z kolei mi kto inny może zazdrościć 3 ciepłych posiłków dziennie i nazwać pragnienie lepszego roweru za fanaberie. Tak jest świat podzielony i tak ludzka psychika działa.
0
Dobrze ze dał odpocząć środkowi pola, ale Roberto dziś jak dziecko we mgle
0
Na razie eksperyment LE ze składem nie wypalił. Zobaczymy co dalej
0
Atletico ma dosc łatwy kalendarz. A barca jeszcze sevilla i real madryt u siebie, Villareal i Sociedad na wyjezdzie, takze za wczesnie na swietowanie. Decydujacy moment sezonu przed nami. Teraz jest czas na spiecie posladów, bo inaczej może być lekkie zdziwko!
0
chyba ustanowic rekord, a nie pobic rekord 29 meczow...?
1
ter stegen - alves - pique - mascherano - mathieu - busi - roberto - iniesta - Neymar - Munir - Arda
2
Czytam komentarze znawcow tematu i smiac mi sie sie chce. Najwiekszy bol jest w momencie gdy kamien przeciska sie przez nerke. Porownywalny z bolami porodowymi. Wtedy jak ktos napisal nieumiejetnosc skupienia sie jest najmniejszym problemem. Bardziej probujesz nie pozygac sie z bolu. Jak kamien przeniknie do pecherza to juz jest po wszystkim. Wydalenie go jest niemile, ale w porownaniu z wczesniejszymi torturami, to maly miki. Nie wspominajac o uldze, ze to juz koniec katorgi. 2 razy mialem to wiem...
0
Kurcze, 6 pkt przewagi, a terminarz pokazuje ze gralismy juz na wyjezdzie z Bilbao, Atletico, Sevilla, Real, Celta - czyli terenach cholernie ciezkich od zawsze. Wyglada to obiecujaco :)
0
Widzę, że większość już nam dopisuje 3pkt. A prawda jest taka, że real ma dużo do udowodnienia i będą gryźć trawę dziś. Po przerwie na reprezentacje zazwyczaj gra nam się ciężko, także może być różnie. Mam nadzieję, że wygramy!
1
to umyj uszy, bo tak nie powiedział
0
W tym sezonie szczescie jest po stronie realu. I jak widać po pierwszej połowie, ratuje im skórę. Niestety dla barcy, właśnie tego brakuje chłopakom LE, a to jest potrzebne do ostatecznego sukcesu. Zobaczymy czy Navas dociągnie z takim szczęściem do konca sezonu.
0
No, ale widać po nim jakość. Sposób poruszania sie i prowadzenia piłki pokazuje, że to ogromny talent. W przeciwieństie do Sandro czy Munira, chorwak ma to coś. Może już w przyszłym sezonie powróci na Camp Nou? Reszta sezonu prawdę nam powie o jego rozwoju.
0
Biedny ten Sandro. Musi sobie zdawać sprawę, że odstaje od kolegów i miota się po boisku jak latawiec na wietrze. Wie, że kibice to widzą i stara się, biega. No, ale jakości w nim nie ma niestety.
0
Dzięki. Tego się obawiałem.