1

pierwszy poważny błąd bravo w sezonie

0

no i pedro nie rozrusza towarzystwo z przodu

0

xavi wciaz jest najlepszym pomocnikiem barcy!!!! potrzebny jest wymiatacz z prostopadłym podaniem!!!

1

to już standard że graja piach po reprezentacji. liczę na 3 pkt wyrwane z gardła

0

to już kryminał co zrobil alves

0

Luis "padnij" suarez k...a

0

nie ma pomocy. rafinha wolny, bezproduktywny. Iniesta nie jest wcle najgorszy, tylko nastawia sie na gre do 80 metra. nie wiem czemu. naszczesie chodzi xavi

1

Mache na def pomocniku nie jest najlepszy w stylu gry barcy. Barkowalo busiego w środku pola, żeby uspokoic grę

1

xavi powinien grac od pierwszej. Pieknie rozdziela piłki

0

Skuteczność trzeba poprawić!!! Ufffffffffff Brawo!

0

nie ma pomocy

0

Komentarz usunięty

0

A jaka jest drabinka półfinałów? Które pary się spotkają?

0

Uffff Dzięki za ostrzeżenie. Będę zatem się bardziej spinał na kanapie. Pomyśleć, że chciałem podejść do oglądania meczu na luzie.

0

Szykuje się na finał ligi mistrzów...

0

Martwi gra obronna barcy w ostatnich meczach. Na Etihad nie można grać tak niefrasobliwie

0

Suarez limit pecha wyczerpie w tym sezonie. A teraz strzelił gola!

0

Świetny ruch LE. Zaczął go częsciej wystawiać, zeby inne kluby zobaczyły jaki jest cienki i w końcu nikt się nie zdecydował. Teraz Martin znowu wróci na ławe. Zmiennik na ostatnie ćwiartki przy stanie 3:0 zawsze sie przyda :)

1

a ja mam wrażenie, ze chłopak w przyszłym sezonie zaskoczy wszystkich hejterów i będzie ostoją prawej strony. Alves będzie po nim ogony grał.

0

Zwycięzca jest zawsze ten sam:
1. FIFA
2. FIFA
3. FIFA

0

ostatnio AM wygrało z barcy w 2006 roku - bylo 1:3. Jak widziałem skład to żal: Oleguer, Gabi, Sylvinho, Iniesta i Messi szczypiory. A to dryzuna ktora zdobyla lige i LM. Teraz skład jest dużo lepszy, ale i AM gra zdecydowanie lepiej. No cóż. Widać dla mnie, że to trener jest ważny a nie zawodnicy

0

koszulki to porażka. Najlepsze stoje na stulecie były w 99'

0

no chyba nie rakitic

0

Rakitic dziś padaka koszmarna

2

Bo widzisz, nikt tu nie oczekuje, że będzie nieźle, tylko świetnie, czyli co rok przynajmniej 1 puchar, atrakcyjna gra i zwycięstwa z największymi rywalami. Za chwilę, dosłownie za chwileczkę bedzięmy mieć 4pkt starty, odpadniemy z 1/8 LM i trafimy na real w CDR i dostaniemy od nich łupnia. A dlaczego? Bo na to wskazuje przebieg obecnego sezonu, nasza wolna, słaba gra i nasza niezmienna taktyka w każdym meczu. I co wtedy? Wtedy bedzie kaszana. Ale oczywiście dopóki piłka w grze wygramy ze wszystkimi po 5:0 do konca sezonu itd. itp. Wiara kibica góry przenosi, ale rozum mówi jasno - z taką grą nic w tym sezonie nie ugramy. A widoków na przyszłość brak!

0

Balonik pękł i gówno się rozlało. Brudy zaczynają wychodzić na wierzch. Teraz trzeba planowac kolejny sezon. zawodników mamy moim zdaniem nienajgorszych. Trzeba zmienic zarzad i trenera i powinno byc calkiem ok.

0

a ja sie pytam, kto na jego miejsce?

0

Myslalem ze Suarez pasuje do barcy. Mylilem sie. Nie pasuje do stylu gry druzyny...

0

Czy mi sie wydaje czy Suarez ma wciaz nadwage???

0

bedzie gol z wolnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?