pepulinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pierwszy poważny błąd bravo w sezonie
0
no i pedro nie rozrusza towarzystwo z przodu
0
xavi wciaz jest najlepszym pomocnikiem barcy!!!! potrzebny jest wymiatacz z prostopadłym podaniem!!!
1
to już standard że graja piach po reprezentacji. liczę na 3 pkt wyrwane z gardła
0
to już kryminał co zrobil alves
0
Luis "padnij" suarez k...a
0
nie ma pomocy. rafinha wolny, bezproduktywny. Iniesta nie jest wcle najgorszy, tylko nastawia sie na gre do 80 metra. nie wiem czemu. naszczesie chodzi xavi
1
Mache na def pomocniku nie jest najlepszy w stylu gry barcy. Barkowalo busiego w środku pola, żeby uspokoic grę
1
xavi powinien grac od pierwszej. Pieknie rozdziela piłki
0
Skuteczność trzeba poprawić!!! Ufffffffffff Brawo!
0
nie ma pomocy
0
Komentarz usunięty
0
A jaka jest drabinka półfinałów? Które pary się spotkają?
0
Uffff Dzięki za ostrzeżenie. Będę zatem się bardziej spinał na kanapie. Pomyśleć, że chciałem podejść do oglądania meczu na luzie.
0
Szykuje się na finał ligi mistrzów...
0
Martwi gra obronna barcy w ostatnich meczach. Na Etihad nie można grać tak niefrasobliwie
0
Suarez limit pecha wyczerpie w tym sezonie. A teraz strzelił gola!
0
Świetny ruch LE. Zaczął go częsciej wystawiać, zeby inne kluby zobaczyły jaki jest cienki i w końcu nikt się nie zdecydował. Teraz Martin znowu wróci na ławe. Zmiennik na ostatnie ćwiartki przy stanie 3:0 zawsze sie przyda :)
1
a ja mam wrażenie, ze chłopak w przyszłym sezonie zaskoczy wszystkich hejterów i będzie ostoją prawej strony. Alves będzie po nim ogony grał.
0
Zwycięzca jest zawsze ten sam:
1. FIFA
2. FIFA
3. FIFA
0
ostatnio AM wygrało z barcy w 2006 roku - bylo 1:3. Jak widziałem skład to żal: Oleguer, Gabi, Sylvinho, Iniesta i Messi szczypiory. A to dryzuna ktora zdobyla lige i LM. Teraz skład jest dużo lepszy, ale i AM gra zdecydowanie lepiej. No cóż. Widać dla mnie, że to trener jest ważny a nie zawodnicy
0
koszulki to porażka. Najlepsze stoje na stulecie były w 99'
0
no chyba nie rakitic
0
Rakitic dziś padaka koszmarna
2
Bo widzisz, nikt tu nie oczekuje, że będzie nieźle, tylko świetnie, czyli co rok przynajmniej 1 puchar, atrakcyjna gra i zwycięstwa z największymi rywalami. Za chwilę, dosłownie za chwileczkę bedzięmy mieć 4pkt starty, odpadniemy z 1/8 LM i trafimy na real w CDR i dostaniemy od nich łupnia. A dlaczego? Bo na to wskazuje przebieg obecnego sezonu, nasza wolna, słaba gra i nasza niezmienna taktyka w każdym meczu. I co wtedy? Wtedy bedzie kaszana. Ale oczywiście dopóki piłka w grze wygramy ze wszystkimi po 5:0 do konca sezonu itd. itp. Wiara kibica góry przenosi, ale rozum mówi jasno - z taką grą nic w tym sezonie nie ugramy. A widoków na przyszłość brak!
0
Balonik pękł i gówno się rozlało. Brudy zaczynają wychodzić na wierzch. Teraz trzeba planowac kolejny sezon. zawodników mamy moim zdaniem nienajgorszych. Trzeba zmienic zarzad i trenera i powinno byc calkiem ok.
0
a ja sie pytam, kto na jego miejsce?
0
Myslalem ze Suarez pasuje do barcy. Mylilem sie. Nie pasuje do stylu gry druzyny...
0
Czy mi sie wydaje czy Suarez ma wciaz nadwage???
0
bedzie gol z wolnego