0

Pytanko. Czy eleven mozna jeszcze ogladać za darmo w necie?
Bo już od października trzeba coś wykupić?

1

Widzę, że na racjonalne argumenty przyjdzie czas od jutra jak głowy ochłoną. Teraz wiekszość juz wsadza przeciętnego Roberto do pierwszej jedenastki i ustawia Munira na równi z Suarezem i Neymarem. Udał im się mecz (część meczu) i tyle. Niech pokażą coś więcej w 10 spotkaniach. Roberto na prawej gra przyzwoicie, ale nic poza tym.

0

jak nie umiesz dyskutować to idź spać. Jutro szkoła.

2

Niech podsumowaniem formy drużyny bedzie fakt, że Roberto najlepszy na boisku. Dziękuję, nie mam wiecej pytań...

1

Boże co za katastrofa...

0

Trzeba zacząć myslec o barcy bez Messiego, juz zaczać budować skład w oparciu o nowych Cracków. Za 3-4 lata Messiego nie bedzie i trzeba mieć plan jak ma barca grać bez niego

1

Nie przesadził, wiedział kto stoi na bramce

0

Takie chaosu w grze naszych dawno nie widziałem, zero pomysłu na grę. Ile podań na połowie Bayeru potrafią wymienić? 3 i strata. Dramat!

1

Wszyscy psioczą na obronę, a ja się pytam ile stworzyliśmy dziś dogodnych sytuacji pod bramką Bayeru? ZERO!

0

jeden mecz niczego nie przesądza. Forma zespołu spada i wzrosta kilka razy. Co byś powiedział po porażce z Sociedad w zeszłym sezonie? A środowej z Celtą? Tak samo dzisiejsze męczarnie z beniaminkiem nie muszą znaczyć, że liga już przegrana. Druzyna nie gra dobrze w tym momencie sezonu. Stąd moja prognoza. Ale co do finalnego rozstrzygnięcia w maju jeszcze jestem optymistą

2

Będzie dziś ciężko. Czuje męczarnie i nieprzekonujące zwycięstwo.

1

A do tych sie nie odnoszę, bo to dzieci piszą

2

Cieszę się jak widzę wpisy typu: "Teraz trzeba wyciągnąć wnioski etc". Natomiast wszelką krytykę biorę pod rozwagę, bo nie każdy kto krytykuje jet sezonowcem (choć wiele wpisów na to wskazuje). Ja uważam, że początek sezonu niestety pokazuje pewien trend. Gra bez ikry, potworne błędy w obronie, brak motywacji, maraz. Kolejny mecz z bagażem 4 bramek. To nie jest normalne. To nie jest też słaby początek sezonu, bo punktowo nie jest najgorzej. Ale gra pokazuje, że cos przestało funkcjonować, a alternatywy brak. Pachnie to spadkiem motywacji po potrójnej koronie - oby zastrzyk świeżej krwi w styczniu dał kopa drużynie.

0

Biegać to im się dziś nie chce. Jak nie wrzucą wyższego biegu to ich Celta zniszczy. Niestety formy wciąż szukają. Eh zobaczymy jak to będzie...

0

Wszyscy kocham rekordy, ale być z drużyną tylko dlatego, że je pobija jest płytkie. Ja pamiętam czasy kiedy barca była kilka pkt nad strefą spadkową w połowie sezonu. I nic się u mnie nie zmieniło. Serce nie sługa.

3

Nie ma przesłanek, żeby sądzić, że barca odrobi straty. A raczej wszystko mówi, że tego nie zrobi. Ale wolimy się okłamywać, że jest inaczej, że barca się odrodzi i nastąpi szereg niespotykanych zjawisk, który doprowadzi chłopaków do zwycięstwa. To jak gra w lotka. Niby wiesz, że nie wygrasz, ale i tak los kupujesz. Dzięki temu emocje są wciąż żywe. I w sumie o to w tym wszystkim chodzi. To tylko sport. Niech dadzą z siebie wszystko. Ja w remontade nie wierzę, ale i tak z pierwszym gwizdkiem serce zabije mocniej...

0

Kochani, troche rozsądku. Widać ze drużyna jest jeszcze bez odpowiedniego przygotowania kondycyjnego. Bez rytmu meczowego. Athletic o tym wie i wystarczy ze założy mocny pressing i będzie po meczu. Barca nie radzi sobie dobrze przy agresywnej i fizycznej grze rywala nawet w najwyższej formie. A czas będzie działał na nasza niekorzyść. To jest 4:0. Athletic musiałby zagrać bez agresji, bez motywacji i bez wiary. A będzie dokładnie odwrotnie. Niech sie chłopaki osłabia. Niech wygrają ale odrobić tego nie ma jak. Jestem pierwszy który wierzy w remontade ale nie przy obecnej sytuacji. Wydaje mi sie ze wynik 2:2 jest całkiem realny na ten stan drużyny. Niestety. Z czasem mam nadzieje sie odlapia panowie.

0

Za gracza naprawdę przeciętnego, dobiegającego 30stki (za rok), który miałby być zmiennikiem, dawać 18mln to przesada (to samo zresztą nadal myslę o Mathieu). Rynak transferowy oszalał, ale jednak jak człowiek pomyśli, że to wychowanek barcy to nóż się otwiera w kieszeni.

0

nie za taką kasę. Lepiej już kogoś wypożyczyć na rok z opcją wykupu. A Muniry i Sandry jak nie pójdą gdzieś grać to skończą marnie

0

hahaha śmieszna cena. Czemu nie 100 mln. bzdura

0

Latynosi to mają gorącą krew jednak. Po porażce wysmaruje artykuł, a po wygranej będzie na kolanach całował stopy Messiego. Niestety dla tego chłopaka, Argentyna nie ma wielkiej drużyny. Są solidni, ale wszyscy są zapatrzeni w Messiego. Ja sie pytam jak gra Kun w MC, a jak w reprezentacji? - tu jest jeszcze większa przepaść niż zarzuca się Messiemu.

0

Dobry grajek. Pytanie na jakiej pozycji będzie grał. Brakuje ludzi w środku pola. Rafinha z całym szacunkiem to nie jest poziom barcy (jeszcze nie teraz). Iniesta to wielka niewiadoma przyszłego sezonu. Xavi out. Sergi Roberto to zapchaj dziura na CDR. Busi i Rakitic to jedyni pewniacy. Arda mógłby zostać przekonwertowany do środka pomocy. Ciekawy pomysł, chciałby zobaczyć efekty. Barcy brakować będzie zawodnika, który będzie umiał wrzucić super dokładną piłę (poza Messim grającym z głębi pola).

0

za Isco możemy dać 30 mln. Nie więcej.

0

"Jesteśmy w elitarnym gronie 400mln ludzi" D. Szpakowski :)

1

Zawsze jak patrze na real i zachowanie zawodników (np. dziś w stosunku do sędziów) to widzę czasu generała Franco. Cały ten klub jest przesiąknięty tą mentalnością w mojej opinii. Mania wielkości i brak szacunku do przeciwnika.

0

Ostatnio przegraliśmy z nimi totalnie walkę o górne piłki. Liczyłem na Jeremiego Mathieu jako ŚO, ale kontuzja. Masche o górne piłki nie powalczy. Trzeba liczyć na dobrą dyspozycję Pique.

0

wystarczy, że real zremisuje i będzie majster

1

dlaczego messi gra dziś na 47%?

0

szkoda. błędy taktyczne i strata 2 punktów. Real sie cieszy i buduje.
zobaczymy co się wydarzy. Wierzmy!

1

to sie graja w II polowie to jest groteska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?